pękła gumka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: pękła gumka

Witam wszystkich:)
Kilka godzin temu podczas stosunku pękła mi gumka....;( Nie doszło do wytrysku, ale wiem że nawet przed orgazmem wydzielają się plemniki.
Mojej dziewczynie przedwczoraj skończył się okres. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże, a przede wszystkim co robić?
Pozdrawiam:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pękła gumka

Iść do ginekologa i poprosić o receptę na tabletkę 72h po.
Macie 3 dni na wzięcie takiej tabletki (ale im wcześniej, tym lepiej), jeśli koniecznie chcecie się uspokoić, chociaż nie sadze, ze Twoja dziewczyna zaszła w ciążę.

Będąc u ginekologa, warto by było zapytać o jakąś skuteczniejsza metodę antykoncepcji...

3

A czy konieczne jest to żeby dziewczyna była obecna przy tej wizycie czy ja mogę załatwić sprawę sam?

4

Tabletki przepisuje się kobietom, ale trafiają się ginekolodzy, którym wszystko jedno. Możesz zapytać podczas ustalania wizyty telefonicznie.

5

a czy muszę iść do ginekologa czy moge to załatwic o zwykłego lekarza ???

6

Internista może przepisać taką tabletkę, ale na 99% odmówi. Chyba, że masz jakiegoś znajomego.

7

dzięki za wszystko pozdrawiam:)

8 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2013-03-23 19:02:38)

ciasteczko1993 napisał/a:

A czy konieczne jest to żeby dziewczyna była obecna przy tej wizycie czy ja mogę załatwić sprawę sam?

Pewnie niepełnoletnia jest? Zapytaj przy umawianiu się telefonicznym. Tylko licz się z wydatkiem - zapłacisz i za wizytę, i za tabletkę.

Do internisty nie idź, chyba, ze masz jakiegoś znajomego.

9

na stronie wpadka.pl są adresy lekarzy którzy przepisują takie tabletki
co prawda u Was jest małe ryzyko ciąży ale jak chcecie mieć pewność to lepiej wziąć

10

Czasami wystarczy iść do apteki i zapytać. Sprzedadzą bez recepty.

przygarnij kropka...

11

A na przyszłość: taką tabletkę najlepiej mieć "pod ręką", żeby później gorączkowo nie szukać.
Z każdą godziną maleje jej skuteczność.

12

Byłem dzisiaj w aptece a kobieta tam sprzedająca powiedziała mi że takie tabletki(72po) zostały wycofane z produkcji. niezłe żarty. A po czym stwierdzacie że jest mała możliwość zajścia w ciąże?? Po Tym że miała wtedy dni niepłodne?

13

Nie zostały wycofane!! Nazywają się Escapelle i nadal są! Wycofane zostały tabletki o nazwie Postinor i zastąpione Escapelle.

14

Tak też pytałem o tabletki które działają w taki sposób widocznie apteka nie posiadała takich tabletek.

15

wejdź sobie na stronę 'WPADKA' i tam jest zakładka: znajdź lekarza albo aptekę. Będziesz miał podane punkty, gdzie możesz dostać-oczywiście odpłatnie-taką pigułkę.

16

To raczej były dni niepłodne. Wiecie co, jest takie coś jak testery owulacyjne na slinę, dziewczyna będzie mogła wyznaczać sobie fazy cyklu, będziecie wiedzieć na czym stoicie.
Tabletki 72h po, nie zostały wycofane, musiałeś trafić na katoterrorystę wink Jesli jeszcze kiedyś przydarzyłaby się wam taka wpadka, nie odpuszczaj, bo te tabletki są. U nas prawie w każdej aptece i nikt problemu nie robi

17

Moim zdaniem lepiej zażyc tabletkę po, jesli nie ejsteście gotowi na dziecko.

18

tissa napisał/a:

Moim zdaniem lepiej zażyc tabletkę po, jesli nie ejsteście gotowi na dziecko.

Cała kwestia w tym, ze tabletki nie mieli pod ręką smile

19

Witam, udaj sie szybko do apteki po tabletke 72 h ! nie warto ryzykowac! i na przyszlosc uwazaj!

20

Teraz, to już po ptokach smile
Ale liczę, że Autor napisze, jak się cała "przygoda" skończyła.

21

Autorowi już chyba nie pomogę, bo za późno, ale tak na przyszłość:

vinnga napisał/a:

Internista może przepisać taką tabletkę, ale na 99% odmówi. Chyba, że masz jakiegoś znajomego.

Bzdura.
Lekarz rodzinny może przepisać tabletkę "72h po" i jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem, żeby odmówił. (Bazując na doświadczeniu kilku koleżanek i własnym).

22

maya08 napisał/a:

Autorowi już chyba nie pomogę, bo za późno, ale tak na przyszłość:

vinnga napisał/a:

Bzdura.
Lekarz rodzinny może przepisać tabletkę "72h po" i jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem, żeby odmówił. (Bazując na doświadczeniu kilku koleżanek i własnym).

To dziwne, bo mnie odmówiono, a do tego usłyszałam, ze internista tak naprawdę nie ma prawa przepisywać leków o takim działaniu.
Paru koleżankom również odmówiono.

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018