Dziwny okres - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dziwny okres

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Dziwny okres

cze
jestem tu nowa ale o sobie opowiem nieco póżniej teraz mam chyba problem i przed wizyta u lekarza chcialabym sie Was poradzic
otoz mam dziwne krwawienie teoretycznie to powinien byc okres ale dotychczac moj okres był dla mnie bardzo bolesny tj. umieralam z bolu jajnikow, teraz nic kompletnie nie czuje tyle ze ze mnie leci,
po za tym zanim zaczelo ze mnie tak niby "okresowo" leciec przez 2 dni mialam tylko małe plamienie krwia
ktoras z Was miala cos takiego lub wie co to jest?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwny okres

hej!

taki okres o jakim piszesz jest dla mnie normą...ale ja mam bardzo nieregularne miesiączki...
u mnie prawie zawsze te 2 pierwsze dni to skąpe krwawienia a potem masakraaa...
często też mam tak, że w pierwsze dni mam obfite miesiączki, potem np.2 dni prawie nic i potem znowu obfite...
ale jak najbardziej lepiej iść do ginekologa i powiedzieć mu o swoich dolegliwościach...

Być jak płynąca rzeka...

3

Ja zwykle przez pierwsze dwa dni miesiączki umieram i mam bardzo obfite krwawienia, ale raz zdarzyło mi się coś podobnego. Było to spowodowane ogromnym stresem - śmiercią bliskiej osoby - i chyba nie miałam do tego głowy, żeby zastanawiać się nad bólem. Nie martw się - myślę, że to nic groźnego, ale do lekarza pójść nie zaszkodzi.

4

wizyta u lekarza nie zaszkodzi a pomóc może... dla swojego wewnętrznego spokoju złóż wizytę u specjalisty

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

5

naturalnie że pojde do lekarza chciałam się po prostu uspokoić choć troszeczkę

6 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2009-02-20 13:58:17)

malusieńka napisał/a:

cze
jestem tu nowa ale o sobie opowiem nieco póżniej teraz mam chyba problem i przed wizyta u lekarza chcialabym sie Was poradzic
otoz mam dziwne krwawienie teoretycznie to powinien byc okres ale dotychczac moj okres był dla mnie bardzo bolesny tj. umieralam z bolu jajnikow, teraz nic kompletnie nie czuje tyle ze ze mnie leci,
po za tym zanim zaczelo ze mnie tak niby "okresowo" leciec przez 2 dni mialam tylko małe plamienie krwia
ktoras z Was miala cos takiego lub wie co to jest?

Takie plamienia przed miesiączka do dość powszechna przypadłość u kobiet.Często jest wynikiem np.zbyt niskiego poziomu progesteronu.
Jeżeli miesiączka nie jest zbyt obfita lub nie występują inne niepokojące dolegliwości , to może nie ma co od razu panikować , tylko obserwować siebie.
Spróbuj wprowadzić do diety suplement magnezu z wit.B.Polecam Lactomag B6.Ma w swoim składzie duże stężenie magnezu w najlepiej przyswajalnej postaci.

7

Jeanne a czym jest spowodowany ten niski poziom progesteronu?

8

Cyklem miesięcznym. Po owulacji poziom hormonu spada( jeżeli nie doszło do zapłodnienia oczywiście).

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

9

malusieńka napisał/a:

Jeanne a czym jest spowodowany ten niski poziom progesteronu?

Może ten cykl był u Ciebie bezowulacyjny , dlatego poziom progesteronu mógł być niski.Jeśli taki cykl  występuje dwa , trzy razy w roku , to jest to norma.Może się tak zdarzyć.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dziwny okres

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018