jak pielęgnować cerę suchą. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak pielęgnować cerę suchą.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: jak pielęgnować cerę suchą.

Mam suchą skórę praktycznie na całym ciele co mam robić??

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak pielęgnować cerę suchą.

Ja także mam suchą skórę i do tego wrażliwą  , używam fajnego balsamu z Garniera tego w czerwonej butelce i myślę że świetnie nawilża skórę , łykam też Tran z witaminą A i E , a na twarz proponuję Ci Emolium , jest to krem specjalny z mocznikiem , mój synek ma bardzo suchą skórę smaruję mu buzię i świetnie nawilża  , jest też cała seria tych preparatów !!! Wypróbuj a sama się przekonasz , dla mnie Emolium to najlepsze kremy dla suchej skóry , nie znam tanich i tak dobrych kosmetyków .

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

3

Witajcie! Firma Eveline jest niedrogą ale skuteczną firmą! Linia hydra efect pozwala na utrzymanie odpowiedniego nawilżenia! Serdecznie polecam:)

jeśli masz bardzo suchą skóre to kup sobie masło do ciała SHISO marki THANN. Jest rewelacyjne. Ma gęstą konsystencję,więc bardzo dobrze nawilża. Masło jest naturalne na bazie masła kakaowego i masło shea,specjalnie stworzony właśnie dla takich osób,które maja bardzo suchą skórę. Mozesz je stosować codziennie,nie jest tłuste,bardzo ładnie sie wchłania,przyjemnie pachnie. Oda razu widać rezultat nawilżonej i aksamitnie gładkiej skóry. To hit wśród naturalnych kosmetyków do ciała.

5

Zmień mydło na kostkę myjącą z dodatkiem kremu nawilżającego (np. Dove). Pij dużo wody, żeby nawilżyć skórę od środka. Po kąpieli możesz też natrzeć całe ciało oliwką dla niemowląt. Pozdrawiam

6

Ja uzywam kremu Keranorm, jakosc porownywalna do vichy, ale cena duzo nizsza, dostepny w aptekach. Polecam smile

7

Dodawaj do kapieli olivke dla dzieci i po wyjsciu z kapieli twoja skora bedzie nawilzona.
Ja tak kapalam mojego synka jak byl malutki i nie musialam uzywac zadnych dodatkowych kremow i mleczka:)

8

Ja stosuję  krem do ciała -  DERMIKA Lipidea - Multiregenerujący. Krem w sposób wyjątkowo skuteczny pielęgnuje skórę ciała. Bardzo sobie go chwalę. Regeneruje skórę, jest ona gładka. Jednak co jakiś czs zmieniam kosmetyki, dlatego, że skóra się do nich przyzwyczaja.

9

Chcialam dodac, ze pomimo, ze ten Keranorm stosuje sie przede wszystkim na piety i lokcie, ale sprawdza sie tez na podraznienia po depilacji bikini, zapobiega wrastaniu wloskow i skora wyglada naprawde zdrowo

10

ja masz przesuszone całe ciało, to kup sobie moze Nanobase. ja jestem bardzo zadowolona. Miałam odwodnioną skórę, a teraz jest gładka i zdrowo wygląda. Te odżywkę dostałam z polecenia dermatola, mozesz kupić w aprece. Dla mnie rewelacja

11

Sucha skóra zwykle jest bardzo wrażliwa, więc najlpiej stosować kremy, które jej nie podrażnią. Na całe ciało poleciłabym Ci Keranorm. To doskonale nawilżający dermokosmetyk i bezpieczny jak lek. Kupisz go tylko w aptece.

12

Na moją suchą skórę działają kremy garniera, ale nie nivea, bo te strasznie ją przetłuszczają.
Poza tym tylko mydełko dove. Jest dlikatne, nie zostawia osadu i  nie działa ściągająco, jak inne mydła czy żele.
Generalnie sucha skóra nie jest niczym dobrym, ale czy tłusta była by lepsza? Chyba nie...

13

Ważne jest by skóra była nawilżona (tymbardziej zimą) dlatego radze Ci byś nabyła nawilżający i natłuszczający krem (oparty na glicerynie) Nanobase. Można go kupić w aptece, za ok.30 zł. Nie ma obaw, starczy na całą zime (tak jest przynajmniej w moim przypadku)
Pozdrawiam

14

Oprócz keranormu (o którym pisałam wcześniej-świetny krem) mam również nanobase i muszę powiedzieć, że nawilża równie dobrze!

15 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-04-25 13:46:17)

Ja polecam ten krem do cery naczynkowej, ja akurat mam skórę suchą ale moja mam używa go już przez dłuższy czas i jest bardzo zadowolona spam

Uwielbiam być kobietą smile
Kocham naturalne kosmetyki

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak pielęgnować cerę suchą.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018