Czy to krwawienie by się pojawiło jakby coś było? Luteina - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy to krwawienie by się pojawiło jakby coś było? Luteina

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Czy to krwawienie by się pojawiło jakby coś było? Luteina

Witam, mam pytanie.
Ostatnie okresy były tak: 19.01,19.02,19.03,16.04,10.05,05.06,06.07
29 i 30 lipca było zbliżenie (petting, możliwośc przeniesienia tego na palcu do pochyw)
6 sierpnia miał być okres.-nie pojaiwł się. Wtedy nabrzmiały mi piersi,ostatnio zauważyłam rozstępy na piersia(po 4 na każdym), są nabrzmiałe do dziś, ale nie bolą.
9 sierpnia,10 i 11 wzięłam luteinę 50(po 4 na dobę)
i teraz mamy pytanie:
jeśli 13 sierpnia pojawiło się plamienie(wzielam wtedy czopek pimafucin, bo myslalam ze to grzybcia)
13/14 było już krwawienie normalne, 14 mialam krwawienie, pozniej juz mniej, 14/15 lekkie krwawienie no i 15.08 krwawienie leciutkie, a po poludniu śluz z krwią tylko
. 16 sierpnia- krew ze śluzem
17 sierpnia -krew ze śluzem
18- śluz z krwią, bardzo mało tej krwi
Czy mogę już wykluczyć ciążę Jak duże jest ryyzko w mojej sytuacji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to krwawienie by się pojawiło jakby coś było? Luteina

Zrób test i wszytko będziesz wiedziała.

3

Man of honor napisał/a:

Zrób test i wszytko będziesz wiedziała.

Czeka na wynik bety, ale czy jest duże ryzyko ciąży? Czy były wtedy dni plodne?

4

Czasami nawet zdarzają się ciąże, kiedy kobieta miesiączkuje. Zrób test.

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

5

Okres może występować do 3 miesiąca ciąży a i potem możesz krwawić jeżeli jest to ciąża zagrożona. Zrób test dostępny w każdym supermarkecie.

6

A czy jest duże ryzyko ciąży w mojej sytuacji?

7

Czy wtedy były dni płodne?

8

zamiast zadawać pytanie na forum idz do ginekologa, on z przyjemnoscia posłucha o twoim okresie, o krwawieniu, smile

9 Ostatnio edytowany przez noname889 (2014-08-19 22:35:52)

karoli napisał/a:

Jeżeli masz cykl co 31 dni, to 29 i 30 lipca były to 2 dni po dniach płodnych. Plemniki na palcach, tracą możliwość poruszania się i obumierają w ciągu kilku sekund. Aby plemnik dostał się do komórki jajowej musi mieć odpowiednie warunki jak śluz, temperatura.
Przed okresem często zauważa się zatrzymanie wody w organizmie, ze względu na wyższe stężenie estrogenu.
Dla pewności zrób test ciążowy z rana i będzie wiadomo smile
Jeżeli chodzi o krwawienia, to nie zawsze są obfite krwawienia w 1 dniach. Czasami krew może pojawić się i w 7 dniu okresu.
Na cykle miesiączkowe, wpływają również suplementy, leki o których nie wspomniałaś, również aktywność fizyczna, stres i można wymieniać długo smile

Pozdrawiam

10 Ostatnio edytowany przez karoli (2014-08-20 05:47:58)

mariola856 napisał/a:

zamiast zadawać pytanie na forum idz do ginekologa, on z przyjemnoscia posłucha o twoim okresie, o krwawieniu, smile

ok

11

noname889 napisał/a:
karoli napisał/a:

Jeżeli masz cykl co 31 dni, to 29 i 30 lipca były to 2 dni po dniach płodnych. Plemniki na palcach, tracą możliwość poruszania się i obumierają w ciągu kilku sekund. Aby plemnik dostał się do komórki jajowej musi mieć odpowiednie warunki jak śluz, temperatura.
Przed okresem często zauważa się zatrzymanie wody w organizmie, ze względu na wyższe stężenie estrogenu.
Dla pewności zrób test ciążowy z rana i będzie wiadomo smile
Jeżeli chodzi o krwawienia, to nie zawsze są obfite krwawienia w 1 dniach. Czasami krew może pojawić się i w 7 dniu okresu.
Na cykle miesiączkowe, wpływają również suplementy, leki o których nie wspomniałaś, również aktywność fizyczna, stres i można wymieniać długo smile

Pozdrawiam

Te cykl trwał 38 dni, o 14 dni po zblizeniu dostalam plamienia wywolanego uteiną. Więc jak liczyć plodne w takim wydluzajacym sie cyklu?

12

Skorzystaj z kalendarza dni płodnych, wpiszesz potrzebne dane i pokaże orientacyjnie jak wyglądały d.płodne.  U Mojej kobiety, raz się zdarzyło, że miała cykl 38 dni, normalnie po 31.
Nie wybiegaj myślami za daleko tylko kup test, szkoda się denerwować a cena w aptece mała:-)

13

Witam, mam pytanie. Czy bhcg jest wiarygodne 19 dni po zblizeniu? ( w 6 dc, cykl wywolany luteinia 50). 6 i 7 dc wystepowal jeszcze sluz rozowy. A okres przypominał bardziej sluz z krwią.
Czy wynik jest wiarygodny? Wynik to <0.100

I czy wpływa na wynim to ze 1 i 2 sierpnia brałam Nalicin, 2,3,4,5-Furagin
9,10,11 sierpnia-luteina 50(4 razy na dobe)

Pettingi 29 i 30 lipca, a bhcg robone 18 sierpnia. Na karteczce zakresy s apodane dopiero od 3 tygodnia ciąży -5.3, a ja jestem zaledwie 19 dni poz blizeniu. Czy mimo to ten wynik jest wiarygodny? Cy te leki mogly zafałszować wynik?
Tak wygladalo plamienie z odstawienia luteiny:
jeśli 13 sierpnia pojawiło się plamienie(wzielam wtedy czopek pimafucin, bo myslalam ze to grzybcia)
13/14 było już krwawienie normalne, 14 mialam krwawienie, pozniej juz mniej, 14/15 lekkie krwawienie no i 15.08 krwawienie leciutkie, a po poludniu śluz z krwią tylko
. 16 sierpnia- krew ze śluzem
17 sierpnia -krew ze śluzem
18- rozowy sluz
19
sierpnia-rozowy śluz

14

karoli napisał/a:

Witam, mam pytanie. Czy bhcg jest wiarygodne 19 dni po zblizeniu? ( w 6 dc, cykl wywolany luteinia 50). 6 i 7 dc wystepowal jeszcze sluz rozowy. A okres przypominał bardziej sluz z krwią.
Czy wynik jest wiarygodny? Wynik to <0.100

I czy wpływa na wynim to ze 1 i 2 sierpnia brałam Nalicin, 2,3,4,5-Furagin
9,10,11 sierpnia-luteina 50(4 razy na dobe)

Nolicin to chemioterapeutyk, może wpływać na wyniki badań laboratoryjnych.
Wartość wyniku Beta hcg jest niska, dla pewności wykonaj test ciążowy z moczu.

15

nie zawuazylam żeby to było forum medyczne ale ok masz prawo pytac:)

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy to krwawienie by się pojawiło jakby coś było? Luteina

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018