Temat: Cienie do powiek

Niedawno wypróbowałam cienie do powiek, marki Rimmel. Koleżanka stwierdziła, że są bardzo trwałe i nie rozmazują się nawet przez kilkanaście godzin. Być może to ja jestem, taka felerna, ale na mnie trzymają się około 3-4 h, bez poprawek. Może macie, jakieś wypróbowane sposoby, aby przedłużyć trwałość makijażu?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cienie do powiek

hmm.. mam podobny problemale u mnie widze ze jest to kwestia budowy oka:D:D:D
tez mam cienie tej marki, nawet sobie Astora kupiłam aleproblem nie zniakał. Pewnie tak jak ja nie masz dużej powieki, i ci sie scierają poprostu:)
Ja juz nawet sobie pudrowałam powieki zeby mi sie utrzymałcien alenie pomogło,tak jakmówisz- góra 4 godziny i zostawała mi "kreska" na powiece hmm tongue:P:P:D
Także albo musisz czesto poprawiać makijaż albo zrezygnować z cieni smile

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

3

szkoda, bo lubię cienie, ale z drugiej strony, nie chce mi się co chwilę poprawiać makijażu oka. Myślałam, że macie jakieś sprawdzone sposoby, aby po tych kilku godzinach nie tworzyła się taka nieestetyczne kreska. Według mnie wygląda koszmarnie. Tak, jak powiedziała koleżanka, próbowałam najpierw przypudrować powiekę, a dopiero potem nakładać właściwy cień. To jednak nic nie pomogło sad

Reklama

4

Więc pewnie to te nasze "powieki" niefortunne big_smile:D:D

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

5

Widziałam w drogeriach specjalne bazy pod cienie przedłużające ich trwałość...
ale  nie wiem na ile to skuteczne  bo sama nie próbowałam.

Reklama

6

Cienie dłużej trzymają się na powiece jeżeli są nakładane na uprzednio przypudrowaną i z nałożonym wcześniej podkładem skórę
czyli kolejność podkład --> puder --> cień podkładowy np kości słoniowej --> cień właściwy

Istnieją również bazy tj Eye fixing gel APC
Jak będę mogła wklejać linki to wam wyśle smile