ALIMENTY !!! PILNE PROSZE BARDZO U UWAGE I POMOC - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » ALIMENTY !!! PILNE PROSZE BARDZO U UWAGE I POMOC

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: ALIMENTY !!! PILNE PROSZE BARDZO U UWAGE I POMOC

Mam 23 lata mój chłopak 22. Ma on dziecko z dziewczyną 20lat. Dziecko ma nie cały rok. Na początku bardzo pomagał kupował wszystko itd jednak nie ma na to rzadnego potwierzenia dowodu że dawał jej te pieniądze. Odkąd jest ze mna matka jego dziecka bardzo utrudnia mu życie. Dodatkowo założyła sparwę o alimenty, podając że od początku nie dał jej zł i rząda 600zł alimentów. Napomnę, że od samego poczatku ciąży oni nie są razem. A ze mną poznał się jak już dziecko byo na Swiecie. On nie ma stałej pracy, żadnej umowy o pracę. Ma też zarejestrowany na siebie samochód. Proszę mi powiedzieć czy jest możliwe, aby dostał tak wysokie alimenty? czy sąd może podać dni w które mógłby brać dziecko do siebie ? Bardzo proszę o jaknajwięcej odp Bardzo mi zależy Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ALIMENTY !!! PILNE PROSZE BARDZO U UWAGE I POMOC

Sad rozpatrzy wszystkie za i przeciw. Brane sa pod uwage uzasadnione potrzeby dziecka oraz MOZLIWOSCI zarobkowe ojca-nie ma wiekszego znaczenia czy pracuje. Przeciez z czegos zyje? Przeciez z czegos wczesniej kupowal dziecku rozne rzeczy.
Rozumiem, ze juz nie doklada sie do utrzymania dziecka.
Owo utrzymanie dziecka lezy po obu stronach-matki i ojca.

Czy ojciec owiedza dziecko? Czy ono go zna? Czy zabiera gdzies ze soba?

Sad moze wyznaczyc dni i godziny odwiedzin u dziecka badz zabieranie dziecka ze soba. Jesli jednak ojciec nie jest zwiazany emocjonalnie z dzieckiem, ktore malo go zna, to nas tym etapie rozwojowym moze byc to niemozliwe. Wowczas odwiedziny u dziecka moga odbywac sie jedynie w obecnosci matki. Pozniej moze to zostac sadownie zmienione-o ile ojca i dziecko bedzie laczyla wiez emocjonalna.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

3

Odp: ALIMENTY !!! PILNE PROSZE BARDZO U UWAGE I POMOC

Mam  synka i podobną sytuacje tylko to ja byłam matką z dzieckiem. Ojciec syna nie płacił alimentów przez pół roku, potem sądownie miał przyznane 300zł. Sędzina patrzyła na jego zarobki, czy jest obecnie zatrudniony czy nie więc mysle ze kwoty 600zł sąd mu nie przyzna. Co do widywania napewno będa wizyty odbywać się u matki dziecka. Potem w przyszłości możecie złożyć wniosek o usalenie tych wizyt i zabieranie dziecka do siebie pod warunkiem że bedzie więź emocjonalna między ojcem a dzieckiem, chociaż mój syna na swojego ojca mówi pan a takie kontakty są przyznane.  Matka dziecka może starac sie o przyzanie alimentów wstecz (mój kolega musiał takie alimenty zapłacić gdyż nie płacił przez 3 lata a nawet nie wiedział że ma dziecko) ale miejmy nadzieje że taki pomysł jej do głowy nie przyjdzie.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » ALIMENTY !!! PILNE PROSZE BARDZO U UWAGE I POMOC

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018