książki harlequin - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » książki harlequin

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: książki harlequin

Może ma ktoś większą ilość książek z serii harlequin desire tych starszych wydań w dobrym stanie do czytania i chce ich się pozbyć może komuś zalegają w regale i chce sprzeda za niewielką cene lub ma ochote oddać za darmo.Czekam na odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez tekla1989 (2012-09-23 15:19:00)

Odp: książki harlequin

mam 3 czy 4 książki harlequin do oddania.

moje życie to dzieci. W.S & C.S kocham.

3

Hmm... Kiedyś tego miałam pełno, ale przejdę się do rodziców i jak jeszcze tam są to dam znać smile

"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego."

4

Moje dwie ciotki miały kolekcję tych książek i jeszcze chyba Arlekiny czy jakoś tak nie wiem jak się pisze poprawnie ale Ci co się orientują wiedzą chyba o co mi chodzi... Musiałabym się dowiedzieć co z nimi się stało ale wiesz ja widziałam u mnie w okolicy w sklepie za 4 zł za sztukę tylko 1 za taką książkę.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

5

Ja natomiast jezeli ktos ma do oddania harlekiny najbardziej mi zalezy na harlekinach temptation bylabym wdzieczna inne jak medicine ,desire itp nie wchodza w w gre.Bardzo lubie te ktore napisalam powyzej.

6

mam tego 5 pudelek, napisz na meila

Filip 9.04.2008- 2750g, 54 cm
Asia 01.02.2011-4023g, 60 cm

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » książki harlequin

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018