pierścioneczek :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » pierścioneczek :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: pierścioneczek :)

Witam, mam pytanie ile mniej więcej kosztuje powiększenie pierścionka srebnego ? Chodzi mi o jeden rozmiar, wcześniej nosiłam na lewej ręce ale teraz noszę złote pierścionki i nie bardzo pasuje hm więc chce nosic na prawej ale jest za mały i trzeba powiększyc, dziękuje za odp (w razie gdyby wink

2

Odp: pierścioneczek :)

Witaj
To są groszowe sprawy w każdym jubilerskim sklepie ci to powinni zrobić i kosztuje około 8 zł:)

3

Odp: pierścioneczek :)

Powiększanie o jeden rozmiar nie powinno być problemem , zależy to od rodzaju pierścionka.
Możliwe jest tylko rozciągnięcie delikatne  i wtedy płacisz groszowe sprawy zwłaszcza przy srebrnej biżuterii.
Gdyby jednak pierścionek miał cieniutką obrączkę to wtedy koszt wzrośnie.

4

Odp: pierścioneczek :)

ja płaciłam 15 złotych (po znajomości bo poszerzał mi kolega taty) , ale był to pierścionek z Apart więc nie ma co się dziwić.
Siostra jak chciała powiększyć zwykły pierścionek zapłaciła 5 złotych, aczkolwiek miała ryzyko że przy poszerzaniu wypadną jej diamenciki , zaryzykowała i na razie jej służy:)

5

Odp: pierścioneczek :)
cisowianka napisał/a:

Witam, mam pytanie ile mniej więcej kosztuje powiększenie pierścionka srebnego ? Chodzi mi o jeden rozmiar, wcześniej nosiłam na lewej ręce ale teraz noszę złote pierścionki i nie bardzo pasuje hm więc chce nosic na prawej ale jest za mały i trzeba powiększyc, dziękuje za odp (w razie gdyby wink

Każdy złotnik ma inny cennik ja dałam ok 20 zł. nie pamiętam dokładnie ale jak poszłam teraz do innego to tylko dałam 5 zł.

6

Odp: pierścioneczek :)
Marzena1 napisał/a:

ja płaciłam 15 złotych (po znajomości bo poszerzał mi kolega taty) , ale był to pierścionek z Apart więc nie ma co się dziwić.

Mały offtop, ale nie mogłem się powstrzymać. Równie dobrze posiadacze Passata CC bądź CC (chyba zmienili nazwę od tego roku) moga mówić, że mają super sportowy samochód big_smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » pierścioneczek :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024