Facet - jak dlugo zapuszczać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Facet - jak dlugo zapuszczać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Facet - jak dlugo zapuszczać

Witam, mam takie pytanie. Mam zwykle krotkie wlosy, planuje zapuscic tak:

http://3.bp.blogspot.com/-fROMUAG8kkg/Tx3_HUKBG5I/AAAAAAAAAYw/X_dzVAxfPfI/s1600/Gannicus_685x385.jpg

http://malecelebbio.com/gallery/2012/04/Dustin-Clare-28.jpg

http://www.celebrone.com/images/dustin-clare-02.jpg

Ile mniej-wiecej czasu zajmie mi zapuszczanie do takiego stanu? Wiem, ze u kazdego wlosy rosna inaczej, chodzi mi o 'mniej wiecej'. Co robic, aby wlosy rosly szybko, czy da się jakos wspomagać? Czy wgl nie odwiedzac fryzjera i niech sobie rosna, czy podcinac? :)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet - jak dlugo zapuszczać

Toś sobie sam odpowiedział: u każdego włosy rosną inaczej :)
A bywają i takie lata w życiu człowieka, gdy włos spowalnia i rośnie tragicznie pomału.

Ale tak, można przyśpieszyć wzrost włosa stosując witaminę H (biotynę) - do kupienia, bierze się 2x dziennie pod język.
Pomocne są również peelingi głowy np. cukrowe: szampon, którego używasz łączysz z około 1 - 2 łyżkami cukru i masujesz tym głowę, następnie spłukujesz.

3

Mojemu panu wlosy do tej dlugosci urosly wlasciwie od poznej jesieni, bo wtedy byl ostatni raz u fryzjera. Teraz nosi juz calkiem "dziewczecy" kucyk;). Czyli 6-10 miesiecy powinno wystarczyc. Zalezy tez z jakiej dlugosci startujesz, z normalnych meskich czy z lysej glacy;)

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

4

W sumie to najgorsza jest faza przejsciowa pomiedzy srednią dlugoscią wlosów, a dlugą. Wtedy wygladam jak kretyn i niestety nic na to poradzic nie mozna, bo takiej szopy ani nie uloze, ani nic ;/ wiec nie wiem czy jest sens pchać się w to, bo jak mam okolo rok wygladac jak kretyn to ja dziękuje :P

5

i bez nadziei, że potem będzie lepiej :D

6

Startuje ze zwyklych, krotkich wlosow.
A co, ten ze zdjec az tak zle wyglada?:P

7 Ostatnio edytowany przez ZaubererDE (2013-06-22 14:15:37)

Od krótkich nie dojdziesz do takiej długości jak na pierwszym zdjęciu w 6 miesięcy, bez jaj.
Rok, półtora.

Ja się głupio czuję bez długich włosów, ale szczerze to zaczęły mnie męczyć ostatnio.
- Spięte w kucyk wyglądają smutno na facecie. Przeciętnie. Mało atrakcyjnie moim zdaniem.
- Jak rozpuszczę włosy, to wszyscy na ulicy się patrzą na mnie. To również męczy, nie zawsze mam na to ochotę. Robi wrażenie taka gęsta grzywa, wyglądasz jak bestia. Chociaż tego co ja mam na głowie nie da się zignorować przy tej długości i gęstości, szczególny przypadek ;) Niektórzy mają tak rzadkie i proste włosy, że i tak nikt nie zwraca na nie uwagi, nawet gdy są bardzo długie.
- Niektórzy pracodawcy cię nie zatrudnią, albo każą ci ściąć włosy, szczególnie jeżeli to praca wymagająca kontaktu z klientami.

Moim zdaniem, kucyk to nie fryzura.
Fryzura natomiast, to jedna z istotniejszych rzeczy w całym image.
Facet mając długie włosy nie zawsze sobie może pozwolić na ich rozpuszczenie, czyli na "fryzurę". Więc trochę skazuje się na przeciętny wygląd w pewnych sytuacjach.

Więc zapuszczaj, jeżeli masz zamiar nosić je rozpuszczone.

Marzy mi się czasem coś takiego:
http://simplest-image-hosting.net/jpg-0-68664

8

Trzymam kciuki za wytrwałość i upór!Oby się udało.A swoją drogą... jestem fanką długich włosów u mężczyzn(jeżeli są czyste i zadbane oczywiście):D

9

Ja mam włosów bardzo dużo i są gęste, przynajmniej tak mówi moja fryzjerka :P Dzisiaj bylem u niej, powiedziała mi ze nawet w rok nie mam szans zapuścić włosów do takiego stanu, jak ma ten aktor ze zdjęć, no i potwierdziła, że podczas tej 'fazy przejściowej' między średnimi a długimi włosami, będę wyglądał jak kretyn z taką szopą :P A co do układania, kucyki nie bardzo mi się podobają, jeśli jakoś uda mi się je zapuścić, to będę chodził w rozpuszczonych. Jeśli chodzi o pracę to na razie mi to nie grozi, bo dopiero będę zaczynał studia.

10

ci z 3 pierwszych zdjęć jak na mój gust wyglądają bdb.. No ale ja już tak mam, że podobają mi się długowłosi.

co do zapuszczania -wiem, że Ktoś przez 2 lata zapuszczał i po 2 latach miał włosy do ramion- z tym, że kręcone, więc myślę, że gdyby wyprostował, to byłyby troszkę dłuższe.

11

Na tych zdjeciach jest jeden, ten sam koles, aktor Dustin Clare. Wlosy zapuscil ze wzgledu na role jaka mial odegrac w serialu Spartacus. W sumie jestem ciekawy, ile lat przed nagrywaniem aktorzy podpisuja kontrakty. Bo jak mial krotkie wlosy, to troche mu pewnie zajelo zapuszczenie do takiego stanu jak na podanych zdjeciach :P

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Facet - jak dlugo zapuszczać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018