Miesiaczka Czy Lekkie Plamienie?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Miesiaczka Czy Lekkie Plamienie??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Miesiaczka Czy Lekkie Plamienie??

Witam.
Mam takie pytanie czy to jest zwykla miesiaczka czy tylkolekkie plamienie? po obiczeniu okres powinnam dostac jutro...zazwyczaj jest tak ze nie mam regularnie...zawsze dostaje po okolo 40 dniach.Brzych mnie nie boli i to bardzo jest dziwne bo kiedy dostaje okres pierwszego dnia tak mnie boli ze nie moge nic robic zwijam sie z bolu ogilnie to caly dzien leze.prosze o odpowiedz:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miesiaczka Czy Lekkie Plamienie??

Troszke niezrozumiale jest Twoje pytanie maja1989?

The starry skies above me and the moral law inside me

3

chodzi mi o to ze okres powinnam dostac po wyliczeniu jutro a tak ogolnie to za jakies dwa tygodnie bo nie dostaje regularnie i do tego jak dostaje to pierwsego dnia bardzo mnie boli bruch.dostalam plamienie rano i trwalo nawet nie caly dzien.chcialam sie dowiedziec cym to jest spowodowane i czy to jest normalne??

4

mysle,ze to nie jest normalne.powinnas sie udac do ginekologa i mu opowiedziec o tym,co sie dzieje z Twoim organizmem plus nieregularne miesiaczki.:)

5

Plamienie podczas jajeczkowania (dokładnie na 14 dni przed okresem) jest normalne. Nieregularne plamienia mogą zaś świadczyć na przykład o zaawansowanej nadżerce. Zaś zaburzenia cyklu, nasilenie skórczy (bo to one najczęściej powodują ból) moga świadczyć o zaburzeniach hormonalnych. Dlatego warto zapytać lekarza. Pogadaj z ginekologiem na temat regularności okresu.

6

Zdazylo mi sie to pierwszy raz.A do ginekologa narazie nie moge pojsc poniewaz jestem w tym momencie za granica a do mojego miasta przyjade dopiero za jakies 3 miesiace.Mam jeszcze jedno pytanie:Ja z moim partnerem chcemy miec dziecko czy to moze mic jakies powiazanie??

WildOrchid...napisalas ze :Plamienie podczas jajeczkowania (dokładnie na 14 dni przed okresem) jest normalne´´
Moze jest normalne....ale ja powinnam dostac jutro..zawsze licze co 28 dni ale nigdy tak nie dostaje.

I co to takiego Nadżerka??

7

Nadżerka tworzy się w pochwowej części szyjki macicy. To ubytek tkanki nabłonkowej wokół ujścia zewnętrznej części szyjki macicy z odsłonięciem tkanki łącznej. Przypomina niewielką plamkę na błonie śluzowej. Ma czerwony kolor i nierówną, brodawkowatą powierzchnię. Najczęściej występuje u kobiet 25-35-letnich. Jest następstwem zapalenia szyjki macicy, które rozwinęło się wskutek zakażenia bakteriami (np. rzęsistkiem pochwowym), wirusami, grzybami.

8

Z drugiej strony na dzień przed okresem to bym nie panikowała. Najprawdopodobniej niemrawo zaczyna Ci się okres. U mnie czasem tak jest, ale ja mam licencje na nieregularność z testosteronem ok 14 (norma 4) i niskimi żeńskimi). Ze staraniem się o dziecko nie ma to raczej nic wspólnego. Bo i co miałoby mieć?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Miesiaczka Czy Lekkie Plamienie??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021