Białe plamki na rękach - co to? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Białe plamki na rękach - co to?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Białe plamki na rękach - co to?

Niedawno zauważyłam że na moich rękach (dokładnie od ramion do łokci) pojawiły się białe, nieduże plamki. Na początku były one troche szorstkie, ale już nie są. Jestem bardzo ciekawa co to takiego. Może ktoś pomóc?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Białe plamki na rękach - co to?

Może niewiele pomogę, ale muszę powiedzieć, że ja też mam taki problem. Moje plamki są od łokci w dół do samych dłoni. Nie ma ich jakoś szczególnie dużo, ale ja mam opalone ręce, a kiedy one znikają właśnie zostawiają biały, okrągły ślad. Na początku są suche i troszkę swędzą, coś podobnego jak liszaje. Nie pomagają na nie nawet balsamy czy mleczka do ciała. Dodam, że mam niedoczynność tarczycy, a a przy niej skóra jest bardzo sucha, więc myślę że to może być od tego...

3

Dzięki za podpowiedź Paulek wink Spróbuje zrobić jakieś badania i może dowiem sie czegoś więcej.

4

Witam.    smile

młoda3636 napisał/a:

Dzięki za podpowiedź Paulek wink Spróbuje zrobić jakieś badania i może dowiem sie czegoś więcej.

Nie "jakieś" badania, tylko udaj się do dermatologa. Paulek, Ty też.
Przyczyny mogą być różne, jak niedoczynność tarczycy, może to też być łupież pstry, bielactwo, liszaj, łuszczyca...
Jesteście młode, a z wiekiem te zmiany mogą się nasilać. Na słońcu też.

Pozdrawiam.    smile

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

5

Ja miewam takie plamki. Ale ja choruję na toczeń. Jak wspomniała Żyworódka - powodów może być wiele - od zupełnie błahych po bardzo poważne.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Białe plamki na rękach - co to?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018