Zafarbowana sukienka;/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Zafarbowana sukienka;/

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Zafarbowana sukienka;/

Dziewczyny mam problem.

Dostałam od mojego przyszłego teścia dwie piękne sukienki firmy Ayanapa. Obie są wielokolorowe (jedna czarno-biała, druga różowo-czarno-biała). No i przy pierwszym praniu okazało się, że obie się pofarbowały;/

Prałam ręcznie zgodnie z zaleceniem. Podczas prania starałam się, aby każdy z kolorów "prać osobno". Wszystko było ok póki sukienki nie wyschły. Okazało się, że w miejscach gdzie czarna tkanina podczas schnięcia stykała się z innymi kolorami zostały przebarwienia.

Natchniona dobrymi radami z neta, kupiłam środek odbarwiający przebarwienia Dr Beckmann. Postanowiłam przetestować go na sukience, która podoba mi się mniej (czarno-białej), Zaznaczam, że w rozpuszczonym środku odbarwiającym zanurzyłam tylko białą część sukienki. No i zrobiła się żółta;//

Czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić? i co zrobić, żeby bezpiecznie odbarwić drugą sukienkę, której na całe szczęście nie potraktowałam dr Beckmannem?

Obie sukienki są w 95% z  polyestru a w  5% elastyny.

Proszę o pomoc. Trudno mi jest kupić sobie sukienki które mi się podobają i w których ja się sobie podobam więc ta strata mocno nadwyręży moją garderobę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zafarbowana sukienka;/

Ja to już bym się nie bawiła w próby domowe, tylko poradziłabym się w jakiejś dobrej pralni.

3

Odp: Zafarbowana sukienka;/

o ja niemądra! w tej panice o tym nie pomyślałam;)

a niby takie oczywiste.

Dzięki

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Zafarbowana sukienka;/

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018