Przestraszona - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Przestraszona

Witam,
jestem nowy ,trafiłem na to forum przypadkiem i mam nadzieję ,że trochę się tu poudzielam.Pochodzę z małej miejscowości na północy (30 kilometrów do granicy).Jeżeli chcecie wiedzieć o mnie więcej proszę śmiało pisać.Ok ,do rzeczy: zakochałem się w dziewczynie ,zacząłem z Nią rozmawiać ,byliśmy ze sobą coraz bliżej i pewnym momencie chyba domysliła się ,że się w Niej kocham.Wtedy (najprawdopodobniej) przestraszyła się i przestała ze mną rozmawiać ,pisać ,itd.Nie zerwała ze mną kontaktów do końca ,tzn. kiedy ja zacząłem z Nią rozmawiać uprzejmie odpowiadała ,ale sama nie podtrzymywała rozmowy.Ten temat założyłem w dwóch celach:
1.Co zrobiłem źle ?
2.By inni w mojej sytuacji nie popełniali tego samego błędu.

PS.Jak zmienić status(To pod nickiem ,gdzie prawdopodobnie mam ,,Niewinne początki")?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przestraszona

Witaj
Troszkę za mało informacji co do - jak wyglądają te rozmowy,relacje
zachowania  wobec niej. Może coś jej się nie spodobało... hmm...

A co do statusu  to Nazwa pod Nickiem oznacza że jesteś początkującym
Użytkownikiem tej strony...... nazwy są zależne od ilości postów,znaczy
zmieniają się wraz z ilością.....

Pozdrawiam

3

Odp: Przestraszona

(Przepraszam ,że tak długo nie pisałem ,senność mnie złapała)
Nasze rozmowy były jak najbardziej normalne.Zawsze byłem trzeźwy ,rozmawialiśmy zawsze o tematach ,które interesowały Ją ,zawsze starałem się umilić Jej życie.Nigdy na Nią nie naciskałem.

4

Odp: Przestraszona

A może właśnie byłeś zbyt grzeczny? Nie pokazywałeś jej, że zależy Ci na czymś więcej. Jeżeli zbyt długo zachowujesz się jak dobry kolega/przyjaciel to się nim stajesz. Dziewczyny wbrew pozorom lubią zdecydowanie i działanie i to niekoniecznie takie do końca grzeczne wink

5

Odp: Przestraszona

Problem w tym ,że nie umiem znaleźć granicy między zdecydowanym działaniem a ....chamstwem(?)

6

Odp: Przestraszona

Ale jakież znowu chamstwo? Twoim zadaniem jest jak najszybciej zaciągnąć ją do łóżka i nie mam na myśli metodą jaskiniowców. Nie ma w tym nic chamskiego wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024