Moja pierwsza depilacja BIKINI - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Moja pierwsza depilacja BIKINI

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Moja pierwsza depilacja BIKINI

Witajcie!
Zbliza sie lato i chcialabym pojsc do kosmetyczki wydepilowac bikini.. Troche sie wstydze, mam nadzeije,, ze nie stchorze i chcialam sie Was poradzic, poniewac nie mam zielonego pojecia, jak powinno sie to odbyc? Chodzi mi o to, ile sie depiluje i... gdzie? Chcialabym, zeby wygladalo to estetycznie na basenie i dla ew. chlopaka w przyszlosci.
Wiec jak depiluje sie dzeiwczyny w 21. wieku? wink
Pozdrawiam!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-28 11:22:00)

Odp: Moja pierwsza depilacja BIKINI

Bikini depiluje się woskiem. Zapytaj jednak o środek znieczulający bo ból jest okropny.

Polecam żel Emla.

3

Napewno do przyjemnych zabiegów to nie należy ale chyba po paru zabiegach jest już zdecydowanie lepiej. Ja sama mam nadzieję, że się odważę na taką depilację plus epilfree. ale kiedy... nie jestem tak odważna.

4

to od ciebie zależy czy kosmetyczka wydepiluje wszystko czy zostawi np pasek na środku (bikinie brazylijskie) no i zawsze możesz powiedzeć "stop"

5

Cóż, szukanie w internecie podpowiedzi może być ryzykowne, bo trafić można na bardzo różne strony, ale zawsze możesz spróbować wink Jak znajdziesz jakieś estetyczne zdjęcie interesującej cię "fryzurki" możesz pokazać kosmetyczce o jaki efekt Ci chodzi.

6

Depilacja to ogólnie nie jest nic przyjemnego. Skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna i podatna na podrażnienia więc się szykuj na taką ewentualność. Radze znaleźć kosmetyczkę z doświadczeniem a nie taką która dopiero praktykuje na klientkach. Da Ci pewnie majtki jednorazowe a w domu przed pójściem do niej przytnij je do długości 1 cm. Ból duży ale potem masz spokój na parę tygodni. Słyszałam też o depilacji pastą cukrową (zioła+cukier+woda+sok z cytryny). Mniej podrażnia i ból jest ponoć mniejszy...

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

7 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-03 12:43:47)

Róża 27 napisał/a:

Depilacja to ogólnie nie jest nic przyjemnego. Skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna i podatna na podrażnienia więc się szykuj na taką ewentualność. Radze znaleźć kosmetyczkę z doświadczeniem a nie taką która dopiero praktykuje na klientkach. Da Ci pewnie majtki jednorazowe a w domu przed pójściem do niej przytnij je do długości 1 cm. Ból duży ale potem masz spokój na parę tygodni. Słyszałam też o depilacji pastą cukrową (zioła+cukier+woda+sok z cytryny). Mniej podrażnia i ból jest ponoć mniejszy...

pasta cukrowa to świetny sposób - boli mniej i możesz ją zrobić w domu wink i ja nie dodaję żadnych ziół, a i z wodą nie szaleję, bo lubię, kiedy jest bardzo gęsta.
A co do fryzurek intymnych, tu masz fajny artykuł: link usunięty.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Moja pierwsza depilacja BIKINI

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021