Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Hej KOBIETY:) Chciałabym dowiedziec sie w jakim czasie pojawi sie okres po odstawieniu tabletek. Slyszalam ze moze nie pojawic sie nawet kilka miesiecy. Troche mnie to martwi bo krwawienie powinnam miec 11 pazdziernika ale odstawilam tabletki. Wiem ze jak dlugo nie bedzie sie pojawial to w glowie bedzie mysl ciaza:) a u was jak bylo z tym okresem? W jakim czasie sie pojawil:) z gory DZIEKUJE...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Witam:) Piotrusiowa rozumiem Cie bardzo dobrze. W moim przypadku po odstawieniu anty okres pojawił sie po dwoch miesiacach. Oczywiscie test ciazowy byl obowiazkowy:-)  wychodzil negatywny,wkoncu udalam sie do ginekologa ktory przepisal luteine na wywolanie okresu. Potem okres stal sie nieregularny... Wiec jezeli bedzie Cie nadal to martwilo to udaj sie do lekarza,a napewno bedzie dobrze. Powodzenia...

3

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

No co do testy to chyba musze zrobic bo pojawily mi sie widoczne zyle na brzuchu po bokach i na piersiach,ale nie chce mi sie wierzyc ze to objaw ciazy. Ogolnie zle sie czuje,wymiotuje ostatnio,ale po odstawieniu tabletek to nie sa chyba skutki ubocze....? Poczekam jeszcze troche ale wizyta u lekarza napewno jest wskazana jezeli tego okresu nie bedzie...

4

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Witaj. Ja odstawiłam tabletki w lipcu tego roku. Brałam Leasine. Nie wiem skąd u was takie objawy, że nie miałyście okresu. Mi lekarz powiedział, że będę miała regularny i faktycznie tak było. Wiadomo jest wahanie jeden, dwa dni w jedną lub drugą stronę ale nie mam z tym problemu. Też staramy się o dziecko.
Najlepiej iść do lekarza, bo gdybanie na forum nic nie da.
Pozdrawiam

5

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

No mi okres jeszcze sie nie spoznil i mam nadzieje ze sie pojawi ale roznie bywa...

6

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Ale najbardziej ciekawi mnie to czy ten okres sie pojawi w tym samym czasie co przy stosowaniu tabletek.

7

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Według mojego lekarza tak powinno być i w moim przypadku faktycznie tak było, ale to może też od rodzaju tabletek zależy. Musisz poczekać na okres.
Ja nie mam okresu już cztery dni, więc idę kupić dzisiaj test kupić i mam nadzieję, że wyjdzie pozytywny:-).
Pozdrawiam

8

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

No no no:) daj znac co z tym testem:-) ja wizyte u lekarza mam 15 pazdziernika wiec sie wszystkiego dowiem co i jak...

9

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Hej zrobiłam test i druga kreska faktycznie wyszła, ale blada, więc nie wiem czy się już cieszyć czy nie. Podobno taka słaba kreska to bardzo wczesna ciąża, ale czy na pewno? Nie wiem. Na teście też było napisane, że dla jasności powtórzyć za 48 godzin. Idę w poniedziałek na beta hcg. Wtedy wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam

10

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Gratuluje:-) liczy sie to,źe sa dwie kreski a nie jedna,a źe ta druga slaba to nie wazne:-) na Twoim miejscu bym sie cieszyla:-)

11

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Bardzo się cieszę i mój partner też, ale wolę być pewna. Nie mogę się doczekać poniedziałku:-). Ale w niedzielę zrobię jeszcze jeden test:-))))

12

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

No i bardzo dobrze:-) a to Twoja pierwsza ciaza jest?

13

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Mam już córkę 9-letnią z poprzedniego związku.
A ja u Ciebie? Okres jest? Jak się czujesz?

14

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Okres sie nie pojawil a czuje sie nie za dobrze,ogolnie mam objawy ciazy,jutro zrobie test ciazowy bo nie wiem co mam myslec:-)a tym bardziej jestem po dwoch poronieniach i jakos nie mam takiej mysli ze objawy te ktore mam akurat zwiastuja ciaze:-)

15

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Przykro mi z powodu tych poronień. To okropne, nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić... Dobrze, że masz już umówioną wizytę do lekarza. Trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego:-*

16

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Dziekuje:-) napewno dam znac czy jest ta ciaza cz nie:-)

17

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Hej. Nadina jednak dostalam dzisiaj okresu:)mialas racje ze pojawi sie w tym dniu co przy braniu tabletek...

18

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

No widzisz;-))))))))))). Nie ma co się zamartwiać na zapas

19

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Ale troche strachu bylo smile a do lekarza jedynie pojade po to zeby mu powiedziec,ze nie biore tabletek i chce zajsc w ciaze smile

20

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Hej. Wyszły dzisiaj te dwie kreski:-). Bardzo się cieszę, ale i tak jeszcze jutro zrobię sobie  bete

21

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Super :-) myślalam ze juz nie napiszesz co z tym testem :-) Gratuluje :-*

22

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Miałam pisać więc piszę:-). Zrobiłam sobie badanie krwi na bete dzisiaj rano, oczywiście wyniki jutro po 12. Wszystko jutro, a człowiek czeka i doczekać się nie może. Oby szybko zleciało. Pozdrawiam

23

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Doczekasz sie smile wszystko bedzie dobrze smile a ogolnie jak sie czujesz smile

24

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Dobrze, brzuch mnie troszkę pobolewa jak na okres, piersi ciężkie, ale tak to normalnie. W pierwszej ciąży też w ogóle nie miałam jakiś "objawów". Na końcu ciąży tylko zgaga mnie męczyła. Pożyjemy zobaczymy:-). Na pewno napiszę jak odbiorę wyniki

25

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Dobrze smile wiec czekam na odpowiedz jutro smile

26

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Jak obiecałam jestem:-). 4 tydzień! Bardzo się cieszę! Życzę powodzenia. Pozdrawiam

27

Odp: Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Trochę Ci zazdroszcze smile uwaźaj na siebie i źycze wszystkiego dobrego :* ja moze teź niedługo na tym forum bede się cieszyła ciąźą smile na wszystko przyjdzie czas smile na mnie tak samo.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Odstawienie antykoncepcji a pojawienie sie okresu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024