chcę Mu zaufać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: chcę Mu zaufać

Mam problem z którym boryka sie wiele kobiet..jestem z mężyzną który nie jest idealny ale go kocham...przyzwyczaiłam sie już do jego zachowan..do tego że nie mowi o uczuciach sam od siebie..wiem ze mnie kocha, ale..zanim zostalismy para byl z pewna dziewczyna przez 6 lat..co prawda ich zwiazek zaczal sie jak byli nastolatkami ale wiem ze ja bardzo kochal ale takze wiem to ze ja zdradzal;/..i ta wiedza siedzi we mnie bardzo gleboko...sa takie chwile ze kompletnie nie wiem co sie ze mna dzieje..boje sie mu calkowicie ufac i nawet nie potrafie wiedzac ze ta wczesniejsza kochal a mimo to zdradzal..tlumaczyl mi ze wtedy byl mlody, glupi i potrzebowal wiecej sexu a ona nie byla do tego taka chetna..ja nie mam z tym problemow..jak mam mu zaufac wiedzac ze nie byl fair wobec wczesniejszej kobiety?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chcę Mu zaufać

Jak długo jesteście parą? Wiesz, zaufanie to fundament w związku, ale to zupełnie normalne, że masz obawy... Zdradzał kogoś, komu mówił kocham... To boli, ale może wyrósł z tego. Doceń to, że przyznał sie do zdrady poprzedniej partnerki. Daj mu szansę, ale jednocześnie bądź ostrożna i miej oczy szeroko otwarte.

3

jestesmy rok ze soba..on jest naprawde bardzo ciezkim czlowiekiem..zlapalam go kilka razy na klamstewku...ale boje sie ze moze mnie z innymi rzeczami oklamywac...co prawda spedzami caly nasz wolny czas ze soba i moze faktycznie wyrosl z tego..ale obawy zawsze sa..chcialabym miec ta pewnosc..widze ze on tez sie stara zebym nie zloscila sie o jakies smsy telefony..bo na tym punkcie tez jestem przewrazliwiona, zdaje sobie sprawer ze sama sobie robie na zlosc takim sprawdzaniem go..ale nie panuje nad tym niekiedy

4

Dobrze, że Twój facet to rozumie.. to jest ważne, bo gdyby złościł się oto byłoby Ci jeszcze ciężej.. Kłamał..hmm.. Musisz się bacznie przyglądać jego zachowaniu. Wiesz, mówią, że miłość jest najważniejsza, ale nie tylko ona tworzy miłość.. a gdzie szczerość, zaufanie i poświęcenia...
Dawaj do zrozumienia chlopakowi, że go kochasz i pokazuj też, że ufasz choć troszkę...

5

mam takie dni ze mu ufam bezgranicznie..ale czasem jest tak ze kompletnie mu w nic nie wierze..i on wtedy wie ze mam gorszy dzien i nawet nie zwaraca na niektore rzeczy uwagi..prosi mnie zebym mu ufala..ale obawiam sie ze cos we mnie jest nie tak..

6

A czy miałaś kiedyś sytuację zawachania w waszym związku?

7

mialam kilka takich sytuacjii...ale ja go kocham;/mam czasem nawet takie mysli ze chcialabym go zlapac na goracym uczynku wtedy wiem ze gdybym zerwala nigdy bym tego nie zalowala..mam tez takie dni ze jest mi wsyztsko jedno czy mnie zdradza czy nie...byle zeby byl ze mna

8

nie chce się okazać pesymistką, ale jak ktoś raz zdradził, to bedzie robil to zawsze! ja tez wiedzialam, ze moj facet zdradzal wszystkie kobiety, ale myslalam, ze ja jetsem tą, ktorej nie zdradzi, zresztą caly czas mnie zapewnial, ze jestem dla niego wszystkim i nie potrzebuje innej kobiety, a jednak okazalo sie, ze mnie tez zdradzil! mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie inaczej, ale ryzyko jest duże! z drugiej jednak strony- kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa, a wygrac mozesz duzo: szczęśliwe zycie ze swoim ukochanym!

Szukaj mnie cierpliwie, dzień po dniu, staraj się podążać moim śladem...

