Koncert królowej pop - Madonna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Koncert królowej pop - Madonna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Koncert królowej pop - Madonna

Heej!

Wybiera się któraś z was? Ja tak, ale nie mam jeszcze biletów, mam nadzieję, że uda mi się je kupić smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Koncert królowej pop - Madonna

Chciałam jechać z mężem, ale problemem było zdobycie biletów. Są drogie, no i ostatnio stwierdziliśmy, że jednak odpuszczamy. Podobno pojawiły się jakieś obiekcje, że ten koncert nie powinien być w święto Wojska Polskiego itp. głupoty. Co przecież ma piernik do wiatraka?:=)

3

To chyba jakiś radny chciał być sławny wink

220 zł za najtańszy bilet, chyba jeszcze można gdzieś dostać, oszczędzałam i na pewno je kupie:))

4

Myślę że za późno już na kupowanie biletów na koncert Madonny..a te najtańsze będą zapewne w kiepskim miejscu

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

5

Na szczęście jeszcze są resztki biletów na allegro, te najtańsze są stojące, więc kto pierwszy ten lepszy i będzie bliżej smile

Wybiera się któraś z Was?

6

Celia napisał/a:

Chciałam jechać z mężem, ale problemem było zdobycie biletów. Są drogie, no i ostatnio stwierdziliśmy, że jednak odpuszczamy. Podobno pojawiły się jakieś obiekcje, że ten koncert nie powinien być w święto Wojska Polskiego itp. głupoty. Co przecież ma piernik do wiatraka?:=)

to że święto WP to jeszcze pikus, 15.08 to święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - i to o to święto chodzi. A Madonna ma pseudonim maryjny jest szokująca itd... ech zdecydowanie przedw yborami ktoś chce bardzo zasłynąć.

ja nie wybieram się, bo nie lubię takich masówek, ale śledzę jak się toczą rozmowy o tym koncercie smile

dam radę

7

gdzie jeszcze dużo o tym rozmawiają? Ja już kupiłam bilety, niestety mam tylko stojące, może na jakimś innym forum, ktoś zechce sprzedać mi ciut lepsze?

8

chodzilo mi o to ze sledze rozmowy w mediach na temat (nie)odbycia sie koncertu, ciekawa jestem czy bedzie jeszcze wiekszy szum wokol tej sprawy tongue

dam radę

9

looo gdybym tylko miala tyle kasy, to bym pierwsza tam była:P no ale niestety nie tym razem;) może ejeszcze kiedyś nas odwiedzi:P

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

10

Madonna echr.... No nie nazwałabym jej królowej popu, nie przepadam za nią i nie lubie jej kawałków. Strasznie się cenią tak drogie te bilety a zresztą "cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie"

Never, never give up wink

11

Nasze wokalistki też lubie, ale jednak madonna skupia więcej serc niż nasze rodzime gwiazdy:)

12

Nie sądzę, cała jest sztuczna i się rozsypuje. Nie powinna mieć pseudonimu Madonna, bo to przecież bardzo chrześcijańskie i religijne a z tego co wiem żadnej tematyki religijnej w jej piosenkach nie ma...

13

Szanuję Twoją opinię. Jednak ośmielam się posiadać inną smile Nie chce polemizować, wyciągamy po prostu inne wnioski z tego samego źródła, więc chyba nie ma sensu.

Pozdrawiam!

14

Fiołek ja też nie chce polemizować tylko piszę co myśle wink Pozdrówki

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Koncert królowej pop - Madonna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018