Rozkloszowana sukienka - czy aby na pewno dla Mnie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Rozkloszowana sukienka - czy aby na pewno dla Mnie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-17 17:15:54)

Temat: Rozkloszowana sukienka - czy aby na pewno dla Mnie?

Witam smile mam problem z doborem spódniczki, w tym sezonie podobają mi sie rozkloszowane, jednak nie mam figury, waze 52 kg przy wzroscie 155, aktualnie jestem na diecie ale jak narazie efektów brak big_smile mam duze piersi, chude nogi. I tu pytanie do was czy taka spódniczka Mnie nie pogrubi? Oto link link usunięty
Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam smile)



http://images37.fotosik.pl/1834/c70a13850e7e8b43med.jpg
http://i.pinger.pl/pgr409/d086a98d0028e1be511f43d0/rozkloszowana-spodniczka-zakladki.jpg

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozkloszowana sukienka - czy aby na pewno dla Mnie?

Hm nie jest z Tobą tak źle !! Marze o Twojej wadze... wink mam podobne proporcje tzn 1,55cm + duże piersi+ szczupłe nóżki tongue:P ale ostatnio przytyłam i mam na liczniku 56.7 to jest dopiero lekka nadwaga a Ty raczej jesteś w sam raz wink Co do rozszlokowanej spódnicy to zdjęcie nr 1 2 3 ( wiem że to to samo) absolutnie nie. chodzi mi o to że jest pod biustem... i ta koszula.... nie nie nie nie wink ale to tylko moje zdanie wink A i przy dużym biuście źle wyglądają zabudowane bluzki bo pogrubiają strasznie albo piersi wydają się jeszcze większe co też nie za bardzo wygląda wink ale co do samej spódnicy... mi się wydaje że najlepsza by była taka hm... do kolan od bioder a do tego bluzka z dekoltem ładnym półokrągłym ( nie znam się na nazwach ale nie typu serek raczej ) To ostatnie zdjęcie jest nawet ładne ale bluzka do kitu (chyba że to sukienka). Chodzi mi że duże piersi źle w takim czymś wyglądają wink
To tylko moja opinia ja mam na tym punkcie fioła - tzn by piersi nie były zabudowane za mocno wink dekolty nosić póki naturalnie mamy co pokazywać (zachowując stosowane proporcje) wink


PS to 2 zdjęcie mi się podoba ale nie wiem jakbyś wyglądała ale najlepsze z tych co wkleiłaś wink

3

Odp: Rozkloszowana sukienka - czy aby na pewno dla Mnie?

Oczywiście, że możesz nosić rozkloszowane spódniczki, zwłaszcza że masz zgrabne nogi smile. Pamiętaj tylko, żeby nie łączyć ich z zabudowanymi bluzkami (jak na ostatnim zdjęciu) to powiększają biust. Lepiej dobieraj te z dekoltem w serek lub rozpinane.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Rozkloszowana sukienka - czy aby na pewno dla Mnie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024