Gdyby miał skończyć się świat... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdyby miał skończyć się świat...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 52 ]

1

Temat: Gdyby miał skończyć się świat...

"Zobaczyć Rzym i umrzeć" - w moim przypadku te słowa zupełnie się nie sprawdzają. Ja powiedziałabym raczej "stanąć nad Niagarą i umrzeć" smile. Kiedyś był także Paryż, ale Paryż widziałam, dlatego pozostało tylko to drugie.

A Ty? Gdyby niebawem miał skończyć się świat, dokąd chciałabyś się udać, jakie miejsce odwiedzić, co zobaczyć, na jakiej ziemi stanąć?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdyby miał skończyć się świat...

"Zobaczyć Grecję i umrzeć" smile
Wolałabym co prawda od razu nie umierać, ale skoro bym musiała... wink

"Mądrego widać, głupiego słychać."

Na ziemi chorwackiej, w sumie obojętnie gdzie. Olinko bardzo ciekawy wątek.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

4

Ojeej ale trudny temat big_smile Ja bym mogła powiedzieć "zobaczyć świat i umrzeć", bo mam tyle podróżniczych planów, że nie wiem co wybrać... big_smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

5

Nemezys napisał/a:

Ojeej ale trudny temat big_smile Ja bym mogła powiedzieć "zobaczyć świat i umrzeć", bo mam tyle podróżniczych planów, że nie wiem co wybrać... big_smile

Całkowicie się zgadzam . Zresztą wcześniejse posty pań też pasują. Najpierw był Rzym potem Paryż potem Nigara...

Pozdrowienia smile

6

Ja postawiłabym na Francję

7

Stwierdzenie sto procent prawdziwe - zobaczyć calutką, słoneczną Italię ! smile

8

Islandia... Tam bym mogla umrzec...

smile

9 Ostatnio edytowany przez cocomero (2014-02-18 19:10:51)

Olinka napisał/a:

"Zobaczyć Rzym i umrzeć"

A nie Neapol ("Vedi Napoli e poi muori")? smile

10

Wersje są dwie (przynajmniej ja z dwiema się spotkałam), mówi się o Neapolu lub właśnie o Rzymie. Mnie bardziej zapadła w pamięć ta druga. Zresztą w tym miejscu można wstawić dokładnie wszystko, istotny był sens.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

11

Dawniej marzyłam o północnej Norwegii. Niestety, już nieosiągalna.
Teraz chciałabym zobaczyć greckie Meteory....

12 Ostatnio edytowany przez sarenka1990 (2014-03-30 20:35:20)

berberys napisał/a:

Dawniej marzyłam o północnej Norwegii. Niestety, już nieosiągalna.
Teraz chciałabym zobaczyć greckie Meteory....

miałam okazję zobaczyć Meteory  zeszłej majówki - naprawde są cudowne i robią wrażenie;)
'(jakbyś chciała mogę wysłać Ci kilka fotek 'amatorskich" )  ;D

a moje marzenie ? Mur Chiński i ogólnie Chiny!

"Znudziłem się wam? Tak? Jesteście tylko zgrają snobistycznych snobów. Snobistycznych snobów, którzy się snobują. I tak was nie potrzebuję. Obejdę się i bez was. A kiedy odniosę sukces, wydam wielkie barbecue. I żadnego nie zaproszę. Pokażę wam. Jeszcze zobaczycie!"

Johnny Bravo !

13

Antarktyda! big_smile

14

Nie cierpie "grupowego"podrozowania.Wiec nie do wykonania- GALAPAGOS.
Drugie,do wykonania indywidualnie(niestety,z braku mamony),tez nie osiagalne-FRANCUSKA POLINEZJA

15

Własnie się tak rozmarzyłam... zawsze chciałam pojechać na Mauritius... podobno przepięknie smile

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

16

"Zobaczyć Norwegię i umrzeć"...

"Jeżeli nie wiesz dokąd zmierzasz, każda droga zaprowadzi cię donikąd."

"Śmiech jest lekarstwem, które każdy może sobie przepisać."

