Laserowe usunięcie błony dziewiczej i rozpoczęcie współżycia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Laserowe usunięcie błony dziewiczej i rozpoczęcie współżycia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Laserowe usunięcie błony dziewiczej i rozpoczęcie współżycia

Cześć. Niedawno miałam usuniętą błonę dziewiczą leserowo, ponieważ cieżko było ją przebić naturalnie penisem. Próbowałam już z chłopakiem kilka razy ale zawsze kończyło się to mnóstwem krwi, płaczem (ponieważ płakałam i byłam przygnębiona tą całą sytuacją), bólem i zamykałam się w sobie. Teraz mi ją usunęli laserowo koszt (300 zł) i chciałabym zacząć współżyć wraz z zastosowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Czy to dobry pomysł aby brać tabletki czy raczej używac prezerwatyw ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Laserowe usunięcie błony dziewiczej i rozpoczęcie współżycia

Ja lubię gumy i to polecam.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

3

Rozumiem smile

4

Poważnie zastanów się nad tabletkami. Jak byłam w Twoim wieku to bardzo lekkomyślnie podchodziłam do hormonów i naprawdę miałam gdzieś wszelkie możliwe skutki uboczne. Niestety, kiedy moje libido spadło do zera (DO ZERA), brak nawilżania, co prowadziło do nawracających infekcji, a przy tym huśtawki jeśli chodzi o nastrój- podziękowałam. Próbowałam kilku rodzajów i niestety było tak za każdym razem. Oczywiście możesz eksperymentować na sobie, ale jeśli Twój chłopak znosi dobrze prezerwatywy, to lepiej ich się trzymaj. Ja nauczyłam się lubić je i testuję różne rodzaje na potęgę. smile

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

5 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-06-19 19:38:11)

O dziękuję! :*

A miała któraś z Was Kobietki taki problem jak ja z tym dziewictwem?

Nie pisz, proszę, postów jeden pod drugim - jest to sprzeczne z 12 punktem naszego regulaminu. Jeśli chcesz coś dopisać, użyj opcji "edytuj".
Z góry dziękuję i pozdrawiam, Mod. Olinka

6

bianka22 napisał/a:

O dziękuję! :*

A miała któraś z Was Kobietki taki problem jak ja z tym dziewictwem?

Miała, miała smile I też był zabieg, po którym wszystko stopniowo wróciło do normy. Teraz zero stresu, zupełnie nie to, co było kiedyś smile Na Twoim miejscu nie pakowałabym się w tabletki, ale zrób jak uważasz. Miłego... hm.. przeżywania wink

Nie obiecuję, że będzie łatwo.
Ale obiecuję, że będzie warto
smile

7

A po jakim czasie od zabiegu wszystko wróciło do normy? smile i jak wyglądał u Ciebie ten pierwszy raz po zabiegu? smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Laserowe usunięcie błony dziewiczej i rozpoczęcie współżycia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018