Sesje energetyczne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Sesje energetyczne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Sesje energetyczne

Access Bars - sesje energetyczne

Zmieniają się pory roku. Wraz z odchodzącą zimą topnieją śniegi, szarość ustępuje miejsca kolorom.  Wiosna to początek nowego cyklu życia, to czas budzenia się do życia. Najpiękniejszej z czterech pór roku.Wiosną właśnie zauważamy gwałtowne zmiany w przyrodzie. Cały świat się śmieje. My w duszy także odczuwamy taki przełom, koniec czegoś i początek czegoś nowego, na co z utęsknieniem czekaliśmy.  Jeśli jednak dalej czujesz przemęczenie, brak energii, stres i brak radości to zapraszam na sesje Bars na wyjatkowych zazadach czyli: spotkanie które trwa od 1- 1.30 godziny i Ty zadecydujesz o wartości spotkania, wybór należy do Ciebie.

Czym jest Access Bars?
Na głowie znajdują się 32 punkty (barsy)
Poprzez delikatne dotknięcie tych punktów, uaktywnia się przepływ energii, uwalniając dzięki temu elektromagnetyczne naładowania które tkwią we wszystkich myślach, emocjach, postanowieniach, decyzjach lub uzależnieniach, które kiedykolwiek miałeś.

Otrzymując sesję Bars pozostajesz w poczuciu lekkości, przestrzeni i wewnętrznego spokoju i uczucia jakby otworzyły się dla Ciebie nowe możliwości.Ten niezwykle dynamiczny proces pozostawi Cię nie tylko w stanie zrelaksowania jak po najgłębszym śnie, ale także może zmienić TWOJE życie.
Jeśli jesteś gotowa na totalne zmiany w Twoim życiu to zapraszam.

Tak samo jak wiosna zmienia otaczający nas świat tak sesja Bars może zmienić Twoje życjie jeśli tylko zechcesz sobie na to pozwolić.

Promocja na sesje Bars trwa do 21 marca!!!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiem.


GG: 19036607

Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy w tym żadnego wyboru. Jeśli nie jesteśmy szczęśliwi dziś jak potrafimy być nimi jutro? Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękami obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą. Wyjdź mu na przeciw
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Sesje energetyczne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018