przyśpieszone branie tabletek a okres - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » przyśpieszone branie tabletek a okres

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: przyśpieszone branie tabletek a okres

otóż mam takie pytanie, miesiąc temu brałam Cilest, ale źle na mnie działał, więc lekarz kazał mi brać po 2 tabletki przez 2 dni a reszte po jednej żeby szybciej zakonczyć branie go, potem miałam zrobić 7 dni przerwy i zacząć brać femoden, więc tqak zrobiła, teraz jest 4 dzien przerwy po femodenie a ja dalej nie mam okresu, czy powinnam go dostać w takim przypadku w przerwie między opakowaniami czy moge go dostać poźniej ? proszę o odpowiedzi !

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przyśpieszone branie tabletek a okres

Łol, pierwsze slysze zeby brac po 2 tabletki dziennie zeby szybciej skonczyc opakowanie. Wiem, ze jezeli chce sie szybciej skonczyc opakowanie, a jednoczesnei zachowac antykoncepcje, to mozna wziac mniej tabletek po prostu, ale minimalnie 17-18 z danego opakowanie, i zorbic przerwe, a nie faszerowac sie po 2 dziennie.
napewno takei podwojne branie tabletek ma wplyw na Twoj organizm, no i to, ze skonczylas wczesniej, czekaj cierpliwie na okres, oczywscie ze moze przyjsc pozniej, bo jednak nie bralas normanie tabletek

porąbana jak łajno w tartaku

3

no cóż, tak kazał lekarz 2 razy po 2 dziennie a reszte normalnie ;]]]

4

w kazdym badz razie zabezpieczona bylas napewno smile
czekaj cierpliwie na okres, i nei stresuj sie, bo to tez mzoe go opoznic, jeszcze jest troche czasu zeby sie pojawil

porąbana jak łajno w tartaku

5

Tak, jak pisze Ikaa. Czekaj na okres, nie odstawiaj tabletek i nie denerwuj się. Po pierwsze podwójna dawaka hormonów przez dwa dni, po drugie wcześniej skończone opakowanie, a po trzecie nowe tabletki z innym składem, więc to wszystko po prostu wpłynęło na opóźnienie okresu

6

zmień lekarza.

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

7

noelle87 napisał/a:

zmień lekarza.

dokladnie!!-,nie rob sobie w organizmie ,,burzy,, wkoncu to sa hormony...a zdrowie ma sie tylko jedno,wiec radzilambym zmienic lekarza.

pozdrawiam:):):)

The starry skies above me and the moral law inside me

8

juz chodze do innego, ale wcześniej nie miałam do kogo.. więc co poradzic ;] jeden ginekolog na krzyż na moim zadupku* jest ;]]

9

kszkszksz a nie miałaś czasami plamień przy tym opakowaniu? tzn zanim zaczełaś brać te podwójne dawki?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » przyśpieszone branie tabletek a okres

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018