17

Fiordy smile

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

18 Ostatnio edytowany przez luc (2014-05-26 14:32:38)

Wodospad "Salto del Angel". Szkoda, że tak ciężko tam dotrzeć.
http://freeisoft.pl/2010/02/salto-del-angel-wodospad-aniola-w-wenezueli/

19 Ostatnio edytowany przez last (2014-05-26 14:38:40)

A mi się spodobał wpis Nemezys ,zobaczyć świat. Ale tak konkretnie, to zobaczyć Afrykę ,całą ...heh

20 Ostatnio edytowany przez _Nina_ (2014-05-26 14:44:46)

luc... najpierw wybyczę na Mauritius (a co mi tam, pomarzyć można) big_smile a później zobaczę ten wodospad smile - może się wyrobię przed ostatnim gwizdkiem wink

21

Nina, no pewnie, że fiordy. smile Norwegia to piękny kraj, no i ten klimat.

"Jeżeli nie wiesz dokąd zmierzasz, każda droga zaprowadzi cię donikąd."

"Śmiech jest lekarstwem, które każdy może sobie przepisać."

22

Dominisia,  fiordy to moje marzenie smile są cudowne smile
Mauritius... bo jak miałby się skończyć świat, to dla mnie na tej plaży big_smile tam jest tak pięknie...

23

Ja chcialabym zwiedzić cały świat. W zależności od tego ile czasu by mi zostało, byłyby to: Paryż, Chiny, Niemcy Włochy, Ameryka Południowa wszystkie te dzikie miejsca tongue

24

Iceni
ja tez Antarktyda. A takie blizsze, w zasiegu reki cele to kutrem na Grenlandie i zaglowcem na Lofoty. Widzialam propozycje wycieczek. To co wydalam na sprowadzenie Mety z Anglii (pisze o tym w watku o zwierzetach) spokojnie by wystarczylo na taka podroz. Coz, kazdy ma swoje priorytety.

25

Mnie za to pociągają klify Irlandii czy Szkockie zamki.
Jednak gdybym mogła wybierać to pierwsza była by Polska , mamy tyle pięknych miejsc w których jeszcze nie byłam.
Wszędzie było by super byle z drugim człowiekiem tym wyjątkowym  obok.

26

w moim przypadku "zobaczyć Grecję i umrzeć".. Moje marzenie, nie byłam ale w planach mam od lat tongue więc jak już umierać to tylko tam.

27

Co tam Grecja, co tam Rzym. Mazury... To jest to... ;]

Zależy, ile czasu bym na to miała smile. Czy świat miałby się skończyć za dzień, tydzień czy rok.
Gdybym miała rok i odpowiednie fundusze, to rzuciłabym wszystko i wyruszyła w podróż dookoła świata (Japonia, Chiny, Australia, Rosja, Nowy Jork i inne kraje i miasta, które akurat wpadłyby mi do głowy).
Gdybym miała tydzień to wybrałabym się na wycieczkę "dookoła" krajów skandynawskich.
A gdybym miała dzień to na spacer po polskiej plaży smile.

29

Zawsze mi sie marzyło, żeby rozjeżdżać ludzi samochodem smile wjechać tak na chodnik smile smile , w końcu i tak w tej sytuacji już mi nikt nic nie zrobi smile

30 Ostatnio edytowany przez Summerka (2014-09-19 21:18:24)

Zobaczyć Maderę...... i nie umierać:)

http://ocdn.eu/images/pulscms/YjY7MDQsMCwwLDI4MCwxYWM7MDYsMzIwLDFjMg__/c241f5ff5904311abb76e25f62136283.jpg

31

A ja będę wyjątkiem smile koniec świata z najbliższymi w domu.

32

byłam kiedyś w takim momencie, kiedy myślałam,że kończy mi się świat i ... chciałam wszystkie chwile spędzić w krainie dzieciństwa
a tą krainą była polska wieś, dom moich dziadków

jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda

33 Ostatnio edytowany przez Vian (2014-09-20 03:00:25)

Góry Wuling, Chiny.
Tak myślę...

