Mokre chusteczki do podłogi - używacie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Mokre chusteczki do podłogi - używacie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Mokre chusteczki do podłogi - używacie?

Natrafiłam dziś na reklamę nawilżanych chusteczek do mycia podłóg i, przyznam, bardzo mnie skusiła. Czy któraś z Was sprząta w ten sposób i czy jesteście zadowolone z tych chusteczek?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mokre chusteczki do podłogi - używacie?

Ja sie skusilam, ale szybko wrocilam do plynow do podlog.
Chusteczki, jak sie okazalo - super pachnialy, byly fajne i proste w obsludze - ale mega niewydajne i przez to niewarte swojej ceny.

3

Nie próbowałam, szczerze powiedziawszy.

4

Też mi się wydaje ze takie chusteczki to jakoś mało wydajne są. Nie ma to co szmatka i płyn smile porządnie zbiorę tym brudy a taką chusteczką wg mnie co najwyżej można kurz zetrzeć z podłogi

przygarnij kropka...

5

A jakie miałyście? Nie chodzi mi o firmę, tylko jakiej wielkości, te takie na mopa? Bo jak te duże są niewydajne, to się zastrzelę.

6

Kiedyś chyba mieliśmy w domu. Mało wydajne, nie opłaca się. Tak samo mieliśmy chusteczki np do łazienki do czyszczenia wc itp, do kuchni, do mebli. Miały fajne zapachy np morski, cytrynowy czy jakoś tak, ale poza tym zaraz ich nie było, lepiej więc zwykły mop, płyn do podłóg smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

7

BabaOsiadła napisał/a:

A jakie miałyście? Nie chodzi mi o firmę, tylko jakiej wielkości, te takie na mopa? Bo jak te duże są niewydajne, to się zastrzelę.

Niestety, wlasnie te na mopa :-(

8

Z ciekawości poszukałam w internecie takich ściereczek i znalazłam pakowane po 15 szt. Niestety, cena nie była podana. I tak sobie pomyślałam, że jak myje podłogę w moim 47 metrowym mieszkaniu to około 10 razy płuczę mopa. Więc taka paczka starczyłaby mi na półtorej sprzątania. Bo jakoś sobie nie wyobrażam przelecieć jednym mopem całej podłogi....

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

9

Cynicznahipo napisał/a:
BabaOsiadła napisał/a:

Niestety, wlasnie te na mopa :-(

http://imgx.wizaz.pl/forum/images/smilies/tmp/rycze_smarkam.gif

No nic, pozostaje mi zakupić takie chusteczki na próbę, po czym przekonać się, że miałyście rację. Grrrr. A takie to by było usprawnienie!

10

Ja takich chusteczek używałam pracując na sprzątaniu w Stanach smile Tam dosyć często nie kazali mi myć podłogi mopem - żeby jej za bardzo nie moczyć, bo się niszczy. Więc używałam mokrych lub suchych (do ścierania kurzu jedynie) chusteczek do podłogi. Są do tego specjalne mopy, czasami wystarczy tylko "przykleić" chusteczkę i już! smile Ale czy dawało to piorunujące efekty czystej podłogi? Nie byłabym taka pewna smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

11

Babo- używałam różnych chusteczek, ale o tych do podłogi nie słyszałam.
Z resztą co innego wytrzeć blat lub sedes a co innego całą podłogę, przy moim psie to taka paczka poszłaby na raz smile

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

12

Szczerze mówiąc ja też nie za często używam takich ścierek. Mam taką od Viledy z jonami srebra, dzięki czemu nie mają takiego nieprzyjemnego zapachu. Wiadomo, nie myję nimi całej podłogi, ale czasami muszę coś wytrzeć, a przecież nie będę od razu mopa używała.

Zabierz mnie daleko, daleko stąd...

13 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-02-09 20:52:26)

nie nigdy nie czyściłam tak podłogi, ja ma deskę z spam i zazwyczaj stosuję płyn specjalny i nie stosuję zadnych specjalnych środków

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Mokre chusteczki do podłogi - używacie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021