1

Temat: Porównanie farb do wł. L'Oreal Excell10 Z Palette 10 min. color

Zacznę od tego że dość często farbuję włosy a jeszcze częściej zmieniam kolory i marki (takie małe zboczenie:) Dziś porównam te dwie które są w temacie.
  L'Oreal
  MINUSY     Bardzo się wypłukiwały mi z włosów.Myję włosy codziennie i tak około 2 tyg.widziałam spłukujący się kolor farby.Jak dla mnie dużym minusem jest również zapach farby który jest niezwykle intensywny i duszący.
  PLUSY    Ze wszystkich farb jakie używałam kolor który wychodzi najbliżej odpowiada kolorowi na opakowaniu.Kolejnym plusem jest rewelacyjna maseczka do włosów,najlepsza maseczka jakiej używałam a do tego  starcza na kilka aplikacji.
  OGÓLNA MOJA OCENA to  4 z minusem. Uważam że jak na tą cenę to powinny te farby być lepsze.Jestem nimi rozczarowana.

Palette 10 min.
MINUSY  Kolor trochę ciemniejszy niż na opakowaniu.
PLUSY  Przyjemny zapach podczas aplikacji.Mało wypłukuje się podczas mycia.
OGÓLNA OCENA  5 z minusem.Jestem mile zaskoczona tą farbą gdyż farby Palette uchodzą za mocno niszczące włosy i że tak nazwę "intensywne" .Miałam inne farby Palette i rzeczywiście z tamtych nie byłam zadowolona ale ta jest o.k

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Aurora (2009-11-26 17:57:11)

Odp: Porównanie farb do wł. L'Oreal Excell10 Z Palette 10 min. color

Też używam Palette 10 minut....Bardzo odpowiada mi ekspresowe farbowanie....W sumie to raczej ożywiam kolor moich włosów niż farbuje.....więc dla mnie to rewelka.....

3

Mam ogromne doświadczenie w kwestii malowania włosów farbami, szamponami, kremami itp.

I niezależnie od tego, czy malowałam włosy na odcienie blondu czy czerni, przetestowałam wiele firm i wysnułam jeden wniosek.
Najlepszą marką jest Garnier, najbardziej odpowiadały mi kremy Nutrisse, piękny kolor, nie niszczyły włosów, przystępna cena i cudowna odżywka w komplecie.
L'oreal też jest bardzo dobry, choć kolor, jak już wcześniej ktoś wspomniał, szybko się zmywa. Niestety nie wygląda to zbyt ładnie, no i wydajesz na farbę niecałe 30 zł, a efekt nie jest do końca zadowalający.
Pallette to dla mnie okropna farba. Pomalowałam nią włosy tylko jeden raz i byłam rozczarowana, strasznie mi popaliła i wysuszyła włosy. Poza tym fryzjerki nie chcą podejmować się nakładania koloru na włosach, które były uprzednio malowane Palletą.
Wella jest bardzo dobrze reklamowana, ładnie pokrywa kolor włosów, niestety jest bardzo silna i niszczy włosy.
Joanna-nikomu nie polecam, szczególnie rozjaśniaczy tej firmy, trudno później doprowadzić włosy do porządku.

Oczywiście każdy ma inne odczucia, ja napisałam bardzo subiektywnie, i jest to tylko moje zdanie.
Od dłuższego czasu włosy maluje mi fryzjerka w salonie L'oreala i jestem zadowolona i z koloru i kondycji moich włosów.

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...
Reklama

4

A ja zawsze ale to zawsze byłam za farbami l'oreal. Jak słyszę palette to mi niedobrze.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

5

A ja farbuje różnymi. Najczesciej z L'oreala, ale raz kupiłam farbe która narobiła mi niezłego ambarasu na głowie! Z l'oreala właśnie taka droga. Nie było wyjscia chcac szybko wyjsc z domu mąz pojechał do małej sklepiny i kupił mi zwykłą farbe z Pallet- pomogła rewelacyjnie!

Poza tym z moich włosów każda farba szybko sie zmywa. Kiedyś spróbowałam farby z Garniera- dwa mycia i po farbie hmm

Także to chyba tez od rodzaju włosów zależy.

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Reklama

6

iziak, bardzo zależy od włosów. Moja przyjaciółka skarży się, ze ona musi mieć bardzo silne farby, bo inaczej nie chce w ogóle kolor chwycić. A mi znowu nie chcą zejść nawet głupie szamponetki. Tak właśnie zaczęłam farbować. Kupiłam tylko szampon koloryzujący myśląc, że w ciągu miesiąca-dwóch zejdzie. Miałam okropne odrosty już i trzeba było pogodzić się z tym, że farba nie puści. Moje włosy bardzo szybko i łatwo łapią wszelakie farby.