Słowo o goleniu okolic bikini - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Słowo o goleniu okolic bikini

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Słowo o goleniu okolic bikini

Dziewczyny, wasza opinia? Co jest najlepsze? Co nie zostawia uczulenia, wysypek?
smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Słowo o goleniu okolic bikini

JA mysle, ze krem do depilacji, inne rzeczy robia ta glupia wysypke z czerwonych kropek smile

3

Odp: Słowo o goleniu okolic bikini

Ale warunek jest taki ze na krem sie nie ma uczulenia

4

Odp: Słowo o goleniu okolic bikini

Dla mnie jedynym rozwiązaniem jest depilacja woskiem, nie mam podrażnień, włoski są słabsze z każdokrotnym odrastaniem, a także efekt jest długotrwały, w porównaniu z goleniem czy użyciem kremu depilującego.

5

Odp: Słowo o goleniu okolic bikini

ja także używam wyłącznie kremów, gdyż po wszystkim innym mam uczulenie:/

6

Odp: Słowo o goleniu okolic bikini

Właśnie ja też mam ten problem.Po goleniu włoski mi wrastają co wygląda okropnie.Próbowałam kremów niemam uczulenia,ale boję się,że coś może dostać się "tam gdzie nie trzeba"

7

Odp: Słowo o goleniu okolic bikini

U mnie sprawdza sie krem.Ale wciaz mam ochote na wosk.Kusi mnie idealnie wydepilowana okolica bikini.Niestety , problem z wrastaniem wloskow jak widze to problem wiekszosci sad

8

Odp: Słowo o goleniu okolic bikini

Mi tam wrastają po wszystkim.

Właśnie się przymierzam do depilacji cukrowej, oczywiście w gabinecie kosmetycznym.

Najgorzej moja skóra bezwzględnie reaguje na maszynkę, wosk mnie parzy i zostawia siniaki (mam bardzo kiepskie naczynka), depilatora nienawidzę i boję się najbardziej na świecie wink

Czasem pomagam sobie pensetką.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Słowo o goleniu okolic bikini

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024