Soczewki powiększające oko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Soczewki powiększające oko

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-24 21:22:36)

Temat: Soczewki powiększające oko

Hej, mam taki mały dylemat - używała któraś z Was soczewek powiększających oko?
link usunięty

Mój problem polega na tym, że mam bardzo małe oczy.. i obawiam się, że będę wyglądać komicznie gdy tęczówka będzie nienaturalnie duża.. miał ktoś podobny problem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Soczewki powiększające oko

A ja myślę, że masz piękne oczy smile Każdy z nas jest piękny na swój sposób.
Słyszałam, że takie soczewki nie zawsze są zdrowe dla oka. Ja noszę zwykłe ze względu na wadę wzroku i uwierz, że wydaje się to tylko łatwe. Źle dobrane soczewki psują wzrok, u mnie systematycznie pojawia się zapalenie spojówek jeżeli mam je na oczach dłużej niż 8 godzin albo niedokładnie je wypłuczę. I jeżeli nie musisz nosić soczewek to nie noś. Bo może się to różnie skończyć. Sama niestety z bólem serca ostatnio coraz częściej zakładam okulary.

Ale jeżeli już koniecznie chcesz to spróbuj. Nie wiem ile kosztują, ale jeżeli masz takie marzenie to je spełnij. Przecież jak będzie dziwnie to zawsze możesz je zdjąć.

Ale pamiętaj! Wszyscy jesteśmy piękni! smile

3

Zakładałam już soczewki na studiówkę i teraz podobnie - chce je zalożyc tylko na wesele. Nie chce nosić ich na codzień.
I mój problem nie polega na tym, czy to jest zdrowe czy nie - bo robię to jednorazowo tylko jaki będzie efekt..

4

O tyle rozumie zakładanie kolorowych soczewek to tych powiększających nie.. Jasne, że to będzie źle wyglądało - zaburzy naturalne proporcje..

5

Z ciekawosci popatrzalam w necie jak to wyglada... i moje zdanie jest takie, strasznie nienaturalnie... niby jakis tam efekt daje, ale i tak polowa tej soczewki jest pod powiekami... lepiej znajdz dobra kosmetyczne, ktora zrobi Ci makijaz, ktory optycznie powiekszy Twoje oczy;) to bedzie chyba lepsze.

Jestem osoba o duzych oczach, czy to jest takie fajne? hmmm, no niestety makijaze, ktore mi sie bardzo podobaja nie zawsze ladnie wygladaja na moim oku, niestety... ludzie, ktorzy mnie dopiero co poznaja mysla, ze robie duze oczy na nich, nie zdajac sobie sprawy z tego, ze ja poprostu sie z takimi urodzilam;)
Nie marudze, bo z wiekiem zaakceptowalam i polubilam je takie jakie sa, nauczylam sie je malowac tak, zeby wygladaly ladnie, umiem je podkreslic, wiec jest ok. Ale na powiekszanie oka soczewkami jestem na nie

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

6

Ja  również noszę okulary od  Szkoły Podstawowej.
Fakt że okulary mi przeszkadzały nie raz zwłaszcza
latem,kiedy upał doskwiera i okularki zsuwają się
z nosa smile I kiedyś tam był problem,bo w tamtym
czasie nie było przynajmniej w Polsce nie było
soczewek. Ale kiedy zaczęły się pojawiać to jakoś
zawsze bałam się spróbować  sobie kupić i założyć.
Zresztą aby je nosić określone jest z jaką wadą
wzroku można je nosić. Fakt że widzi się na Filmach
że aktorom "wkładają" do oczu,aby podkreślić
np " że jest kimś z kosmosu" smile kolorowe.

Szanowna Koleżanko , to co napisały Koleżanki
wyżej, podzielam i ja. Nie ma to jak natura.
Mnie  osobiście nie podoba się nawet
malowanie oczu kredką.Szpeci oczka smile

Pozdrawiam serdecznie smile

7

i znowu sądzę inaczej niż większość.
mi coś takiego pewnie by się spodobało, choć musiałoby Ci pasować, nie każdy będzie wyglądał dobrze.
nie ma uniwersalnej rady dla każdego.

jakiś link został usunięty więc nawet nie wiem co tam było.
spróbuj, najwazniejsze abyś Ty sama czuła się dobrze , nieważne co się podoba/nie podoba innym.
ja też w przyszłości zamierzam eksperymentować z soczewkami, ale kolorowymi.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Soczewki powiększające oko

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018