9

Dorotka może i masz troszkę racji, ale nie każdy jest taki sam.. sparzyłaś się i bardzo Ci współczuję. Nie wiem co bym zrobiła, gdyby okazało się, że facet mnie zdradził sad

10

Tak sobie mysle, że ketrin potrzebuje takiego zapewnienia, ze nigdy nie zostanie zdradzona, a niestety nikt Jej tego zapenic nie moze! Niewazne, czy chlopak zdradzal wczesniejsze dziewczyny, czy byl im wierny! Ten chlopak tez nie ma 100% pewności, ze to ketrin go nie zdradzi. Zaden zwiazek takiej gwarancji nie daje i to chyba dobrze, ze tak jest, ze nic nie jest "pewne na pewno"! Życie tyle razy nas zaskoczylo i jeszcze tyle razy zaskoczy, ze nie sposob tego przewidziec, przeanalizowac i uchronic sie od cierpienia. Ketrin! Kochasz Go, On kocha Ciebie, jestescie razem! Jak Cie zdradzi, to Jego strata, jak do tej pory nic strasznego nie zrobil, wiec chyba warto mu ufac, nie szukac dziury w calym  i cieszyc sie tą miloscia. Miloscia, za ktorą ja np dalabym sie pokroic!

11

Zgadzam się z Dorotką,zdradzić może każdy,bez względu na to czy kiedyś zdradzał czy nie.Jeżeli kochasz to zaufaj.I nie próbuj na kazdym kroku szukać dowodów zdrady, bo popadniesz w paranoję.A jeżeli faktycznie zauważysz,że Cię okłamuje to nie pozwól na to.Związek bez szczerości nie ma szans.

12

ketrine napisał/a:

.byle zeby byl ze mna

Ketrine, myślę, że masz poważniejszy problem niż Ci się wydaje, bo nie dotyczy Twojego faceta, ale... Ciebie.
To niepokojące, że mimo braku zaufania i przyłapania partnera na nieuczciwości nie wyciągnęłaś z tego żadnych konsekwencji. Ale o wiele bardziej martwi mnie Twoje podejście - "byle, by ze mną był". To oznacza, że przyjęłaś niebezpieczną dla siebie postawę - zgadzasz się na ustępstwa w imię tego, by uniknąć samotności.
Wydaje mi się, że powinnaś bliżej przyjrzeć się sobie. Dlaczego boisz się zostać sama? Ile jesteś w stanie poświęcić dla związku?

"Sprawdź, ile z tych pytań pasuje do Ciebie. Na koniec podsumuj ich liczbę.

1. Nie wyobrażam sobie życia bez mężczyzny. Bez ukochanego partnera moje życie nie ma sensu.

2. Uważam, że miarą prawdziwej miłości jest stopień poświęcenia swojego życia partnerowi.

3. Choć mój partner często zadaje mi tyle bólu i cierpień, wierzę, że dzięki mojej miłości się zmieni.

4. Zrozumiałam, że mój partner jest w szponach nałogu (alkoholizm, narkomania, erotomania, pracoholizm, uzależnienie od hazardu, Internetu itp.) i robię wszystko, żeby pomóc mu z niego wyjść.

5. Uważam, że jeśli ktoś, kogo kocham, czegoś potrzebuje, to moim obowiązkiem jest zaspokoić jego potrzeby.

6. Jestem pierwszą, która jest w stanie ofiarować prawdziwą miłość swojemu partnerowi ? do tej pory kobiety, z którymi się wiązał, tego nie potrafiły.

7. Nie mam własnego kręgu znajomych, ani własnych zainteresowań, jedno i drugie dzielę z partnerem i uważam, że tak powinno być w idealnym związku.

8. Jestem zdolna do bezgranicznej pomocy swojemu partnerowi, nic nie jest tak ważne, jak jego dobro.

9. Beze mnie mój partner nie da sobie rady w życiu. Znam jego ograniczenia i dlatego to ja muszę trzymać kontrolę nad naszymi wspólnymi sprawami, bo inaczej wszystko się posypie.

10. Choć mój partner nie zachowuje się wobec mnie tak, jakbym tego chciała i często mnie rani, wierzę, że tak naprawdę mnie kocha, tylko nie potrafi tego wyrazić.

11. Gdy coś nam nie wychodzi, gdy się pokłócimy, gdy zostanę obrażona, zawsze potem zastanawiam się, co ja źle zrobiłam.

12. Choć uważam, że mężczyzna nie ma prawa uderzyć,  znieważać, ani zdradzać kobiety, to mimo że doświadczyłam tego od swojego partnera, nie zerwałam związku z nim.

13. Nie potrafię odczuwać przyjemności, gdy wspólnie spędzamy nasz wolny czas, jeśli nie jestem przekonana, że mój partner też jest zadowolony.

14. Rozmawiając z partnerem na temat problemów w naszym związku, przyznaję mu rację, gdy mówi, że wina leży po mojej stronie.

15. Nawet czasem o myślałam o rozstaniu, ale bardzo boję się samotności i cierpień z nią związanych.

16. Choć w naszym związku jest coraz gorzej i nie czuję się w nim szczęśliwa, nie chcę go zrywać, ponieważ szkoda mi mojego czasu i energii, które w ten związek zainwestowałam.

