Potrzebuje poocy w wyborze sukienki na slub jako świadkowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Potrzebuje poocy w wyborze sukienki na slub jako świadkowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Potrzebuje poocy w wyborze sukienki na slub jako świadkowa

jak w tytule bardzo potrzebuje tej pomocy poniewaz bede swiadkowa na slubie mojej ciotki i niestety jest to dla mnie straszny problem poniewaz nienawidze nosic sukienek spudnic i wogole nie lubie sie elegancko ubierac no i nie wiem kompletnie co mam zalozyc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuje poocy w wyborze sukienki na slub jako świadkowa

Witam. Hm. Bedzie problem ale pomozemy big_smile skoro nie lubisz sie elegancko ubierac 1 dzien w zyciu bedziesz musiala wytrzymac. Polecam dla Ciebie spodnie w kant gorsecik na ramiaczkach w kolorze czerwonym a spodnie oczywiscie czarne, hm. Mysle ze bedzie to slub cywilny ? Bo skoro ciotka to 1 mlodosci nie jest big_smile do tego na malym obcasiku buciki big_smile i jest git, skoro nie lubisz sie w sukienkach nic na sile.

3

to bedzie kościelny ciotka ma dopiero 23lata smile. mysle ze spodnie to nie bardzo na taka okazje niestety bede musiala zalozyc sukienke tylko nie mam zielonego pojecia jaka

4

A kiedy ślub się odbędzie?
Jeśli na wiosnę lub latem, to można założyć lżejszą bardziej koktajlową niż wieczorową kreację.

Proponowałabym porozmawiać z ciocią, może ona coś zasugeruje. Dopytaj ją też, czy przewiduje dla Ciebie bukiet, a jeśli tak to w jakim kolorze - będziesz mieć wskazówkę, do jakiego koloru kwiatów dobierać sukienkę.

15.08 - Olek

5

A może powiedz coś bardziej o swojej urodzie: jaki masz kolor włosów, oczu, cerę, jaką figurę itp, wtedy łatwiej będzie nam coś wybrać.

Monik18 napisał/a:

mysle ze spodnie to nie bardzo na taka okazje niestety bede musiala zalozyc sukienke tylko nie mam zielonego pojecia jaka

Oczywiście, że sukienka będzie najlepsza na taką uroczystość! big_smile A jakie kolory lubisz najbardziej? I jaki rozmiar nosisz?

7

Monik - nie wiedząc nic o Twojej figurze i typie urody, wrzucam Ci mega uniwersalny fason kiecki, w której można czuć się wygodnie, jest stosunkowo zabudowana, ma ramiączka, dobierz sobie taki kolor, jaki Ci pasuje, może nude i czarne dodatki - to chyba cały czas jest modne? Jeśli Ci się nie podoba, napisz, będziemy szukać dalej smile

http://files.students.ch/uploads/a/2011/04/15/stefanel_still_life_still_life_images.jpgs_mv250d_71149_rgb.png

"Człowiek, który w głębi siebie nie kryje niespodzianki, z reguły nie bywa interesujący." M. Bułhakow

8

Spodnie to zły pomysł na wesele, tym bardziej jak masz być świadkiem. Niestety ale bedziesz musiała się przełamać i założyć coś eleganckiego, np. taka sukieneczkę, jak wyżej. Jest śliczna i na pewno bardzo wygodna. Nie zapominaj o odpowiedniej bieliźnie, która musi być odpowiednio dopasowana.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Potrzebuje poocy w wyborze sukienki na slub jako świadkowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018