Okularnicy-NETKAFEJKA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Okularnicy-NETKAFEJKA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Okularnicy-NETKAFEJKA

Witajcie! Tutaj możemy pisać o naszych problemach związanych z noszeniem okularów lub o problemach bez nich big_smile wszystkie rady co do czyszczenia ich pielęgnowania przechowywania cen itd. A tak a propos jak sprawić by z okularów zniknęły tłuste plamy? Mam plastikowe szkła z antyrefleksem

2

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA

A próbowałaś umyć szkła zwykłym płynem do naczyń?

3

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA

Tak ale szczerze niewiele to dało i wręcz pogorszyło teraz po 2 dniach jakoś schodzi po trochu zamówiłam jeszcze sciereczki specjalne mokre do okularów ciekawe czy pomogą

4

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA

Lenka, najłatwiej jest kupić specjalny płyn do czyszczenia okularów. Pewnie w sklepie optycznym dostaniesz. Może też być płyn do czyszczenia monitorów komputerowych big_smile

5

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA

Boję się że jakiekolwiek inne płyny spowodują uszkodzenie powłoki antyrefleksyjnej

6

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA

Ja kupuję ściereczki do okularów w lidlu wink

7

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA
Bombelini napisał/a:

Ja kupuję ściereczki do okularów w lidlu wink

słyszałam o nich a ile kosztują?

8

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA
lenkaa22 napisał/a:
Bombelini napisał/a:

Ja kupuję ściereczki do okularów w lidlu wink

słyszałam o nich a ile kosztują?

Tam jest 100 szt a kosztują 5-6 zł, dokładnie nie pamiętam bo ostatnio mąż mi kupował. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Takie szmatki tylko innej firmy mają też w biedronce cena podobna. Te też miałam i są super. Bynajmniej mi odpowiadają.

9

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA
Bombelini napisał/a:
lenkaa22 napisał/a:
Bombelini napisał/a:

Ja kupuję ściereczki do okularów w lidlu wink

słyszałam o nich a ile kosztują?

Tam jest 100 szt a kosztują 5-6 zł, dokładnie nie pamiętam bo ostatnio mąż mi kupował. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Takie szmatki tylko innej firmy mają też w biedronce cena podobna. Te też miałam i są super. Bynajmniej mi odpowiadają.

to super dzięki kupię sobie dzisiaj wink

10

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA

lenkaa a może zwyczajny papier toaletowy z tych miękkich? Albo tzw ręczniki kuchenne?

11

Odp: Okularnicy-NETKAFEJKA
SzaraMyszka20 napisał/a:

lenkaa a może zwyczajny papier toaletowy z tych miękkich? Albo tzw ręczniki kuchenne?

nie wolno używać papieru niszczy okulary może łatwo zarysować szkła

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Okularnicy-NETKAFEJKA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024