HBE - opinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: HBE - opinie

Może zły dział, jeśli tak, to przepraszam.

Co sądzicie o Human Body Exposition? Był ktoś? Jak wrażenia? Ja byłam i uważam to za bardzo ciekawe, a na pewno pouczające przeżycie smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Trixi89 (2013-05-13 20:42:01)

Odp: HBE - opinie

Byłam i zachęcam wszystkich do obejrzenia. Bardzo poszerza horyzonty. Bo czym my jesteśmy na koniec jak nie kupą mięśni, kości i tłuszczu? - tak między innymi sobie myślałam, jak chodziłam pomiędzy eksponatami.

Odradzam tylko osobom bardzo wrażliwym - mój chłopak do końca dnia chodził zielony, bo pochorował się z wrażenia smile Przypuszczam, że gdyby nie to iż ja byłam podekscytowana to już po 5 minutach by stamtąd uciekł.

Czytałam w internecie, że ktoś w Polsce przeciwko temu protestuje... śmiechu warte moim zdaniem.

A może ktoś wie, czy ta wystawa się zmienia? Kilka lat temu widziałam ją w Guben. Teraz mam możliwość zobaczenia w innym mieście i nie wiem czy płacić po raz drugi, czy znowu zobaczę to samo? To znaczy domyślam się, że przybywa nowych eksponatów, ale czy różnica w ciągu kilku lat jest tak duża, opłaca się iść jeszcze raz?

3 Ostatnio edytowany przez spider123 (2013-05-13 23:14:37)

Odp: HBE - opinie

Heh, mojemu się mega podobało, ekscytował się jak dzieciak tongue aż musiałam go uspokajać, bo ludzie się dziwnie patrzyli big_smile Jedyny moment konsternacji był przy układzie rozrodczym, studentka nam to tłumaczyła jak w podstawówce, a my czerwoni jak buraki tongue Ale w końcu wiem, jak wygląda jajnik ("to to takie duże jest...?")  Ehh, seks już nigdy nie będzie taki sam:P I rozmyślałam o tych wszystkich lekcjach biologii, gdzie najistotniejsza była budowa pantofelka, milion dziwnych nazw i terminów, które rzecz jasna wylatywały zaraz po klasówkach -.-

Niestety, nie ma pojęcia, jak i czy w ogóle się zmienia jakoś. Ale może warto by wiedzę odświeżyć tongue

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024