Urodziny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Urodziny

Witam ,
Za miesiąc moja Ukochana ma urodziny. Chciałbym jej kupić na pewno Książkę, zrobić ładny Romantyczny wieczór na łące ze świecami , kocykiem i winem.
Następnie w domu.... chciałbym zrobić jej mały niespodziankę i do urozmaicić nasze życie erotyczne myślałem o kajdankach  :
A o stroju dla niej (Ale to własnie ona ma urodziny)
B kto ma być  związany ?
To pytanie do Pań w dniu urodzin jako prezent wy czy on związany ?

Dziękuje
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Urodziny

to zalezy jaki seks lubiecie. czy w ogole jest w nim jakikolwiek element dominacji?
ja bym kajdanki docenila, ale uzyte na mnie bo bardzo lubie byc zdominowana w lozku. a czy Twoja dziewczyna w ogole lubie dominacje? probowaliscie tego czy rozmawialiscie o fantazjach?
bo jesli chcesz w ogole z czesci prezentu zrobic lozkowy drobiazg to moze pomysl o czyms bardziej neutralnym? jakas smieszna gra z kamasutra - kazdy znajdzieje jakies pozycje dla siebie, albo niedrogi 'gadzet' wibrujacy [te proste i male nie sa takie drogie, podejrzewam ze ceny bardzo porownywalne do kajdanek]?? smile

3

Hey z tym nie ma problemu , u nas w łóżku rozumiemy sie bardzo dobrze. Owszem kiedyś o tym rozmawialiśmy i była na tak. Obydwoje mamynpodwobne fantazje i ochotę w tych samych momentach. Co do dominacji to tak , aleczasem sie zmienialiśmy.

4

Jak dla mnie- skoro to jej urodziny to raczej Ty powinieneś ją związać/skuć i dawać jak najwięcej przyjemności smile

Kto pyta nie błądzi, a dla mnie żadne pytanie nie jest głupie smile

5

o to mi chodziło kto powinien być związany big_smile
Dzięki dziewczyny .... Che dorzucić do tego Masę świec i własnie pytanie 2.... na oczy opaska czy na buzie ?

6

Na oczy smile Bardziej zmysłowe.

Kto pyta nie błądzi, a dla mnie żadne pytanie nie jest głupie smile

7

Mam podobny dylemat, ale w drugą stronę - urodziny faceta. I kompletnie nie mam dobrych pomysłów (pomysły są, ale wydają mi się słabe) hmm

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

8

kammiś napisał/a:

Mam podobny dylemat, ale w drugą stronę - urodziny faceta. I kompletnie nie mam dobrych pomysłów (pomysły są, ale wydają mi się słabe) hmm

Podaj swoje pomysły, zobaczymy czy są słabe big_smile Może tylko tobie tak się wydaje, a tak naprawdę okażą się fajne? big_smile

9

shylock napisał/a:

Chciałbym jej kupić na pewno Książkę, zrobić ładny Romantyczny wieczór na łące ze świecami , kocykiem i winem.
Następnie w domu.... chciałbym zrobić jej mały niespodziankę i do urozmaicić nasze życie erotyczne

Boże, Twoja dziewczyna jest szczęściarą.... Pozazdrościć smile

10

Mariaxx napisał/a:
kammiś napisał/a:

Podaj swoje pomysły, zobaczymy czy są słabe big_smile Może tylko tobie tak się wydaje, a tak naprawdę okażą się fajne? big_smile

Po pierwsze - konwencjonalny prezent - nie mam pomysłów. Myślałam najpierw o książce, ale on ma pełno książek, sam często je kupuje, dostaje je praktycznie od wszystkich - a nie chcę żeby prezent ode mnie w pierwsze jego urodziny które obchodzimy razem był taki jak od wszystkich. Krawat? Taka codzienna rzecz... Gadżet do samochodu? Na razie chyba najlepsze wydają mi się spinki do mankietów, lubi takie rzeczy i mu się przydadzą. Ale może wpadniecie na coś lepszego?

No i prezent erotyczny wink Zaprosić go do siebie jak gdyby nigdy nic i zrobić (a raczej zamówić bo nie umiem gotować) kolację (podać ją w samej bieliźnie?)? Czekać na niego w łóżku w ładnej bieliźnie z szampanem? A może - wiem, głupie! - świsnąć mu klucze i czekać tak u niego w domu aż wróci z pracy? big_smile

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021