Zapraszam na filiżankę aromatycznej herbatki. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Zapraszam na filiżankę aromatycznej herbatki.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1

Temat: Zapraszam na filiżankę aromatycznej herbatki.

Pamiętam z dzieciństwa aromat,smak babcinych herbatek:ziołowych,owocowych.A także kryzys w sklepach,kiedy brakowało ich bardzo.Teraz jest olbrzymi wybór,są specjalne sklepy,naczynia do zaparzania.Przy herbatce można się spotkać,porozmawiać z koleżanką i ukochanym.Każda z nas  ma swój ulubiony rodzaj,"bukiet" smakowy.Moimi są:biała z jaśminem,zielona z agawą,czarne z kawałkami owoców, a także kwiatów.Cenię je za delikatne,wyrafinowane ,niepowtarzalne walory.Herbata jest nie tyko smaczna,ale i zdrowa.Nie przesadzajmy z dużą ilością cukru do niej.Im mniej dodatków,tym bardziej wyrazisty,naturalny smak.Życzę smacznego.A Wasze ulubione herbatki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zapraszam na filiżankę aromatycznej herbatki.

Uwielbiam z herbatę kawałkami owoców, oraz białą i zieloną. A babcine herbatki... dawno to było a takie smaki zapamiętuje się do końca życia.

3

Uwielbiam herbatkę zieloną,bez jakichkolwiek dodatków,wypijam kilka filiżanek dziennie.:)

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

4

Herbata  to samo zdrowie.

5

Ja pije dwie dziennie, zielone, najlepiej z sokiem cytrynowym lub opuncja smile

porąbana jak łajno w tartaku

6

A może wszystkie razem się napijemy herbatki?Zapraszam.

7

Super, jestem za.

8

Zatem-czekam,niedaleko Krakowa.

9

Wirtualnie jak najbardziej. Najchętniej to białą smile

10

Zatem ,zapraszam serdecznie.

11

O co myślicie o yerba mate?

12

Czy chodzi o sklep internetowy,czy w ogóle o sklepy z herbatą ?Ja kupuję je na wagę,tylko do zaparzania.Ekspresowe są bez smaku-dla mnie i wartości.Pozdrawiam,idę do pracy.

13

Chodzi mi o herbatę smile Jest taki gatunek-yerba mate.  Kupiłam ją wczoraj, myślę że nie jest zła w smaku i dość szybko pobudza. Mam taką w torebkach, pewnie liściasta byłaby zupełnie inna, zauważyłam to  przy zielonych herbatach. Liściasta w porównaniu z ekspresową miała zupełnie inny smak.

14

Nie piłam jej i w wirtualnym świecie się jej nie napiję-niestety.Dostałam ostrzeżenie od Moderatorki,chyba za dobre intencje....to przykre.

15

Seleno, to że dostałaś ostrzeżenie to nie znaczy, że Cię tu nie chcemy. Przeczytaj jeszcze raz regulamin i po prostu zastosuj się do niego.  Moderatorka na pewno nie robi niczego przeciw Tobie.

16

Tylko ten regulamin,powinien obowiązywać wszystkich.Tu większość go nie przestrzega,a ostrzeżeń nie dostaje,to niesprawiedliwe.Znów nie na temat...Zatem o herbacie słowo-właśnie piję czerwoną-przed snem.

17

Aromatyczna herbata... Pycha, na upały najlepiej pasuje każda w wersji ice tea. Ale taka robiona, a nie kupiona w butelce. albo moje ulubione z serii Tea Planet...

18

Te w butelce to tam naprawde sztucznie robione napoje jak każde inne do prawdziwej herbaty daleko im wink najlepiej jest zaparzyć własną herbatkę dodać ulubione owoce lód i ma się pyszną mrożoną herbatkę wink z tego co wiem to Dilmah wprowadził teraz mrożone herbaty, łatwe i proste w przygotowaniu i na pewno zdrowsze niż te w butelkach wink

19

Eliza1990 napisał/a:

Te w butelce to tam naprawde sztucznie robione napoje jak każde inne do prawdziwej herbaty daleko im wink najlepiej jest zaparzyć własną herbatkę dodać ulubione owoce lód i ma się pyszną mrożoną herbatkę wink z tego co wiem to Dilmah wprowadził teraz mrożone herbaty, łatwe i proste w przygotowaniu i na pewno zdrowsze niż te w butelkach wink

Parzysz herbaty czarne czy owocowe i do nich dodajesz owoce (owoce zmiksowane czy w całości) Pozdrawiam

" Wszystko jest trudne zanim stanie się proste " Margaret Fuller

20

Ostatnio piję zieloną z opuncją smile Lubię dodawać do zwykłej czarnej herbaty miód. Chyba najbardziej lubię herbaty TeeKanne Irish Cream i Royal Rum, ale inne tej firmy również uwielbiam wink

21

Najczęściej pijam herbatę białą lub zieloną - w różnych odmianach smakowych, ale chyba najbardziej smakują mi z tajską cytryną, granatem lub mandarynką. Uwielbiam też dobre owocowe mieszanki, czasem sięgam po herbatę czerwoną, czarna tylko z cytryną, natomiast nie potrafię przełknąć Yerba Mate. Nigdy nie dodaję cukru, cukier, to jest dla mnie profanacja tegoż napoju. Kawy zresztą również wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

22

A ja herbat nie lubie :d kojarza mi sie ze zwyklymi, gorzkimi i bolami zoladka sad

23

Ostatnio piłam herbatę zielono-białą z bławatkiem. Rewelka smile

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Zapraszam na filiżankę aromatycznej herbatki.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018