Te takie bardzo kojarzone z Chinami, często przedstawiane na malowidłach. ;-)

34

Trudne pytanie... mysle, ze chcialabym umrzec w domu , czyli w Londynie. Byc moze stojac na Millennium Bridge, ale byc moze na cmentarzu Hackney , lezac na ziemi wsrod grobow i patrzac na niebo (jesli to noc)
Nie chcialabym ogladac konca Swiata, wiec wladowalabym sobie kulke w leb i napewno bym sie ubrala jak na rozdanie Oscarow.

Ale oczywiscie jest wiele miejsc ktore chcialabym zobaczyc, jednak mysle ze moja smierc powinna sie odbyc tam gdzie caly czas lezy moje serce.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

35

Zaraz zaraz! A to ma być tak, że tam jedziemy i fajt od razu? Ja myślałam, że chodzi po prostu o takie miejsce "trzeba zobaczyć przed śmiercią", ale zdąży się wrócić. big_smile

36

No ja wlasnie sie zastanawiam...mi sie wyobrazilo, ze od razu tam umrzec trzeba big_smile

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

37

A ja zawsze chciałam zobaczyć Indie ich kulturę,stroje na żywo smile

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

38

Alaska !!!!!

39

Gdzieś na szczycie gór z ukochaną smile

http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2014/030/a/9/mg_8250_by_tobiasrichter-d74cgcf.jpg

Jak chcesz, to napisz na GG: 5305966

"Jeśli kochasz kwiaty, nie wyrywaj ich. Ponieważ jeśli wyrwiesz, to one umrą, a zdaje się, że one są tym, co kochasz. Więc jeśli kochasz kwiaty, pozwól im być. Miłość nie polega na posiadaniu. Miłość polega na docenianiu" - Osho

40 Ostatnio edytowany przez Sponi (2015-01-16 13:59:38)

A ja tak skromnie... Tu mogę wydać ostatnie tchnienie

http://th.interia.pl/50,gf8c9729d1391727/i432528.jpg

albo tutaj....

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRaRqDaTDDy_OtzxSU0Olp7l3rzqQWRdqn2neWvIfYFl-_i5_zP

Bo faraonów już nie ma sad

Znamy siebie na tyle, na ile zostaliśmy sprawdzeni...

41

"Bo faraonów już nie ma sad"

Zdjęć chyba też tongue

Jak chcesz, to napisz na GG: 5305966

"Jeśli kochasz kwiaty, nie wyrywaj ich. Ponieważ jeśli wyrwiesz, to one umrą, a zdaje się, że one są tym, co kochasz. Więc jeśli kochasz kwiaty, pozwól im być. Miłość nie polega na posiadaniu. Miłość polega na docenianiu" - Osho

42

Kamil_1986 napisał/a:

"Bo faraonów już nie ma sad"

Zdjęć chyba też tongue

Udało mi się smile

Znamy siebie na tyle, na ile zostaliśmy sprawdzeni...

43 Ostatnio edytowany przez Volver (2015-01-17 00:09:28)

Gdyby miał się skończyć świat... to musiałabym o tym fakcie dowiedzieć się  przynajmniej rok wcześniej wink  ponieważ miejsce do którego chciałabym się udać, to kraj imponujących odległości, wspaniałych zabytków i niesamowitych kontrastów. W dodatku interesuje mnie on tak wielowymiarowo, że aby doświadczyć, poczuć i zobaczyć wszystko co bym chciała, to musiałabym chyba przenieść się tam na stałe. Rosja i moje jej "cudowności"... dużo tego... Pierwsze co przyszło mi na myśl, to : chciałabym zobaczyć "Dziadka do orzechów"  w teatrze Balszoj, cerkiew Wasyla Błogosławionego nocą, dom w Jasnej Polanie, teatr w  którym Woland dawał seanse czarnej magii, defiladę majową (na żywo) na Placu Czerwonym wink białe noce, Irtysz, Wołgę, oblodzony Bajkał, jesiotra w środowisku naturalnym, polowanie z chartami, muzeum Czeburaszka, zjeść uchę w Cafe Puszkin,  przejechać się koleją transsyberyjską  z Moskwy do Władywostoku, spróbować  ciemnego  chleba z ziołami... i wiele, wiele innych rzeczy wink