17. Bardzo rzadko robię coś tylko po to, by zaspokoić swoje własne potrzeby, bo według mnie to skrajny egoizm ? żyjąc w związku z partnerem trzeba zawsze brać pod uwagę dobro wspólne.

18. Gdy jestem bez mojego partnera ? czy tylko na chwilę, bo wyjechał, czy dlatego że mnie opuścił, lub ja się z nim rozstałam, czuję przerażającą pustkę wewnętrzną, której niczym nie potrafię zapełnić.

19. Często popadam w depresję, ponieważ nie jestem szczęśliwa ze swojego życia i nie widzę żadnych szans na poprawę swojego losu.

20. Jestem podatna na różne nałogi (nadużywanie alkoholu, narkotyków, czy środków uspakajających, niekontrolowane objadanie się).

21. Zdarza mi się nawiązywać romans z mężczyzną tylko i wyłącznie po to, by się dowartościować.

22. Uważam, że mężczyźni spokojni, zrównoważeni i stateczni są potwornie nudni.

23. Moi rodzice nie byli szczęśliwi. Jako dziecko czułam się odpowiedzialna za ich szczęście i robiłam wszystko, żeby byli ze mnie zadowoleni.

24. Tak naprawdę wyszłam z rodzinnego domu z olbrzymim głodem miłości. Moje związki z mężczyznami były sposobem na jego zaspokojenie.

Jeśli pasuje do Ciebie choć jedno z podanych wyżej zdań, możesz mieć podejrzenie, że jesteś kobietą ?kochającą za bardzo?. Jeśli jest ich powyżej sześciu, to w zasadzie masz pewność. Ponad dwanaście pasujących do Ciebie zdań oznacza, że jesteś całkowicie uzależniona od mężczyzny.

To nieważne, czy w tej chwili jesteś samotna, czy też na etapie budowania trwałej relacji z mężczyzną, czy żyjesz już z partnerem w związku ? miesiąc, rok, lat dziesięć, dwadzieścia, a nawet więcej, czy też trawi Cię ból niedawnego rozstania, gdy zdiagnozujesz w sobie syndrom ?kochania za bardzo? musisz jak najszybciej zacząć nad sobą pracować. Przed Tobą jeszcze wiele lat życia. Tylko wyjście z tego destrukcyjnego nałogu pozwoli Ci przeżyć je szczęśliwie. Ty też zasługujesz na szczęście, pamiętaj!"
/Portal www.kobieceserca.pl/

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

13

ja wiem ze cos we mnie jest nie tak..przewrazliwiona jestem co jest chyba najbardziej prawdopodbne albo fakjtycznie moj facet jest troche inny..ja pracuje nad soba..sama probuje ze soba walczyc...ale tak jak mowie dopada mnie kilka dni w miesiacu taka chandra i wtedy sie o wszystko czepiam mojego mezczyzne..to jest typ macho na pozor..ale tak naprawde jest mi z Nim dobrze..mamy rozne takie swoje sprawy, zachowania o ktorych nikt nie wie;)  Yvette jak pisalam  ze "byle byl ze mna" to chodzilo mi o to ze mam co jakis czas takie mysli..ale nie wyobrazam sobie ze gdyby mknie zdradzil bylabym w stanie z Nimk byc..nie ktore kobiety wybaczaja..ja szczerze mowiac nie wiem co bym zrobila..a co do tych zdan ktore mi wypisalas to faktycznie jest kilka takich do ktorych moja oisoba pasuje..ale nie ktore z Nich moze nie dokladnie ale podobnie oznaczaja zycie we dwoje..wiec nie wiem czy musze sie bardzo martwic.....Dorotko..wiem ze mowi sie ze kto zdradzil braz bedzie zawsze zdradzal..ale znam przypadki kiedy naprawde osoba przezyla metamorfoze i nie zdrdza..to dotyczy kobiet jak i mezczyzn..moze i sama sie pocieszam..aloe chyba mam troszke racji:)

14

o matko! do mnie pasują wszystkie te pytania! mam wszystkie objawy zdesperowanej kobity! jednak dobrze, że jestem sama! w sumie to mu sie nie dziwie, że mnie zdradzil!

15

Reklama w naszym serwisie jest płatna.
Moderatorka-apoteoza

16

Ketrine,
to jest właśnie czysta głupota. Ładujesz się w związek z facetem trudnym, któremu zdrada nie jest obca, a teraz po roku związku zastanawiasz się czy możesz mu ufać?! Czy Ty jesteś normalna? Zaczynasz związek z facetem, tylko po to żeby być w związku? Jak można wpakować się w relację z osobą, której się nie ufa?!

A jeśli zastanawiasz się czy będzie Cie zdradzał to tak naprawdę nie ma znaczenia. Ten związek i tak się rozpadnie bo jest źle uwarunkowany.

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018