tabletki,nie wiem co robic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki,nie wiem co robic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez gracia (2015-02-17 23:25:43)

Temat: tabletki,nie wiem co robic

A więc tak dzisiaj jak codziennie o tej samej porze chciałam zażyć "Sidretelle 20",zauważyłam,że wczoraj zażyłam tabletkę nie z tego dnia.W niedzielę wzięłam tabletkę z niedzieli,w poniedziałek z kolejnej niedzieli,a dzisiaj z poniedziałku.Strasznie rozkojarzona jestem,mam problemy osobiste co niestety źle się odbija na mojej koncentracji.I teraz pytanie?co mam zrobić?zaprzestać stosunków do kolejnego miesiąca?6 dni temu skończył mi się okres.Proszę o jakąkolwiek pilną odpowiedź.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez BlackAngel (2015-02-17 23:31:06)

Odp: tabletki,nie wiem co robic

Nie sugeruj się tym,że wzięłaś inną tabletkę niż powinnaś. Wypisane dni tygodnia są tylko dla Ciebie wskazówką, czy aby na pewno wzięłaś tabletkę tego dnia. One są na 21dni, prawda? Jeżeli tak, to co napisałam wyżej podtrzymuję. Każda z tych tabletek ma ten sam hormon i te samo działanie,nieważne czy zażyłaś tabletkę z piątku w poniedziałek, tylko czy bierzesz je regularnie.

Mój Skarbek 22.03.15 <3

3

BlackAngel napisał/a:

Nie sugeruj się tym,że wzięłaś inną tabletkę niż powinnaś. Wypisane dni tygodnia są tylko dla Ciebie wskazówką, czy aby na pewno wzięłaś tabletkę tego dnia. One są na 21dni, prawda? Jeżeli tak, to co napisałam wyżej podtrzymuję. Każda z tych tabletek ma ten sam hormon i te samo działanie,nieważne czy zażyłaś tabletkę z piątku w poniedziałek, tylko czy bierzesz je regularnie.

Tak 21 tabletek.Więc jak powinnam teraz zażywać tabletki?Biorę je dopiero 3 miesiąc,ale nie zdarzyło mi się nic takiego wcześniej.

4

Tą, na która tylko masz "ochotę". Każda tabletka zawiera ten sam skład w tych samych proporcjach.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki,nie wiem co robic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018