Pierwsza noc z mezem po jego zdradzie i pozytywna roznica w seksie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pierwsza noc z mezem po jego zdradzie i pozytywna roznica w seksie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

Temat: Pierwsza noc z mezem po jego zdradzie i pozytywna roznica w seksie

Witam.Pomimo zdrady ppstanowilam dac mezowi szanse i wrocilam do domu  z dziecmi...Wczoraj mielismy pierwsze zblizenie  od 4 miesiecy...10 tyg temu urodzilam dziecko a gdy coreczka miala.dwa tyg to.maz przespal sie z inna kobieta starsza od siebie .Wczorajszy sex byl chyba najlepszy jaki mielismy dlaczego ? Czy powodem jest to ze maz zaspokoil.swoja ciekawosc i zrozumial ze.jesetem seksowna i dobra kochanka lepsza od tamtej z ktoracmnie zdradzil i i teraz zalezy mu bardziej i.dlatego nasz seks      byl tak znakomity czy moze dlatego ze ja pozwolilam mu na wiecej i dalam to o co prosil zawsze a nie otrzymywal ode mnie czyli seks analny i wieksza  swobode  prz oralseksie?   Jak to jest z wasza psychika panowie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwsza noc z mezem po jego zdradzie i pozytywna roznica w seksie

Ja bym nie wybaczyla zdrady....

Jedno cialo dwa oblicza. Raz aniolek raz diablica.

3

Jaki facet zdradza swoją partnerkę z 2 tygodniowym dzieckiem? Okrucieństwo...

'I am thinking of you
in my sleepless solitude tonight'

4

wybaczylas mu, macie dziecko, ok rozumiem,
tylko jedno mnie niepokoi ze tak jakby on dostał ,,nagrodę,, za zdrade, seks analny i wieksza twója otwartość w seksie,
nie wiem może się myle ale myślisz ze w ten sposób zagwarantujesz sobie ze on już ciebie nie zdradzi, czy on ci mowil ze zdrzdzil cie bo nie było seksu jakiego on chciał?
nie uważasz ze to chore z jego strony? seks jest mega wazny w związku, ale czas ciąży i gdy dziecko się urodzi to nie jest czas na eksperymenty w łóżku, wiadomo gdy ma się sily i obydwoje chcecie to czego nie, ale to nie czas na szukanie kochanek,
straszne świństwo ci zrobil, wtedy gdy jest najpiękniejszy czas w małżeństwie, gdy pojawia się dziecko, szczególnie pierwsze

Piszesz,że to najlepszy seks...może więc to Ty sobie wynagrodziłaś jego jego zdradę.Nie chciałaś wcześniej spontanu w oralu i nie chciałaś seksu analnego,a teraz tego doznałaś i Ci się spodobało:-) Wynagradzaj sobie do woli,masz do tego pełne prawo i nie staraj się nie wracać do tego co było "zdrada",ponieważ czasu nie cofniesz.Skoro zdecydowałaś się na powrót do męża,to żyj ciesz się z przyjemności i się jej domagaj (należy Ci się) smile

"...uśmiechać się zawsze i wszędzie, i bez rozpaczy znosić bóle, i nie żałować tego co przeszło, i nie bać się tego, co będzie..." źródło Waldemar Góźdź "Jestem w domu non stop"

6

pewnie niech ma dziewczyna przyjemność wiadomo
mi chodzi tylko o udowadnianie sobie i mężowi ze jest ona lepsza kochanka od tamtej z która ja zdradził,
ze to az takie ważne
wiec nie wiem czy autorka postu zrobila to dla siebie, bardziej otwarła się na seks czy głownie po to aby udowodnić cos mezowi i go zatrzymać przy sobie

7

mariola856 napisał/a:

wybaczylas mu, macie dziecko, ok rozumiem,
tylko jedno mnie niepokoi ze tak jakby on dostał ,,nagrodę,, za zdrade, seks analny i wieksza twója otwartość w seksie,
nie wiem może się myle ale myślisz ze w ten sposób zagwarantujesz sobie ze on już ciebie nie zdradzi, czy on ci mowil ze zdrzdzil cie bo nie było seksu jakiego on chciał?
nie uważasz ze to chore z jego strony? seks jest mega wazny w związku, ale czas ciąży i gdy dziecko się urodzi to nie jest czas na eksperymenty w łóżku, wiadomo gdy ma się sily i obydwoje chcecie to czego nie, ale to nie czas na szukanie kochanek,
straszne świństwo ci zrobil, wtedy gdy jest najpiękniejszy czas w małżeństwie, gdy pojawia się dziecko, szczególnie pierwsze