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

44

Nowiesz co... Verne wiedział jak cały świat objechać w 80 dni, a tobie rok potrzeba na Ruskich big_smile

45

Iceni napisał/a:

Verne wiedział jak cały świat objechać w 80 dni, a tobie rok potrzeba na Ruskich big_smile

Bo Fogg nie jechał przez Rosję lol

46

luc napisał/a:
Iceni napisał/a:

Verne wiedział jak cały świat objechać w 80 dni, a tobie rok potrzeba na Ruskich big_smile

Bo Fogg nie jechał przez Rosję lol

Ha ha big_smile
Dziękuję dziewczyny ! Sprawiłyście, że od rana  chodzę z "bananem" na twarzy big_smile
Iceni, jak w 80 dni zoczyć u "Ruskich" nie tylko to, co wymuskane pod turystów ? Zresztą gdyby mi chodziło o samo "zobaczenie" i pstryknięcie kilku fotek, tu i tam? to pewnie dałoby radę... wink

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"
Volver napisał/a:

Gdyby miał się skończyć świat... to musiałabym o tym fakcie dowiedzieć się  przynajmniej rok wcześniej wink  ponieważ miejsce do którego chciałabym się udać, to kraj imponujących odległości, wspaniałych zabytków i niesamowitych kontrastów. W dodatku interesuje mnie on tak wielowymiarowo, że aby doświadczyć, poczuć i zobaczyć wszystko co bym chciała, to musiałabym chyba przenieść się tam na stałe. Rosja i moje jej "cudowności"... dużo tego... Pierwsze co przyszło mi na myśl, to : chciałabym zobaczyć "Dziadka do orzechów"  w teatrze Balszoj, cerkiew Wasyla Błogosławionego nocą, dom w Jasnej Polanie, teatr w  którym Woland dawał seanse czarnej magii, defiladę majową (na żywo) na Placu Czerwonym wink białe noce, Irtysz, Wołgę, oblodzony Bajkał, jesiotra w środowisku naturalnym, polowanie z chartami, muzeum Czeburaszka, zjeść uchę w Cafe Puszkin,  przejechać się koleją transsyberyjską  z Moskwy do Władywostoku, spróbować  ciemnego  chleba z ziołami... i wiele, wiele innych rzeczy wink

Doskonale Cię rozumiem. Mam tak samo z Chorwacją smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

wielka rafa koralowa - pod wodą ma sie rozumieć

49

Gdyby miał się skończyć świat zdecydowanie chciałbym się dowiedzieć miesiąc wcześniej pojechał bym do gorącej Hiszpanii tam bym cały miesiąc balował nic mnie nie interesowało ogólnie pełna sielanka i, żeby ten świat skończył się z uśmiechem na twarzy...

50

Kuala Lumpur smile bardzo podoba mi sie ta nazwa, yeah big_smile
aa i najbardziej chciałabym umrzec w moim ukochanym środku lokomocji, czyli samolocie. Jakaś katastrofa czy coś...

51

Oj....wiele jest miejsc,które bym chciała zobaczyć,rzeczy,które bym chciała zrobić,ale...chciałabym popływać z delfinami,dotknąc ich,zobaczyć i dotknąć słonie w ich naturalnym środowisku...poznać osoby,które podziwiam smile To tak w skrócie big_smile

52

Dla mnie Hawaje - gdyby miał się kończyć świat, właśnie to miejsce chciałabym zobaczyć, a nawet tam umrzeć tongue Nawet wzięłam udział w loterii varty (pierwszy raz w życiu wzięłam udział w konkursie) z nadzieją zrealizowania tego marzenia - może się uda smile

Posty [ 52 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdyby miał skończyć się świat...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018