Gdzie tanio wydrukować wizytówki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Gdzie tanio wydrukować wizytówki?

Cześć  ! Czy macie może namiar na tanią drukarnię internetową? CHciałabym sobie wydrukować pęk wizytówek ( myslę ,że ok 1000 sztuk). Moja drukarnia w mieście krzyczy sobie za to prawie 200 zł ( cena z vatem). Może gdzież można wydrukować je taniej?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie tanio wydrukować wizytówki?

wpisz sobie w wyszukiwarkę - znajdziesz tony ofert.

3

Istnieją w necie strony, na których składasz konkretne zamówienie i zgłaszają się do Ciebie firmy, wśród których dokonujesz wyboru. Nazwy strony podać tu nie można, ale wpisz w google,lub napisz do mnie na priva.

4

mała rada poproś najpierw o test, niektóre firmy nie boją się tak robic i łatwo zobaczyc czy efekt bedzie zadowalający smile

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-06 18:17:59)

Hej jeśli chodzi o tanie wizytówki online  to chyba najlepszą opcję jaką znalazłam w swoim czasie był sprawdzony portal spam w którym można zaprojektować sobie i wizytówki i fotoksiażkę i nawet kalendarz smile Prowadzi to warszawska drukarnia spam więc o jakość jest z górnej półki. Pozdrawiam serdecznie!

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021