Nie dostal zadnej nagrody a pp prostu chce by w lozku bylo nam dobrze a nie tylko jemu.Mylisz sie bo ja seksem analnym nie zagwarantuje sobie wiernosci meza.On sam wie ze drugiej zdrady ni wybacze.Nie mowil mi ze zdradzil bo noe bylo sexu jakiego chcial ale ze nie bylo w ogole seksu w ostatnim czqsie nawet gdy nie bylam w ciazy bo po pierwszym dziecku balam sie kolejnej ciazy a jak i tak zaszlam to bylam zla na niego go o nieostroznosc itp.

8

trochę tak wyglądało, ale ok, a to nie zabezpieczacie sie?
a na razie żaden mężczyzna sie nie wypowiedział a zalezalo ci na ich opinii,

9

Brzmi jakby pisał to facet próbujący przekonać wszystkich, że zdrada ma plusy.

10

Łógiń napisał/a:

Brzmi jakby pisał to facet próbujący przekonać wszystkich, że zdrada ma plusy.

B
A po czym wysuwasz takie wnioski? Nie bronie meza ale widze ze jak by mogl to by cofnal czas

mariola zabezpieczalismy sie gumkami ale nie zawszemial ochote zakladac...

11

victoria-lena napisał/a:

Witam.Pomimo zdrady ppstanowilam dac mezowi szanse i wrocilam do domu  z dziecmi...Wczoraj mielismy pierwsze zblizenie  od 4 miesiecy...10 tyg temu urodzilam dziecko a gdy coreczka miala.dwa tyg to.maz przespal sie z inna kobieta starsza od siebie .Wczorajszy sex byl chyba najlepszy jaki mielismy dlaczego ? Czy powodem jest to ze maz zaspokoil.swoja ciekawosc i zrozumial ze.jesetem seksowna i dobra kochanka lepsza od tamtej z ktoracmnie zdradzil i i teraz zalezy mu bardziej i.dlatego nasz seks      byl tak znakomity czy moze dlatego ze ja pozwolilam mu na wiecej i dalam to o co prosil zawsze a nie otrzymywal ode mnie czyli seks analny i wieksza  swobode  prz oralseksie?   Jak to jest z wasza psychika panowie?

Czego oczekujesz teraz tutaj, poklepania po plecach ?

12

to powinien ci pomagać przy dzieciach a nie mowic ze jak nie ma seksu to zdradzę
bo to on ryzykowal razem z toba

ale dobrze ze teraz jest miedzy wami dobrze i oby tak zostało, pozdrawiam,

13

Mężczyzna, który zdradza kobietę z maleńkim dzieckiem...
Świnia, bez skrupułów i zasad.
Nie wierzyłabym...

14

Agatan43 napisał/a:
victoria-lena napisał/a:

Czego oczekujesz teraz tutaj, poklepania po plecach ?

Czego oczekuje?Napewno nie twojego jadu..
Latwo mowic ze by sie nie wybaczylo ze swinia.i lajdak ale kocham go i tworzymy rodzine.Ciezko mi teraz z tym zyc i zaufac ponownie ale poniewaz jest dobrym ojcem i do tej zdrady byl wspanialym mezem to dalam szanse.Chcialam jedynie porozmawiac bo przezywam  trudne chwile a nie potrafie tak szvzerze porozmawiac z mezem o tym wszystkim o szczegolach bo zazdrosc jest przepgromna we mnie!Jedynie domysly...

