Papierowa rocznica-prezent?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Papierowa rocznica-prezent??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Papierowa rocznica-prezent??

Zbliża się moja rocznica ślubu.  Chcę sprawić mężowi świetny, niebanalny prezent. Może macie jakieś pomysły??
Acha-to 1. rocznica. smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Papierowa rocznica-prezent??

Hmm.. Tylko co mi przychodzi do głowy to jakaś kolacja przy świecach ;-p zrób jak wróci z pracy czy gdzieś go wyślij a w tym czasie zajmij się kolacją. Na dodatek możesz wypisać mu na karteczkach 365 powodów dla którego go kochasz bo to przecież rok. Kolacja w restauracji odpada (faceci cenią w kobietach swój wysiłek i pracę własnoręczną) bo do pubu nie problem zaprowadzić ;-)
Ewentualnie na prezent dla was obojgu jakąś wycieczkę na Majorkę czy gdzieś do pięknych miejsc ;-)

Oto i on... boski prototyp.
Mutant, który nigdy nie wszedł do masowej produkcji, zbyt pokręcony, by żyć i zbyt rzadki, by umrzeć...

3

Sky, dzięki - pomysł z 365 powodami bardzo mi się podoba. Rocznicę obchodzimy na raty, gdyż ten ważny dzień z ważnych przyczyn spędzimy oddzielnie. sad  Wyjazd do pięknego miejsca był niedawno. Dzisiaj bawimy się koncertowo w Poznaniu. Ale jeszcze i tak coś wymyślę. smile

4

Powodów nawet nie musisz wymyślać.
Tu je masz wypisane: http://www.netkobiety.pl/t6473.html

haha

Jak tam faceci zadowoleni?
Może też skorzystam. :-)

pierwsza rocznica wazna rzecz smile trzeba wybrac cos very romantic wink znam fajny patent: masaz dla Was dwoje. albo najlepiej caly weekend w spa smile na wyjatkowyprezent.pl znajdziesz sporo pomyslow. wspolny relaks na pewno bedziecie milo wspominac big_smile

6

Bardzo fajnym pomysłem jest album na zdjęcia lub cyfrowa ramka na zdjęcia zawierająca Wasze najlepsze zdjęcia. Jeżeli zdecydujesz się na ramkę cyfrową (dla faceta chyba lepszy prezent bo oni lubią elektronikę) to możesz mu też nagrać specjalną dedykację smile

7

no tak..masaż masażem..są nawet dla par..ale może jednak coś ręcznie robionego? jeśli ramka..to z masy solnej, albo z papieru:)

8

W Warszawie jest sporo takich sklepów z prezentami dla mężczyzn. Prezenty robione samemu są o wiele więcej warte ale coś mi się wydaje że dla kobiet. Ja bym mu jakiś kurs sprawiła, o ile ma czas - albo skos spadochronowy we dwójkę big_smile

9

Drugi miesiąc miodowy. Tyle że będziesz musiała trochę wydać na jakiś fajny wyjazd.

10

no to jak już mówimy o aktywnościach dla dwojga to proponuję masaż tajski:)
albo romantyczna kolacja dla dwojga..albo jakiś wypad za miasto?? wyjątkowy weekend?? dużo tego:)

11

A czy nie da się tego dnia jakoś zaplanować razem? Może zrobić mu niespodziankę i zmienić plany?

12

I co wymyśliłaś?:) i jak Jego reakcja?

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Papierowa rocznica-prezent??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018