Co zrobic by nie probowac wracac? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co zrobic by nie probowac wracac?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Co zrobic by nie probowac wracac?

Witam wszystkie dziewczyny!Poradzcie mi,jak mam wytrwac w postanowieniu,by nie wracac do drania?Odchodzilam juz kilkanascie razy,zawsze wracalam-potem bylo to samo.Najdluzej wytrzymalam 3tyg.Uzaleznil mnie od siebie silnie.Kiedy poczuje sie samotna,znow bawie sie w marzenia ,ze bedzie inaczej.Jak byc stanowcza?Czy inne kobiety tez tak maja?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co zrobic by nie probowac wracac?

ciezko jest zapomniec o ukochanej osobie,mnie zostawil chlopak dwa lata temu i do dzis mysle o nim co robi i w ogole nie widuje go i tez jest mi ciezko tylko u mnie nie bylo mozliwosci zeby wrocic tak chcial i tak postail nie interesowalo go to ze ktos kocha i cierpi nekalam go dlugo ale pozniej zrozumialam ze ponizam sie. Do dzis jest mi ciezko co mam nazyczonego ale to nie jest te same uczucie co wczesniej. Wiem ze ciezko jest postanowic i chciec zyc inaczej bez tej osoby ale trzeba miec silna wole i jak jest draniem pokazac ze jest sie silnym i ze nie tylko on istnieje na swiecie.

3

tez tak miałam,weż swoje zycie w swoje ręce bo nikt tego za Ciebie nie zrobi,całe życie bedziesz sie tak bawiła w kotka i myszke,bedziesz z nim bo go kochasz a za jakiś czas bedziesz znów musiała uciekać bo nie dasz rady??tak chcesz żyć??dobrze wiesz ze to bez sensu a zycie Ci ucieka i szansa na poznanie wartościowej osoby,da sie przez to przejsc i nie wracać,u mnie było podobnie z tym ze sie zaparłam i już nie wróce,piepszyć taką miłość z której ciągle tylko cierpienie..czas leczy rany pamietaj to i rozgladaj sie w kółko a spotkasz kogoś przy kim bedziesz mogła zapomnieć i tego Ci życze.

4

Zdaje się,że do Ciebie nic nie trafia!!To,że Cię zdradził,że bił,że poniżał!Wróć,będzie tak samo jak było.On tylko na to czeka,bo upokarzanie Ciebie sprawia mu przyjemność.Ogarnij się dziewczyno,bo przy tym facecie upadniesz na samo dno,stracisz do siebie szacunek.Jak nie wrócić?Wyrzuć wszystkie rzeczy,które są jego albo od niego,zdjęcia,itp.Pamiętaj o tym,co Ci zrobił-codziennie!!Musisz sobie uzmysłowić,że przy nim zmarnujesz sobie życie i kiedyś będziesz bardzo tego żałować.Spędzaj czas z przyjaciólmi,pracuj,czytaj,dbaj o siebie.Żyj.A przy nim zginiesz.I będziesz znowu tu pisać co Ci zrobił.I nikt Ci nic nie napisze,bo jesteś niereformowalna.

5

Czy inne kobiety też tak mają?Kiedyś znałam pewnego świetnego faceta,dla którego wiele kobiet traciło głowę.I ja też,oczywiście.Początek był cudny.Ja zakochana,szczęśliwa.Miał zwyczaj milknąć po jakimś nieporozumieniu ,a ja prosiłam,tłumaczyłam..Kochałam,cierpiałam..Aż pewnego razu napisał-przykro mi,nie rozumiemy się..Płakałam,pisałam..Zero reakcji z jego strony.Poczułam się tak upokorzona,że postanowiła za żadne skarby do niego po raz któryś nie wrócić.Poznałam nowego mężczyznę..I oczywiście odezwał się tamten-zrobił błąd,chce ,abyśmy byli razem,tylko ja się liczę,nic innego nie jest ważne..Nieważne,że jestem w innym związku..Nie chcę go znać,kocham innego.

6

Terapia-terapia-terapia-terapia-terapia !!

7

mada77 napisał/a:

Witam wszystkie dziewczyny!Poradzcie mi,jak mam wytrwac w postanowieniu,by nie wracac do drania?Odchodzilam juz kilkanascie razy,zawsze wracalam-potem bylo to samo.Najdluzej wytrzymalam 3tyg.Uzaleznil mnie od siebie silnie.Kiedy poczuje sie samotna,znow bawie sie w marzenia ,ze bedzie inaczej.Jak byc stanowcza?Czy inne kobiety tez tak maja?

To przestań marzyć wink dobrze miec przy sobie w takiej chwili przyjaciółke lub siostre która odtworzy przebieg ostatnich zdarzeń. Warto prowdzic tez pamietnik, bo dzieki zapiskom moze poczuć jak czułaś sie wtedy kiedy cie ranił wink

8

Weź ogromną kartke i wielkimi bukwami wypisz to co Ci robił, lącznie z epitetami.
I jak Ci się zamarzy ten "wcielony anioł", opiekuńczy i troskliwy Erosik to sobie poczytaj;)

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

9

Witam.Dziekuje za odpowiedzi.Jak na razie trzymam sie dobrze i ani mi w glowie do niego wracac.Ale wczesniej wracalam wiele razy i wiem jak jest.Wspomnienia,choc byly silne,dawno juz umarly-te pozytywne,rzecz jasna.Staram sie pomyslec tylko o tych zlych.Mam w archiwum stare smsy od niego,w ktorych mi ublizal.Zaluje ,ze z nim bylam.To trwalo rok-tylko i az.Inne dziewczyny byly z nim dluzej i dluzej sie meczyly.On nie jest wart niczyjego uczucia.Niech sobie zyje z tym sswoim toksycznym tatusiem i kolegami od piwa,a od kobiet niech sie trzyma z dala!

10

Chyba wszystkie tak mamy. Odchodzimy a potem tęsknimy i chcemy wracać.
Ja równiez odeszłam minęło prawie 3 tygodnie cięzko mi i cały czas myslę o Nim. Ale ja nie wrócę bo to bezpowrotne...
Myślę o tym co złego stało sie z tym związku o wszystkich przykrościach które spotkały mnie z jego strony ale to nie pomaga bo nadal go kocham...
Mimo tego wszystkiego kocham ale też wiem że nie dałoby sie tego juz naprawić...nie ma powrotu.
Badź twarda nie poddaj sie chwili i emocjom bo nigdy z tego nie wyjdziesz a te wszystkie odejścia i powroty swiadczą tylko o tym że nic z tego nie będzie.

Nie kłamstwa lecz prawda zabija nadzieję

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co zrobic by nie probowac wracac?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018