15

nie wiem....chciałabym się mylić sad
ale uważam, że mężczyzna, który zdradza kobietę w takim momencie...ehh, zresztą szkoda słów

16 Ostatnio edytowany przez MissyLady (2014-08-15 17:50:24)

Jakby był takim wspaniałym mężem i ojcem to by nie zdradził partnerki z 2 tygodniowym dzieckiem.!Wes przeczytaj sobie jeszcze raz co Ty piszesz.To jest szczyt okrucieństwa i gruboskórności.Chyba Ty byś chciała żeby był taki wspaniały , bo jakby był to bnie zdradził ,zwłaszcza w takiej sytuacji.On by chciał cofnąć czas?? Weź się nie oszukuj bo Ty tak naprawde tak myślisz tylko i Ty byś  chciała żeby tak było smile Masz syndrom kobiety która myśli że "ona i jej miłość go zmieni" tak a potem sa takie historie własnie. Łajdak to łajdak i zawsze nim zostanie a Ty wiecznie bedziesz go kochać i wybaczać bo przecież "go kochasz i tworzycie rodzine"Taką postawą udowadniasz mu i przyzwyczajasz że zawsze mu wybaczysz.I że może Cię zdradzać. Ale pamiętaj zdradzi raz zdradzi drugi i trzeci. Nie ma sie co czarować. No ale każdy sobie rzepkę skrobie.

"Pozory mylą.... a ludzie zawodzą "

"Never look back "

17

czy zdradzi drugi raz tego nie wiemy, czy to była jednorazowa zdrada tez nie wiemy,
nie można mówic zawsze na pewno czy nigdy
to tylko tak gwoli przypomnienia

18

niby nie można mówić: nigdy, na pewno, zawsze...
osobiście uważam, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo ,że zdradzi znowu
ale każdy pisze, uważa i czuję przez pryzmat własnego doświadczenia.

19 Ostatnio edytowany przez LUSILJU (2014-08-16 16:49:28)

victoria-lena napisał/a:

OMG  ,brak slow,a myslalam ze widziałam już wszystko,najwyrazniej nie ,powiem krotko i brutalnie

,,gdyby glupota miała skrzydla ,latalabys jak golebica,,

maz ci się zsobaczyl ,a ty zamiast kopa w doope, te doope mu nadstawilas,BRAWO PO TRZYKROC BRAWO ,GRATULUJE,jak takich nie zdradzac,jeszcze do swojej durnoty ideologie dorabiasz ,ze ci było bosko ,najlepszy seks i takie dyrdymały,kogo chcesz oszukać????
nas?? siebie?? zrobilas z siebie przedmiot ,tak to wygląda z boku,ale chyba i tak nie wyciągniesz wnioskow zadnych,zallll............i wstyd

facet potraktowal cie jak rzecz,bylas w pologu wiec nie mogl cie uzyc,to uzyl co mu wpadlo w lapy,a ty go jeszcze nagradzasz,wez zacznij szanowwac wlasny tylek,DOSLOWNIE NIE W PRZENOSNI  w tym zalosnym wypadku

20 Ostatnio edytowany przez LUSILJU (2014-08-16 17:06:14)

LUSILJU napisał/a:
victoria-lena napisał/a:

OMG  ,brak slow,a myslalam ze widziałam już wszystko,najwyrazniej nie ,powiem krotko i brutalnie

maz ci się zsobaczyl ,a ty zamiast kopa w doope, te doope mu nadstawilas,BRAWO PO TRZYKROC BRAWO ,GRATULUJE,jak takich nie zdradzac,jeszcze do swojej durnoty ideologie dorabiasz ,ze ci było bosko ,najlepszy seks i takie dyrdymały,kogo chcesz oszukać????
nas?? siebie?? zrobilas z siebie przedmiot ,tak to wygląda z boku,ale chyba i tak nie wyciągniesz wnioskow zadnych,zallll............i wstyd

facet potraktowal cie jak rzecz,bylas w pologu wiec nie mogl cie uzyc,to uzyl co mu wpadlo w lapy,a ty go jeszcze nagradzasz,wez zacznij szanowwac wlasny tylek,DOSLOWNIE NIE W PRZENOSNI  w tym zalosnym wypadku

no i to końcowe pytanie.......przeszlas sama siebie.....,,jak to jest z wasza psychika panowie,,.....jakich odpowiedzi się od tych panow spodziewasz-
np.  ,,dobrze zrobilas,na prostytutce maz zaoszczędzi ,będzie na pampersy,,
czy może ,,dostal nagrodę,dalas mu cukierka czyli jednak można cie sponiewierać a ty wystawiasz odbyt i przełyk,,

wstyd mi ze jesteś kobieta

i żeby nie było ,niektorym udaje się odbudowac związek po zdradzie ale nie nagradzajac meza kilka tygodni po seksem analnym,czy większym przyzwoleniem na co tam chcesz, jak przeczytalam to co napisałas mezowi to wiesz co zrobil?????
splunal..........a potem powiedział mniej więcej to co ja ci napisałam,niech zacznie od szanowania własnej doopy,bo następnym razem -po następnej zdradzie to już nie wiem gdzie się da zerznac żeby go przy sobie utrzymac

