Poprawa kondycji i nie tylko... w młodym wieku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Poprawa kondycji i nie tylko... w młodym wieku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Poprawa kondycji i nie tylko... w młodym wieku

Ostatnio wybrałam się zupełnie spontanicznie z mamą do jej siostry i mojej kuzynki, które mieszkają spory kawałek od nas. Jak to z kobietami, chcąc nie chcąc podjęły się do tematu diet - oczywiście mama i ciocia. Ja dopowiedziałam, że właśnie na pewnym forum miałam sporą motywację do małej diety i dużo rad. Kuzynka ma 12/13 lat, jeździ konno i szczerze mówiąc nie wygląda źle, ale usilnie 'próbuje' zabrać się za zwiększenie kondycji i 'małe co nieco' na wiosnę. Dałam się namówić i oto wątek.

Jeździ konno regularnie z tego co wiem, a jak wpada do domu to i moją ciotkę ma ochotę zjeść - chipsy, tłuste kotlety, obiadki, obfite w tłuszczyk kolacyjki i późne jedzenie.
Jakieś ćwiczenia poprawiające kondycję (oprócz biegania), na rozciąganie i jakieś metody (woda z cytryną na przykład). Już wiadomo, że musi ograniczyć tłuste posiłki do minimum, nie jeść po 22...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poprawa kondycji i nie tylko... w młodym wieku

Kuzynka ma 12/13 lat i jest w wieku, gdzie nie można ograniczać drastycznie jedzenia POŻYWNEGO. Natomiast jeśli chce schudnąć, to odstawić słodycze i chipsy.

3

No właśnie, pożywnego.. Potrafi dzień w dzień jeść pizze, chleb na maśle i frytki...

4

Bo potrzebuje kalorii i to dużo! W wieku 13 lat jadłam jak dwóch dorosłych facetów smile  Tylko warto wiedzieć, jak, z czego je czerpać, by dawały energię, a nie odkładały się w biodrach.

5

Sama mówiła, że jej wszystko wisi a jak wsiada na konia do treningu przed zawodami, to 2 min i zadyszka smile

6

No to ma odpowiedź na swój sposób odżywiania.

7 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2013-02-18 21:39:23)

tiere21x napisał/a:

Ostatnio wybrałam się zupełnie spontanicznie z mamą do jej siostry i mojej kuzynki, które mieszkają spory kawałek od nas. Jak to z kobietami, chcąc nie chcąc podjęły się do tematu diet - oczywiście mama i ciocia. Ja dopowiedziałam, że właśnie na pewnym forum miałam sporą motywację do małej diety i dużo rad. Kuzynka ma 12/13 lat, jeździ konno i szczerze mówiąc nie wygląda źle, ale usilnie 'próbuje' zabrać się za zwiększenie kondycji i 'małe co nieco' na wiosnę. Dałam się namówić i oto wątek.

Jeździ konno regularnie z tego co wiem, a jak wpada do domu to i moją ciotkę ma ochotę zjeść - chipsy, tłuste kotlety, obiadki, obfite w tłuszczyk kolacyjki i późne jedzenie.
Jakieś ćwiczenia poprawiające kondycję (oprócz biegania), na rozciąganie i jakieś metody (woda z cytryną na przykład). Już wiadomo, że musi ograniczyć tłuste posiłki do minimum, nie jeść po 22...

Dziewczyna tak je, bo pewnie takie jedzenie akurat jest w domu czy tam ma ochotę, a jeżdząc konno może potrzebować sporo kalorii. Pewnie (jeśli jeździ sporo) wraca czasem późno, wtedy nie zdziwię się, jeśli je o 22 kolację, ale myślę, że kolacja o 21 czy tam nawet 22 nie jest tragedią, jeżeli np idzie się spać o północy lub później i jeśli jest dla nas odpowiednia, ja np jem 3 kanapki z ciemnego chleba, dobrze się po tym czuję, nie tyję, za to jakimś białkiem np rybką na kolację bym się nie najadła. Warto,by zamieniła czipsy na coś innego, wtedy może być tak, że kalorii zje mniej, a naje się bardziej smile No i to będzie lepsze dla niej. No, ale wszystko z głową, dziewczyna jest młodziutka, więc musi jeść tak, by miała siły i nie zabrakło jej ważnych składników.

Myślę, że na polepszenie kondycji dobry jest basen, ćwiczenia rozciągające, fitness (ćwiczenia można znaleźć też w Internecie), jazda na rowerze czy rolkach jak będzie cieplej.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Poprawa kondycji i nie tylko... w młodym wieku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018