Witam. Od 4 lat biorę tabletki cilest i nigdy Nie miałam żadnych problemów, do teraz. Dwa dni temu pojawiła się niewielką ilość ciemnego sluzu na składce, podobnie było wczoraj a dzisiaj trochę jasnej krwi. Jestem w połowie opakowania, do końca 11 tabletek. Nie mogę iść do lekarza bo jestem u mojego chłopaka w UK. Co robić? Brać nadal tabletki? Czy ich działanie jest obniżone? Jeszcze wczoraj uprawialismy sex i skończył we mnie. Czy powinnam obawiać się ciąży? Z góry dziękuję za pomoc.
Podobne tematy
Witam
Miałam taki podobny przypadek jak brałam tabletki ( nie pamiętam już jakie ) tylko nie miałam krwi tylko taki ciemny śluz poszłam do ginekologa i powiedział mi ze taki śluz występuje wtedy kiedy tabletki są za słabe, przepisał mi od razu inne i było dobrze.
pozdrawiam
Tylko ja te tabletki biorę już 4 lata, nagle stały.się za.słabe?
ja brałam tamte ponad rok.
Wiem już że to normalny okres, siostra dzwoniła do mojego ginekologa i ten kazał brać normalnie tabletki tylko Nie robić 7 dni przerwy, pd razu zacząć kolejne tabsy.