Pasta jajeczna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Pasta jajeczna

Przepis na pastę jajeczną

3 żółtka lub też jedno jajo ugotowane na twardo, 5 dag masła, 2 łyżki śmietany, 1 łyżeczka musztardy, sól , pieprz

Wszystko razem utrzeć, dodać przyprawy - nic prostszego i pyszniejszego na śniadanko

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pasta jajeczna

A mój przepis na pastę jajeczną to:
2-3 jajka ugotowane na twardo,rzodkiewka,szczypiorek,majonez ,sól i pieprz.
Jajka utrzeć a szczypiorek i rzodkiewke drobniutko posiekać.Dodac majonez i przyprawy.Wymieszać.
Moja córcia ją uwielbia.

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

3

oliwka napisał/a:

Jajka utrzeć a szczypiorek i rzodkiewke drobniutko posiekać.Dodac majonez i przyprawy.Wymieszać.
Moja córcia ją uwielbia.

dodac do tego troche startego dobrego (nie gorzkiego) zoltego sera i jest lux malina smile

4

A to wersja kryzysowa, gdy mamy tylko..jaja wink

Wystarczy do drobno pokrojonych jajek (oczywiście ugotowanych na twardo), dodać śmietanę i majonez, posolić, a także posypać szczypiorkiem smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapominają jak latać

5

Uwielbiam pasty jajeczne.Najczęsciej do jajka dodaję pokrojoną drobniutką szynkę i ser żółty. Potem wszystko łączę, dodaję majonez, sól, pieprz, czasem troszkę czosnku i musztardy. Pychotka smile

6 Ostatnio edytowany przez gossipgirl (2011-06-02 08:59:54)

Szynka drobno pokrojona, utarty na najmniejszych oczkach ser żółty, drobno posiekane jajka, pieprz, sól, bazylia (najlepiej świeża). Troche majonezu ale tylko po to żeby sie wszystko skleiło, nie może być za rzadkie.
Taką pastę nakładam na grzankę i na górę daję pomidorka. pycha big_smile

Nie zauważyłam że Agatka wyżej podała prawie taki sam przepis big_smile

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

7

Ja robię nieraz pastę z twarożkiem - do kilku jajek pokrojonych w drobną kostkę, dodaję tak ok. 150-250g twarożku wiejskiego. Do tego ze dwie łyżki śmietany (najlepiej gęstej). Całość dobrze wymieszać, albo zmiksować. Doprawić można solą, pieprzem, bazylią. Posypuję szczypiorkiem smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapominają jak latać

8

oliwka napisał/a:

Moja córcia ją uwielbia.

Taka jest najlepsza ! big_smile.

9

Dziś ugotowałam jajka, rozgniotłam je widelcem ;-), dodałam majonez, musztardę francuską, sól, pieprz i posiekany tymianek. Pychotka smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018