Po każdym zbliżeniu, mój partner pyta się, czy nie jest za wcześnie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Po każdym zbliżeniu, mój partner pyta się, czy nie jest za wcześnie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Po każdym zbliżeniu, mój partner pyta się, czy nie jest za wcześnie.

Poznałam chłopaka,który ma 25lat i jest bardzo poukładany jak na swój wiek. Spotykamy sie juz miesiąc i  pare razy była już sytuacja w której pieściliśmy sie,  gdybysmy miesli prezerwatywy to [na pewno by sie to zakonczyło stosunkiem. Jednak jest  pewna rzecz która mnie strasznie martwi. Po takim spotkaniu, gdy rozmawiamy przez smsy to za kazdym razem pisze mi on czy dobrze robimy, czy nie jest za wczesnie, ze nie chce mnie skrzywdzic i takie tam. I znowu jest nastepne spotkanie i mało sie na siebie nie rzucimy, i znowu po powrocie do domu te smsy. Wiec nie wiem co mam o tym wszystkim myślec, juz nawet pisałam mu 100razy ze do niczego go nie zmuszam ani nic, bo moge poczekac na seks...... co o tym myślicie ???

Podczas zakładania nowego tematu nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść. W żadnym wypadku nie używaj ogólnych sformułowań typu "Problem" , "Pomocy" .
moderatorka apoteoza

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po każdym zbliżeniu, mój partner pyta się, czy nie jest za wcześnie.

Myślę, że:
1. Poukładany miałby prezerwatywy
2. Poukładany umiałby się opanować nawet mając prezerwatywy, a nie tylko z powodu ich braku
3. Poukładany nie przeskakiwałby z "prawie się rzuciliśmy" na "pisze smsy".

Mnie on wygląda na zupełnie niestabilnego. smile
Pozytywne jest to, że jednak bez prezerwatyw nie współżyjecie i że chłopak nie chce (przynajmniej w chwilach świadomości) się śpieszyć. Mógłby się jeszcze zdecydować na jedną opcję, a nie skakać od jednej do drugiej.

In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro.

3

Ha... ja mam podobny problem. Wiedziałam, że to kobieta może odmówić seksu, ale jaki zdrowy facet odmówi????

W łóżku trzeba być egoistą...
Reklama

4

Grudka - taki, który nie ma ochoty.

In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro.

5

Problem w tym, że poznałaś chłopaka, który ma 25 lat, a nie mężczyzne, który ma 25 lat. Z chłopakiem można się popieścić, mężczyzna dążyłby do pełnego stosunku i miały te prezerwatywy zawsze ze sobą.
Tacy to już są chłopcy, odważni i śmiali w porywie namiętności, a później niepewni siebie, chowają się za sms-ami, ze swoimi rozterkami typu: "czy dobrze robimy, czy nie jest za wczesnie, ze nie chce mnie skrzywdzic i takie tam" pierdoły, które to w teorii mają wyrażać troskę, a w praktyce są okrutnie nieatrakcyjne dla kobiety (która wie czego chce), bo w dużych ilościach i powtarzane w kółko wskazują na zniewieściałą łajzę (która nie wie czego chce).

Płacz wie wszystko, słowa nie wiedzą, myśli nie wiedzą, nie wiedzą sny i Bóg czasem nie wie, a płacz ludzki wie. Bo płacz jest płaczem i tym, nad czym płacze...
Reklama

6

Mareczek ma dużo racji.
Choć nie zgodzę się z nim że prawdziwy mężczyzna dąży do seksu i zawsze jest gotowy mając na przykład prezerwatywy w kieszeni.
A dlatego tak myślę, bo sam się w ten sposób zachowywałem, szukałem potwierdzenia własnej męskości w ramionach kobiet. I to dla mnie było katastrofą.
Gdy facet swą męskość ma potwierdzić przez stosunek z kobietą, a kobieta której bardzo pragnie jest dla niego ideałem, przy której stawia sam sobie wysoką poprzeczkę. Myśląc ze nie może zawieść, a napięcie seksualne jest tak silne ze nie można zapanować nad wytryskiem. Jest w wielkiej rozterce. pragnę zadowolić swoją kobietę a boje się ze nie zdążę, ze będzie to zbyt szybki numerek.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Po każdym zbliżeniu, mój partner pyta się, czy nie jest za wcześnie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018