kiedy rozmowy nic nie dają... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kiedy rozmowy nic nie dają...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: kiedy rozmowy nic nie dają...

Hej.
Od pewnego czasu poważnie zastanawiam się nad rozstaniem z moim partnerem. Spotykamy się od dwóch lat. Do tej pory wydawało mi się, że jesteśmy parą idealną. Praktycznie zero kłótni, we wszystkim się zgadzaliśmy. Około miesiąca temu pojawił się mały problem. Coś mnie podkusiło, wiem, że to złe, sprawdziłam smsy w jego telefonie. Niestety znalazłam tam wiadomość od jego koleżanki, o tym, że ma boskie ciało i marzy o tym, żeby zobaczyć go bez koszulki. Nie chciałam wtedy rozmawiać, postanowiłam wyjść. Szedł za mną, pytał o co chodzi, wtedy mu powiedziałam, że go podejrzewam o zdradę. Był zły, ale pokazał wszystkie smsy, mówił, że to tylko głupia koleżanka. I w sumie to mu uwierzyłam, bo nie widziałam, żeby jej cokolwiek odpisał i zgodziłam się wrócić.
I niby było wszystko już ok. Tak przynajmniej myślałam. Kilka tygodni później powiedział mi, że ma dosyć mojej zazdrości (przyznaję, zdarza mi się i to dosyć często). Obiecałam mu, że zrobię wszystko, żeby to zmienić. I staram się, ufam mu. Ale zauważyłam, że od tamtego momentu się ode mnie oddalił. Już nie jest taki czuły jak kiedyś. Jest obojętny na to, że jest mi po prostu smutno. Mówię mu o moich uczuciach. Że czuję się samotna i opuszczona, że nie wiem co się stało, że może mi o wszystkim powiedzieć. Jego odpowiedzią jest to, że on nie widzi problemu, ewentualnie mówi, że to moja wina, że sama się nakręcam, że nic się nie zmieniło. Ostatnio nawet zaczęłam go prosić o uwagę, o to, żeby mnie przytulił. I niby wtedy jest jak kiedyś - na dzień lub dwa. A potem znowu to samo, tylko, że gorzej. Doszło do tego, że na samą rozmowę o tym, żeby spróbować coś naprawić robi się agresywny i boję się wtedy.
Dlatego piszę i proszę o opinię kogoś z boku, bo nawet przyjaciele są w pewien sposób w to zaangażowani. Chyba coś już we mnie pękło... a z drugiej strony sama już nie wiem, czy ja to wszystko sobie sama uroiłam, tak jak mi sugeruje partner.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kiedy rozmowy nic nie dają...

Babydoll, wiesz...czasami tak to jest, że sami sobie wynajdujemy problemy. Mówi się, że każde kłamstwo regularnie powtarzane, z czasem staje się prawdą... Dlatego nie warto sobie w głowie tworzyć scenariuszy, za sprawą podejrzanego smsa, podsłuchanej rozmowy... Zawsze trzeba być szczerym i uczciwym. Uczciwością też jest szanowanie cudzej prywatności.
Pomyśl...jak sama byś się poczuła, gdyby Twój partner przejrzał Twój telefon i wynalazł wśród smsów wiadomość, od jakiegoś szurniętego kolegi, który napisał że "fajna laska z Ciebie i chętnie poszedłby z Tobą na basem, żeby zobaczyć Cię w bikini" wink Niby nic takiego, ot głupie żarty... Twój facet za to zaczął by Cię podejrzewać, że flirtujesz za jego plecami, powtarzał by Ci że jesteś nie szczera... Ty czułabyś się osaczona przez niego, podglądana, kontrolowana...z czasem ochłodziłabyś Wasze kontakty, bo nie miałabyś ochoty na rozmowy z nim, o czymś co jest absurdem. Co on wtedy by czuł...? Pewnie to, że oddalasz się od niego.
Nie mówię jednak, że nie jest możliwa opcja taka, jaką Ty opisujesz... że faktycznie on odsuwa się od Ciebie, bo może mieć coś na sumieniu. Nie koniecznie zdradę...ale jednak może...
Przemyśl sobie wszystko na spokojnie, przeanalizuj...
Masz dwie opcje... albo faktycznie uczucie między Wami się wypaliło i nadszedł czas na poważną rozmowę i rozstanie...
Albo... chcesz spróbować trochę ocieplić Wasze stosunki i zobaczyć co z tego będzie. Wtedy odpuść mu trochę. Sama zacznij okazywać mu więcej czułości, przytulaj się zamiast czekać aż to on przytuli...zobaczysz wtedy co czas przyniesie...

"Mądrego widać, głupiego słychać."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kiedy rozmowy nic nie dają...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018