21

LUSILJU napisał/a:
LUSILJU napisał/a:
victoria-lena napisał/a:

no i to końcowe pytanie.......przeszlas sama siebie.....,,jak to jest z wasza psychika panowie,,.....jakich odpowiedzi się od tych panow spodziewasz-
np.  ,,dobrze zrobilas,na prostytutce maz zaoszczędzi ,będzie na pampersy,,
czy może ,,dostal nagrodę,dalas mu cukierka czyli jednak można cie sponiewierać a ty wystawiasz odbyt i przełyk,,

wstyd mi ze jesteś kobieta

i żeby nie było ,niektorym udaje się odbudowac związek po zdradzie ale nie nagradzajac meza kilka tygodni po seksem analnym,czy większym przyzwoleniem na co tam chcesz, jak przeczytalam to co napisałas mezowi to wiesz co zrobil?????
splunal..........a potem powiedział mniej więcej to co ja ci napisałam,niech zacznie od szanowania własnej doopy,bo następnym razem -po następnej zdradzie to już nie wiem gdzie się da zerznac żeby go przy sobie utrzymac

nic didać nic ująć. doladnie myslę tak samo.
żałosne po prostu co kobiety potrafią zrobić aby zatrzymać faceta przy sobie ;/ i to takiego... żałosne!

22

uwazacie ze sie nie szanuje bo wybaczylam mezowi zdrade i znow uprawiamy seks?Ciekawe czy tak byscie pieknie pisaly o kopie w doope gdyby was zdradzili mezowie ?! Najlepiej jadem pluc i obrazic zwlaszcza gdy nie trzeba tego prosto w oczy mowic.Zalosni to wy jestescie.

23 Ostatnio edytowany przez LUSILJU (2014-08-16 21:38:46)

victoria-lena napisał/a:

uwazacie ze sie nie szanuje bo wybaczylam mezowi zdrade i znow uprawiamy seks?Ciekawe czy tak byscie pieknie pisaly o kopie w doope gdyby was zdradzili mezowie ?! Najlepiej jadem pluc i obrazic zwlaszcza gdy nie trzeba tego prosto w oczy mowic.Zalosni to wy jestescie.

niczego nie zrozumilas,niczego,ani jednego słowa,ale czemu nie jestem zdziwiona???
troche refleksji nad sobą,tzn nie troche w twoim wypadku

nie chce mi się rozkladac wypowiedzi na czynniki pierwsze,napisze w skrocie jeśli faktycznie tak trudno ci to zrozumieć,szok..........tu nie chodzi o to ze wrocilas to meza!!
ale ze nagrodzilas go za zdrade i to w jaki sposób i dorabiasz do tego swoja pokretna ideologie ,w dodatku ta forma pytania do facetow,czy ty jesteś az tak bezrefleksyjna ze nie widzisz ze się uprzedmiotawiasz swoim postepowaniem,no miałam w swojej pracy już rozne przypadki ale twój..........az chciałoby się zostawić bez komentarza...........

czemu się nie szanujesz,nie cenisz,wlasnej doopy,ze musze pisać kolokwialnie,bo tu az dosłownie nie w przenosni trzeba tego uzyc,
dlaczego dla pary gaci jesteś w stanie zrobić wszystko?to jest zenujace,nie widzisz  w tym nic nienormalnego,chcesz zebysmy ciebie tu poklepaly po plecach,poglaskaly,powiedzialy ze dobrze robisz.NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE napisałam co powiedział mój maz,mysle ze jego zdanie nie będzie odosobnione,ty chcialas wiedzieć co faceci sadza,napisalam ci również zdanie mężczyzny,zadowolona??

