Filmy z Edwardem Nortonem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy z Edwardem Nortonem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Filmy z Edwardem Nortonem

Generalnie wszystkie filmy z udziałem tego aktora w jakiś sposób mi się podobały. Podziemny krąg, malowany welon, american history x czy też zakazany owoc - chyba każdy znajdzie w aktorstwie Nortona coś dla siebie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Bardzo mi się podobał z nim film"The Incredible Hulk"zresztą pozostałe też są dobre.

3

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem
lilia_wodna napisał/a:

Generalnie wszystkie filmy z udziałem tego aktora w jakiś sposób mi się podobały. Podziemny krąg, malowany welon, american history x czy też zakazany owoc - chyba każdy znajdzie w aktorstwie Nortona coś dla siebie.

Wczoraj dopiero obejrzałam film "podziemny krąg" i aż się dziwie jak mogłam tego tak świetnego filmu jeszcze nie widzieć!
Powalił mnie...przede wszystkim powaliła mnie gra aktorska Nortona i Pitta...
chyba obejrzę sobie go jeszcze raz, bo tyle było w nim ciekawych cytatów, jakiś zdarzeń, że po prostu czuje niedosyt wink

A co do innych wymienionych przez Ciebie filmów - to widziałam i również uważam, że Norton pokazał w nich klasę.

Polecam jeszcze film "Czerwony smok" , "Iluzjonista" i "Hazardziści"

Szczerze, to zaczęłam się głębiej interesować tym aktorem i w jego filmografii jest jeszcze wiele świetnych filmów, których nawet nie zdążyłam obejrzeć ( niebawem to zrobię ), np. "25.godzina",
"Lęk pierwotny"...

Niestety ostatni film z jego udziałem " W cieniu chwały" jakoś nie zrobił na mnie wrażenia...czekam na następne wink

4

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Iluzjonistę widziałam, nawet mi się podobał, jednak film należałoby obejrzeć przed "Prestiżem", bo już po nie robi takiego wrażenia;)

5

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Racja smile
Ja na szczęście "Iluzjonistę" widziałam przed "Prestiżem"...zgodzę się, że "Prestiż" jednak jest lepszy wink

6

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Jak dla mnie najlepszy jest "American History X"

7

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Bardzo dobry aktor,w każdej roli-idealnie dobrany,spełniony.

8

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

ja zaliczam go do grona "ulubionych aktorów", wiem,że film z nim to film dobry, przekonałam się do niego po "podziemnym kręgu", potem "american history x", a "25 godzina" to jeden z filmów, który polecam zawsze i wszędzie, inne filmy jak "iluzjonista" też dobry, robił wrażenie.......w ogóle aktor świetny, jakby troszkę niedoceniony, a szkoda, bo jego aktorstwo zawsze prezentuje wysoki poziom

9

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Podziemny krąg to mistrzostwo... Zawsze wpływa na moje życie - przenika mnie jakąś energią, chęcią do walki (ale takiej walki z każdym dniem, a nie przemocy). Norton oczywiście świetnie się odnalazł, ale to scenariusz jest przede wszystkim niesamowity.

10 Ostatnio edytowany przez Bożena (2009-04-15 07:18:48)

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Dobrze też zagrał w filmie "Więzień nienawiści", gdzie grał neonazistę. I jeszcze w filmie gdzie był złodziejem, który udawał upośledzonego, ale nie pamiętam z kim grał i jaki jest tytuł tego filmu

"Rozgrywka" z R. De Niro to ten drugi.

11

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Ja oglądałam dwa filmy z tym aktorem. "Iluzjonistę" i "Malowany welon" i ten drugi zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu. To piękny film o trudnej miłości, przemianie głównej bohaterki.  Wspaniale kino psychologiczne.

12

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Ach, ja Edwarda wręcz ubóstwiam - jest piękny i do tego każdy film z jego udziałem jest genialny. Choć American History X i Podziemny krąg to zdecydowanie jego najlepsze! Pozdrawiam

13

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

zdecydowanie jeden z lepszych aktorów młodeg pokolenia.och, edward

14

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Zgadzam się, jest świetny - jako facet i jako aktor smile.

15

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Bardzo go lubię - fajnie dobiera sobie role - filmy z jego udziałem to z reguły fajny kąsek.

16

Odp: Filmy z Edwardem Nortonem

Edward jest moim ulubionym aktorem, uwielbiam każdy film z jego udziałem, a szczególnie "Fight Club"- polecam każdemu !
Osobiście nie mogę sie doczekać premiery filmu "Osierocony Brooklyn", mam nadzieje, że dostanie jakąś nagrodę za tą rolę bo szkoda, że tak genialny aktor jeszcze nie ma oscara w swoim dorobku.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy z Edwardem Nortonem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024