Filmy z udzialem FEMME FATALE -ktore polecicie ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy z udzialem FEMME FATALE -ktore polecicie ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Filmy z udzialem FEMME FATALE -ktore polecicie ??

Ktore filmy polecicie ,z udzialem kobiet famme fatale?

" Kto w życiu piękno przedkłada nad pożytek, z pewności w końcu, jak dziecko, które przedkłada słodycze nad chleb, popsuje sobie żołądek i bardzo kwaśno na świat patrzeć będzie " 

Tak NAPRAWDE ludzie bardzoo zakompleksieni ,najbardziej zwracaja uwage na wyglad ,czasami wrecz OBSESYJNIE..chca byc idealni dla innnych i to oni najczesciej WYSZUKUJA TYLKO WAD w innych ludziach.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Filmy z udzialem FEMME FATALE -ktore polecicie ??

Od razu na usta ciśnie się Nagi Instynkt! big_smile

3

Po latach do polskiej telewizji powraca telenowela bijąca rekordy popularności ?Zbuntowany Anioł?.

TV PULS - EMISJA 22 października!
Od poniedziałku do piątku godz.13.30
Powtórki godz.12.30

PULS 2 - EMISJA 28 października!
Od poniedziałku do piątku godz.7.00

Więcej info : https://www.facebook.com/events/165947426932076/

Co  nas obchodzi jakis glupi serialek ,miazdzacy mozgi ...psujacy ...uczacy podstepnosci zawisci,zazdrosci jakim jest Zbuntowany Aniol...

CHODZI MI O FILMY w ktorych jest postac kobiety FAMME FATALE!!

" Kto w życiu piękno przedkłada nad pożytek, z pewności w końcu, jak dziecko, które przedkłada słodycze nad chleb, popsuje sobie żołądek i bardzo kwaśno na świat patrzeć będzie " 

Tak NAPRAWDE ludzie bardzoo zakompleksieni ,najbardziej zwracaja uwage na wyglad ,czasami wrecz OBSESYJNIE..chca byc idealni dla innnych i to oni najczesciej WYSZUKUJA TYLKO WAD w innych ludziach.

5

AniolZInnegoSwiata napisał/a:

Co  nas obchodzi jakis glupi serialek ,miazdzacy mozgi ...psujacy ...uczacy podstepnosci zawisci,zazdrosci jakim jest Zbuntowany Aniol...

CHODZI MI O FILMY w ktorych jest postac kobiety FAMME FATALE!!

Lolita.

"Fatalne zauroczenie"

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

7

Jak sama nazwa wskazuje film "Femme Fatale" z Rebeccą Romijn-Stamos oraz Antonio Banderasem. Godny obejrzenia wink

„Nagi instynkt” to film o silnej i pewnej siebie kobiecie, która wie co może i co mogą inni wobec niej. Polecam obejrzeć film na Youtubie: Budowanie duszności w scenie przesłuchania: Nagi instynkt [PL/ENG SUB] użytkownika: Język filmu, aby się zapoznać z jej postacią. (niestety nie mogę wrzucić linku) sad

9

Na pewno stare kryminały noir, typu "Podwójne ubezpieczenie" czy "Twarz anioła"...poza tym "Opętanie" Viscontiego, jakieś ekranizacje "Teresy Raquin", "Pragnienie'' Parka, zdecydowanie "Stara kochanka", słyszałam też o filmie "Grzeszna miłość" z Banderasem i Jolie, ale nie widziałam go  jeszcze.

"Życie nigdy nie jest tak dobre ani tak złe jak się wydaje."  Guy de Maupassant

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy z udzialem FEMME FATALE -ktore polecicie ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021