Czy mogę przestać brać tabletki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy mogę przestać brać tabletki?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-10-10 11:09:38)

Temat: Czy mogę przestać brać tabletki?

mam pytanko, jeśli zaczełam nowe opakowanie tabletek, dzisaj 5 biorę, to czy mogę przestać je brać ( nie są już potrzebne...krótko mówiac;) czy mam je wybrac do konca??

Są wspomnienia...na marzeniach kurz...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mogę przestać brać tabletki?

jakto nie są potrzebne??? wez opakowanie do konca!

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

3

pewnie dzidziuś się szykuje tongue
skonsultuj się z lekarzem.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

4

nieeee żaden dzidziuś!!:D rozstałam sie z facetem wiec nie potrzebuje;)

Są wspomnienia...na marzeniach kurz...

5

No to bierz tabletki do końca opakowania i nie zaczynaj kolejnego. Rozwalisz sobie całą gospodarkę hormonalną biorąc i przestając "bo tak Ci się podoba" wink

6

Możesz przestać...ale jak już masz to opakowanie zakupione to co Ci tam szkodzi wziąć do końca:)
nawet nie musisz specjalnie brać o równych porach:)

7

Myślę że powinnaś brać do końca żebyś nie miała potem problemów z hormonami bo wszystko sobie rozregulujesz, skończ opakowanie i następnego już nie rozpoczynaj.

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

8 Ostatnio edytowany przez marteczka (2009-10-15 18:56:00)

tak tak zgadzam się z dziewczynami, weź do końca rozpoczęte opakowanie smile

Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna.
Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem.
-Agnieszka Osiecka-

9

w moim przypadku ja bym brała dalej. przynajmniej wiadomo kiedy miesiączka będzie a i kiedy zdarzy się coś nieplanowanego zawsze będziesz pewniejsza.

10

Nie bieź. Tabletki to syf.
Mają bardzo wiele skutków ubocznych. Na każdej ulotce straszą nawet tym, że moga powodowdac nowotwory.

Nie warto się truć.

Proszę o wypełnienie ankiety kobietki 30+, czytające prasę kobiecą i używające kremów przeciwzmarszczkowych:
http://www.ankietka.pl/ankieta/57980/wi … zeniu.html

11

Wyrocznia, czy przeczytałaś to, że napisała autorka? Czy wiesz co to są hormony i ,że bawienie się "raz wezmę tabletkę raz nie" może przyczynić się do wielu zmian, które mogą być  nieprzyjemne?
Tabletki z tego co wiem zmniejszają ryzyko raka a nawet nie wiesz ile rzeczy jesz, i ile rzeczy zwiększa to ryzyko o wiele bardziej niż tabletki.

Gdyby tabletki antykoncepcyjne byłyby syfem nie leczono by nimi tylu schorzeń.
Każde leki mają skutki uboczne... a także mają zalety. A ulotki nie straszą tylko informują. Wydaje mi się, że jesteś osobą która coś od kogoś usłyszała i tym się kieruje.

12

CookieBitch napisał/a:

Wyrocznia, czy przeczytałaś to, że napisała autorka? Czy wiesz co to są hormony i ,że bawienie się "raz wezmę tabletkę raz nie" może przyczynić się do wielu zmian, które mogą być  nieprzyjemne?
Tabletki z tego co wiem zmniejszają ryzyko raka a nawet nie wiesz ile rzeczy jesz, i ile rzeczy zwiększa to ryzyko o wiele bardziej niż tabletki.

Każde leki mają skutki uboczne... a także mają zalety. A ulotki nie straszą tylko informują. Wydaje mi się, że jesteś osobą która coś od kogoś usłyszała i tym się kieruje.

Cookie,do takich ludzi szkoda gadac.G*wno wie za przeproszeniem o tabletkach,a bedzie sie tu rozpisywac....
wyrocznia,nawet aspiryna ma skutki uboczne.

13

Amelia* napisał/a:
CookieBitch napisał/a:

Cookie,do takich ludzi szkoda gadac.G*wno wie za przeproszeniem o tabletkach,a bedzie sie tu rozpisywac....
wyrocznia,nawet aspiryna ma skutki uboczne.

Aspiryne biezesz jak jestes chora, tabletkami antykoncepcyjnymi trujesz się codziennie nawet gdy nie jestes chora. Taka jest roznica.

Proszę o wypełnienie ankiety kobietki 30+, czytające prasę kobiecą i używające kremów przeciwzmarszczkowych:
http://www.ankietka.pl/ankieta/57980/wi … zeniu.html

14 Ostatnio edytowany przez nokia (2009-10-14 18:37:48)

Jak widać wyrocznia nie ma pojęcia o hormonach- gdyby tak patrzyć to ciąża jest też uciążliwa i nienalezy w nią zachodzić bo bo....też podwyższa poziom hormonów które są zawarte w antykoncepcji hormonalnej.

Nikt nigdy nie udowodnił że powoduja nowotwory- napewno zmniejszają ryzyko zachorowania na niektóre z nich.
Kobiety stosujące antykoncepcje churują cześciej na niektóres nowotwory- ale tylko dlatego że wykrywalnośc jest ich wieksza w ich wypadkach bo bo.....poprostu się regularnie badają i latwiej wychwycić nowotwór.

A ziązek skutkowy miedzy zachorowaniem a raka a antykoncepcja naturalną to poprosstu zwykle nieudowodnione spekulacje smile

15

To są hormony, coś co każdy człowiek w swoim ciele posiada bo bez tego było by marnie. To jak branie wit. c... masz jakąś jej ilość w organizmie ale ją bierzesz. Dla znacznej większości kobiet to nie tylko środek antykoncepcyjny ale też sposób na wyrównanie miesiączki, czy ostre bóle menstruacyjne. Trują się nimi kobiety, które brać hormonów nie mogą. Jedynym truciem można tu nazwać trucie wątroby ale przecież nawet ty ją trujesz.. także codziennie. Poza tym schodzimy z tematu. Bo jakbyś Wyrocznia widziała to autorka pyta się czy ma kończyć to opakowanie a nie czy ma w ogóle brać.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy mogę przestać brać tabletki?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018