Horror Festiwal 2009 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Horror Festiwal 2009

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Horror Festiwal 2009

22. - 24.10. w jednej z najpopularniejszych sieci kinowych w całej Polsce odbędzie się po raz kolejny Horror Festiwal. Wybiera się ktoś z Was?? Na jaki film czekacie? Ja się wybieram na cały festiwal. Liczę, iż będzie bardziej interesujący, niż w ub. roku - gdyż tamten był na dosyć niskim poziomie. Czytałam opisy tegorocznych filmów pokazowych - zapowiada się lepiej. 22.10.-prapremiera "Saw"VI. big_smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Celia (2009-10-23 10:07:06)

Odp: Horror Festiwal 2009

Hmm...wątki o serialach mają wzięcie, a o kinie niezależnym nie. hmm W każdym razie ja po pierwszym dniu festiwalu jestem bardzo zadowolona, chociaż "Saw" bez zaskakującego zakończenia. Za to wśród krótkometrażowych kilka na całkiem dobrym poziomie, ale było też "dziełko" twórców hiszpańskich, którzy chyba przy niezbyt trzeźwych i świadomych umysłach robili ten film. wink Natomiast pierwszy pokaz festiwalowy "Diagnoza..." - świetny. smile

3 Ostatnio edytowany przez Don Pedro (2009-10-23 10:10:13)

Ale powiedz czy bałaś się choć raz i miałaś dreszcze na plecach, a siedzący obok ludzie wyglądali złowieszczo? wink Bo przecież skoro to Horror Festiwal to chyba takie emocje powinien wywoływać? smile

4

Pedro, jestem wielbicielką tego gatunku filmowego. Trochę się bałam podczas pierwszego filmu, napięcie itd. Natomiast największe dreszcze na plecach miałam, gdy słyszałam głos głównego bohatera "Saw" Jigsaw. wink
Jeśli chodzi o ludzi w kinie, to jak już się uciszyło sporo osób dookoła, najedli się (a właściwie naszeleścili czym popadło), powyłączali komóry, to było ok, ale przez pierwsze dwadzieścia minut myślałam, że za chwilę komuś dołożę.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Horror Festiwal 2009

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018