To po prostu skandal! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: To po prostu skandal!

Moja córcia ma 6 lat. W zeszłym tygodniu trafiła do szpitala z silną grypą żołądkową. Musieli podłączyć ją pod kroplówkę. Założyli jej wenflon, ale nie mieli takich dziecięcych i wkłuli duży, dla dorosłych. Nie dość, że nie mogli trafić w żyłkę, to potem i tak Ada narzekała ciągle, że ją boli. A jak zapytałam dlaczego nie mogą jej dać mniejszego, pielęgniarka lekceważąco rzuciła tylko, że szpital nie ma na takie! Ludzie, ja rozumiem, że szpitale nie mają pieniędzy, ale wenflony sa naprawdę tanie, czy to taki problem, żeby ułatwić dzieciom i tak traumatyczny, pobyt w szpitalu??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: To po prostu skandal!

Straszna historia. Na prawdę. Najlepiej podaj jaki to był szpital Karolino, dzięki temu inne mamy tam nie trafią, a jeżeli trafią to będą wiedziały na co uważać.

3

Odp: To po prostu skandal!

No wiecie co... ręce opadają. Ale te wenflony to chyba rzeczywiście problem, bo nawet teraz jakaś akcja jest kupowania ich do szpitali. Ach, ta nasza służba zdrowia...

4

Odp: To po prostu skandal!

Też coś mi się o uszy obiło. Ktoś wie coś więcej?

5

Odp: To po prostu skandal!

To kolejna akcja Fundacji TP, za zebrane pieniążki kupują właśnie wenflony. Niby błacha rzecz, a jednak... Widziałam aukcję na allegro, ale nie mam linka do tego. Poszukaj w google, na pewno coś znajdziesz.

6

Odp: To po prostu skandal!

Zastanawia mnie czy ci wszyscy, co nagrali te płyty wzięli jakieś honorarium, czy to wszystko rzeczywiście w imię słusznej sprawy i tyle? Pomijając już fajny cel, to muszę przyznać, że kolekcja tych bajek jest naprawdę piękna (posłuchałam sobie trochę na iuch stronce hehe)

7

Odp: To po prostu skandal!

To okropne z tymi wenflonami! Nie mieści mi się to po prostu w głowie... Zajrzałam na allegro, ale nie ma tych aukcji sad czy to znaczy, że już nie kupię bajek? sad

8

Odp: To po prostu skandal!

No, faktycznie nie ma... ale nie wierzę, żeby tak sobie po prostu odpuścili, może jeszcze raz wystawią? smile Ale tak w ogóle to naprawdę bardzo mi się to podoba, zwłaszcza, że bajki czyta między innymi Katarzyna Herman - uwielbiam ją!! hehe A poważnie - cieszę się, że ktoś pomyslał o tych wenflonach. Niby błacha sprawa, a tu proszę - jednak ważna.

9

Odp: To po prostu skandal!

Pewnie, że ważna, a co wy myślałyście? Wreszcie ktoś ruszył d... i się tym zajął!

10

Odp: To po prostu skandal!

A teraz jakie aukcje extra zrobili! Można wylicytować spotkanie z jedna z gwiazd!!!

Post edytowany: usunięcie linku innej strony
MadgdaZ

11

Odp: To po prostu skandal!

OK, fajnie... ale te pieniądze nadal na wenflony czy już nie wiadomo co się z nimi dzieje?

12

Odp: To po prostu skandal!

Poczytaj sobie przy aukcjach - to nadal ten sam program i pieniądze idą na wenflony. Nie wiem kogo mam licytować... chciałem obiad z Figurą, ale drogi się zrobił sad

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024