wstyd mi ze jesteś kobieta...........

spojrz na to z boku,kobieta z 2 tygodniowym dzieckiem w pologu,wiec wykluczona niejako z seksu,ale zajeta dzieckiem,swoimi dolegliwościami facet chedożący jakas babe,no super
,dla mnie to zlamas i gnida,
ale nie ważne ty w nim może widzisz człowieka,moze bankomat może cos tam,mnie to nie obchodzi,
a po kilku tygodniach zdradzona kobieta robi mu w nagrodę orgietke,ale jazda nie,???tak to twoje zycie i nic nikomu do tego ,tylko następnym razem ,jak urodziesz kolejne dziecko a on się zsobaczy to wymyślisz BDSM?? żeby go przy sobie zatrzymać,czy do siebie zachecic?czy udowodnić ze u ciebie może mieć wszystko???zapewniam cie to tak nie dziala

24

Myslisz ze dalam mezowi doopy tylko dlatego by mnie wiecej nie zdradzil??Haha zabawna jestes bo ja mu wybaczylam ten skok w bok i chce tylko by nasz seks byl udany -jeszcze lepszy niz wczesniej! Szybko zostalismy rodzicami i zawsze byl ten strach przed kolejna ciaza wiec unikalam zblizen co nie usprawiedliwia go przed zdrada ale zdradzil mnie i nic tego nie wroci a maz no coz chcialby cofnac czas(ja tez) ale niestety nie da rady...Dlatego lepiej zakonczmy ten temat bo sensu dalszego nie widze by TU pisac.

25

victoria-lena napisał/a:

Myslisz ze dalam mezowi doopy tylko dlatego by mnie wiecej nie zdradzil??Haha zabawna jestes bo ja mu wybaczylam ten skok w bok i chce tylko by nasz seks byl udany -jeszcze lepszy niz wczesniej! Szybko zostalismy rodzicami i zawsze byl ten strach przed kolejna ciaza wiec unikalam zblizen co nie usprawiedliwia go przed zdrada ale zdradzil mnie i nic tego nie wroci a maz no coz chcialby cofnac czas(ja tez) ale niestety nie da rady...Dlatego lepiej zakonczmy ten temat bo sensu dalszego nie widze by TU pisac.

wiesz co ,nadal nie rozumiesz,absolutnie oporna jesteś  ,albo odporna na refleksje,
jak napisałam wyżej to jest twoje zycie ,pokretna ideologia możesz mydlic sobie oczy,
na zasadzie moja racja jest najmojsza,tylko nie szukaj tu klakierow,
bo większość kobiet tutaj to sa szanujące się osoby,wiele jest w podobnej do ciebie sytuacji ,zapytaj ktoras z nich może na watku o zdradzie czy ,,najmojsza racja,,  to to co te kobiety robily kilka tygodni po zdradzie,nigdy nie uwierzę ze znajdzie się chociaz jedna która poklepie po plecach,

nie będę więcej pisać ,bo jak powiedziałam możesz sobie mydlic oczy ,myslalm ze cos do ciebie dotrze ale to jest niemozliwe

26 Ostatnio edytowany przez Ola_la (2014-08-17 06:14:33)

Lusilju można się wypowiedzieć ale nie tak w napastliwy i wulgarny sposób, co to wogóle znaczy ,,dalas  doopy,, mężowi?
więcej kultury na przyszlosc, a wiesz ja bym się wstydzila meza który potrafi tylko splunąć gdy mówisz mu o zdradzonej kobiecie, ze ona się nie szanuje,
,

27

mariola856 napisał/a:

Lusilju można się wypowiedzieć ale nie tak w napastliwy i wulgarny sposób, co to wogóle znaczy ,,dalas  doopy,, mężowi?
więcej kultury na przyszlosc, a wiesz ja bym się wstydzila meza który potrafi tylko splunąć gdy mówisz mu o zdradzonej kobiecie, ze ona się nie szanuje,
,

to znaczy dokładnie tyle co napisałam,DOSŁOWNIE

MEZA SIE NIE WSTYDZE ,PONIEWAZ NIE MAM POWODU, jest człowiekiem który ,,nie nazywa szamba perfumeria,,

