Łatwodostępne, ciekawe książki... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Łatwodostępne, ciekawe książki...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Łatwodostępne, ciekawe książki...

Otóż mam do Was pytanko Kochane kobietki. Mieszkam w małym miasteczku i sa tu takie zwykłe biblioteki ze starszymi przeważnie książkami. I niestety mam problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Czy może któraś z Was orientuje jakie książki dostępnych w takich zwykłym bibliotekach są ciekawe, wciągające. Oczywiście nie chodzi mi tu o romansidła, ale bardziej jakieś obyczajowe, z życia wzięte, z jakimś ciekawym wątkiem smile Baaardzo byłabym Wam wdzięczna za pomoc!!

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Łatwodostępne, ciekawe książki...

O takie coś to musisz raczej zapytać bibliotekarkę. Skąd my mamy wiedzieć jakie książki są u Ciebie w bibliotece?

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

3 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-12-10 20:19:17)

Poszukaj w necie. Ja ostatnio "zaprzyjaźniłam" się z spam - fajne książki tam mają- takie niebanalne:) Na pewno znajdziesz coś dla siebie  i to nie wychodząc z domu. Moja "wirtualna biblioteka" ma już całkiem pokaźne rozmiary a mieszkanie tego nie "odczuwa":)

Reklama

4

Hmm a czytałyście "Ścieżki życia" Edyty Kowalskiej? Jak dla mnie świetna. Humorystyczna, wzruszająca, a przede wszystkim bardzo życiowa.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Łatwodostępne, ciekawe książki...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018