Czasem słońce, czasem deszcz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czasem słońce, czasem deszcz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Czasem słońce, czasem deszcz

Hej, od jakiegoś czasu poszukuję muzyki z filmu "Czasem słońce, czasem deszcz" i nic!!! Film był po prostu boski, no a muzyka po prostu przecudowna!!! Ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć ścieżki dźwiękowej:(((( czy ktoś może mi pomóc,  proszę o linki albo nawet o przeslanie na maila!!!wszedzie tylko fragmenty utworków, ale to wciaz za malo!!!!! Zasmucona Poszukująca:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czasem słońce, czasem deszcz

Film jest super!!! W ogóle bollywoodzkie kino ma mnóstwo uroku, i jest takie proste i naiwne trochę. Ale pozytywnie nastraja. A muzyka piękna...Kabhi Khushi Kabhie Gham...ja mam swoją płytkę:))wiem że w sieci są fragmenty, ale nigdzie nie znalazłam całości, może na wrzucie.pl???

3

here is

http://www.bollyfm.net/bollyfm/mid/406/ … track.html

miłych wrażeń!!!

4

muzyka jest świetna zreszta film też bardzo go lubię podobnie jak 'gdyby jutra nie było'

5

uwielbiam bollywood i tamtejsza kulture filmowa. tanie bilety chodzi kazdy do kina. OST pojawia sie wczesniej i kroluje na listach przebojow. Kiedy ludzie ida do kina aktywnie ogladaja film tanczac i spiewajac raze mz aktorami i to jest kurde klimat! big_smile

6

a do mnie jakoś to nie przemawia. ani muzyki, nie na moje ucho i gra aktorka, tandetne historie. może jedynie stroje robią wrażenie. nic poza tym.

7

a mi sie podoba brak seksu w tych filmach. a nie wszystko sprowadza sie do tego kiedy ja przeleci w jakims filmie. Warto poznac kulture indii zeby zrozumiec bollywood

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czasem słońce, czasem deszcz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018