Ovulan i inne tabletki dla karmiących piersią - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Ovulan i inne tabletki dla karmiących piersią

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Ovulan i inne tabletki dla karmiących piersią

Cześć dziewczyny.
2 miesiące temu urodziłam synka big_smile Wcześniej moja przygoda z tabletkami była krótka bo trwała tylko 3 miesiące i się skończyła. Powodów było kilka, między innymi nie najlepsze samopoczucie a nie miałam ochoty na eksperymenty.
Teraz postanowiłam spróbować znowu bo jednak kolejna ciąża tak od razu to nie koniecznie.
Lekarz przepisał mi Ovulan. Wszystko fajnie tylko że po 1,5 tyg stosowania mam połowę nieciekawych objawów z ulotki. Bóle głowy, zmęczenie (raczej nie jest to z niewyspania bo synek noce całkiem ładnie przesypia więc jestem wyspana i wypoczęta, nieliczne wyjątki się zdarzają), pogorszenie wyglądu skóry, dość intensywne plamienia (wkładki nie wystarczają) a przez to wszystko jako wisienka na torcie spadek libido a nie o to chodziło.

Wiem że potrzeba czasu, żeby się wszystko w organizmie ustabilizowało przy tabletkach ale nie wiem czy mam tyle siły.

Teraz pytanie do kobiet, które stosowały antykoncepcję przy karmieniu. Jakie miałyście objawy, po jakim czasie i czy ustąpiły a jeśli nie to czy zmieniałyście tabletki na inne.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ovulan i inne tabletki dla karmiących piersią

Witaj,
zarejestrowałam się specjalnie na tym forum aby opisać Ci moje samopoczucie po Ovulanie, ale przeczytałam w innym wątku, że już odstawiłaś. Tak czy inaczej skoro już tu jestem to napiszę, bo sama też nie mogłam nigdzie znaleźć opinii na temat tych tabletek.
Brałam tabletki 3 miesiące (wiem, że tyle potrzeba na przyzwyczajenie się organizmu do hormonów, ale ja nie miałam potrzeby dłużej brać bo przestałam karmić) i moje spostrzeżenia:
1. ochotę na sex miała, czasem nawet większą niż zwykle tzn. jak nie brałam tabletek;
2. przez pierwsze opakowanie miałam zmienne nastroje, ale przeszło;
3. bardzo pogorszyła mi się cera (nie tylko na twarzy);
4. pomimo tego, że w ciąży przytyłam 13 kg to w trakcie brania tabletek nie schudłam ani troszkę, mogę nawet stwierdzić, że przytyłam (szczególnie w udach), pomimo codziennych ćwiczeń;
5. zrobił mi się ogromny cellulit na udach i pośladkach.
Jak więc napisałam wyżej: moje ciało na te tabletki reagowało fatalnie, ale każdy organizm jest inny.
pozdrawiam

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Ovulan i inne tabletki dla karmiących piersią

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024