niska temperatura ciała - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » niska temperatura ciała

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: niska temperatura ciała

nie pamietam juz od ilu lat moja temperatura ciała nie przekraczała 35 C, ZAWSZE MAM niska nawet jak byłam w ciązy to temperatura ciałą nie była w normie jedynie pod koniec jak leżałam w szpitalu to sie unormowała(być może że tam było ciepło bo u mnie w domu nie jest za ciepło w tej chwili mam 16 C, a na dworze pochmurno i deszczowo), jeszcze jeden wyjątek  był jak cięzko zachorowałam to miałam goraczke 38,8 C, w tej chwili jestem przeziebiona mam chore gardło i czuje sie jakbym miała goraczke tak mi ciepło na ciele i na twarzy czuje sie słąbo i zmęczona, czy powinnam udać się z tym do lekarza czy może to normalne że tak mam.Moje 2 ciąże były ciężke oby dwie z catruciem ciązowym w cięzkim stopniu a przy drugej to prawie nie umarłam bo watroba mi siadła,może to ma jakis zwiazek z moja temperatura może mój organizm ma jakis defek,sama nie wiem pomuzcie dziewczyny

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: niska temperatura ciała

to normalna temp. ciała, każdy ma inną naturalną temp.ciała smile Moja nie przekracza zwykle 36,2 stopnia i też jest OK.

3

Odp: niska temperatura ciała

Ja z kolei zawsze 35,5 i ani grama wiecej.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » niska temperatura ciała

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024