28

LUSILJU napisał/a:
victoria-lena napisał/a:

wiesz co ,nadal nie rozumiesz,absolutnie oporna jesteś  ,albo odporna na refleksje,
jak napisałam wyżej to jest twoje zycie ,pokretna ideologia możesz mydlic sobie oczy,
na zasadzie moja racja jest najmojsza,tylko nie szukaj tu klakierow,
bo większość kobiet tutaj to sa szanujące się osoby,wiele jest w podobnej do ciebie sytuacji ,zapytaj ktoras z nich może na watku o zdradzie czy ,,najmojsza racja,,  to to co te kobiety robily kilka tygodni po zdradzie,nigdy nie uwierzę ze znajdzie się chociaz jedna która poklepie po plecach,

nie będę więcej pisać ,bo jak powiedziałam możesz sobie mydlic oczy ,myslalm ze cos do ciebie dotrze ale to jest niemozliwe

Wiesz, masz racje ,lepiej nic wiecej tu nie pisz skoro nie pptrafisz kulturalnie ze mna porozmawiac a jedynie obrazasz mnie i wusuwasz pochopnie wnioski! Odeszlam od meza gdy mlodsza miala 3 tyg a wrocilam do niego po niemal 7 tygodniach!To wedlug Ciebie szybko?Nawet nie bede tu opisywala tu jak on to przezyl i jak mnie blagal bym wrocila do domu -wiadomo zasluzyl na to ale pisze tylko ze bardzo zalowal tej zdrady bo z natury jet wrazliwym facetem ale stalo sie! Wybaczylam mu i dlatego wg ciebie sie nie szanuje bo poszlam z nim do lozka?Myslisz ze uprawialam z nim seks oralny i analny tylko po to by mnie wiecej nie zdradzil?Jesli tak to nie masz racji!To wyszlo spontanicznie!Brakowalo mi seksu zwlaszcza ze mialam bardzo dluga przerwe i pragnelam tego!Seks byl inny-lepszy i tylko mnie zastanawia ^dlaczego^

29

LUSILJU napisał/a:
mariola856 napisał/a:

,

to znaczy dokładnie tyle co napisałam,DOSŁOWNIE

MEZA SIE NIE WSTYDZE ,PONIEWAZ NIE MAM POWODU, jest człowiekiem który ,,nie nazywa szamba perfumeria,,

Ja tak samo kiedys pisalam o swoim!Nie masz pewnosci czy i ciebie nie zrani-Pamietaj!

30 Ostatnio edytowany przez Majki (2014-08-17 10:09:24)

victoria-lena napisał/a:

Brakowalo mi seksu zwlaszcza ze mialam bardzo dluga przerwe i pragnelam tego!Seks byl inny-lepszy i tylko mnie zastanawia ^dlaczego^

No właśnie dlatego, że miałaś długą przerwe, byłaś wyposzczona to i takie odczucia, że było super. Jak sama pisałaś brakowało Ci tego. A może i mąż sie bardziej przyłożył/postarał chcąc jakby odkupić winy i wynagrodzić Ci to co zrobił. Wiem, dziwnie brzmi.

Też nie rozumiem tego ataku na autorke. Fakt, zrobił jej świństwo, ale wybaczyła, próbują żyć na nowo, a Wy pojazdówe robicie. Nie ona pierwsza i nieostatnia jest zdradzona i niejedyna, która wybaczyła. To czy Wy byście wybaczyły czy nie, nie ma tu żadnego znaczenia..

31

No ale ja czesto bylam wyposzczona a jednak gdy dochodzilo do zblizenia to nie bylo ono takie wspaniale.Ot zwyczajny seks bez fajerwerkow.Teraz czulam roznice i stad pytanie czy to zbieg okolicznosci,jakis przelom w malzenstwie czy moze zrozumielismy obydwoje co mozemy stracic?!
Majki, dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam

32

Może być tak jak piszesz. Tysiąc opcji, nie da sie chyba na to odpowiedzieć jednoznacznie. Nie mniej, ciesz sie, że jest dobrze/lepiej. Zobaczysz jak długo to potrwa. Oby tak zostało wink

Również pozdrawiam.

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pierwsza noc z mezem po jego zdradzie i pozytywna roznica w seksie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021